Strona 5 z 15 PierwszyPierwszy ... 34567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 75 z 225

Temat: Święta 2018

  1. #61
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Takie informacje nie będą ujawniane. Można sobie jedynie podejrzeć godzinę ostatniej walki u Reportera w parku.

  2. #62
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Jaki cel ma ograniczenie 200 gremlinów dziennie?

  3. #63
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Jaki cel ma ograniczenie 200 gremlinów dziennie?
    Dostęp do gremlinów masz ponad miesiąc, przez ten czas mógłbyś zdobyć bardzo dużo prezentów (lub fragmentów), które mogłyby zostać wymienione na unikatowe eq. Dodatkowo, gdy nie wykorzystasz całej eny na event wciąż możesz respić inne minibossy, a podczas eventów mało osób to robi

  4. #64
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,729
    Mała podpowiedź: od 24 grudnia ograniczenie zejdzie.
    Ten czas teraz, to jest takie wstępne ekspienie przed pełnym uruchomieniem eventu. Zwróćcie uwagę, że to jest 36 dni eventu łącznie, 10% roku.
    Na teraz głównym zadaniem jest kalendarz i global.

  5. #65
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Czemu ograniczenie zejdzie? W sensie po co?

  6. #66
    Falafel
    Konto usunięte
    Żeby móc się w pełni rozkoszować eventem

  7. #67
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    dyktando jest ok, ale nie widzę sensu umieszczania w nim jakichś dziwnych nazw biologicznych, które mało kto zna (chyba biologicznych, bo niektóre pierwszy raz widziałem, bodajże hipochondria?), a poza tym ktoś pisał, że "jaskułka" jest tam poprawną odpowiedzią
    To prawda, wyrazy typu żorżeta można było sobie odpuścić...
    No ale mi to nie sprawia problemów, więc dla mnie bez znaczenia.

  8. #68
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    przyjemny event, przyjemna mapa, niestety na reszte atrakcji trzeba poczekać do 24 grudnia, a szkoda..

  9. #69
    Użytkownik Avatar Tomoe
    Dołączył
    30-12-2017
    Postów
    20
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    dyktando jest ok, ale nie widzę sensu umieszczania w nim jakichś dziwnych nazw biologicznych, które mało kto zna (chyba biologicznych, bo niektóre pierwszy raz widziałem, bodajże hipochondria?), a poza tym ktoś pisał, że "jaskułka" jest tam poprawną odpowiedzią
    Hipochondria to jest zaburzenie psychiczne polegające na myśleniu, że jest się na coś chorym, choć w rzeczywistości jest się zdrowym. Serio istnieją ludzie, którzy o tym nie wiedzą? Niby medyczny termin, ale tak samo powszechnie znany jak depresja czy gruźlica.
    Co do jaskółki, nie potwierdzę, bo zaznaczyłam "jaskółkę" i było ok.

  10. #70
    Cytat Napisał Tomoe Zobacz post
    Hipochondria to jest zaburzenie psychiczne polegające na myśleniu, że jest się na coś chorym, choć w rzeczywistości jest się zdrowym. Serio istnieją ludzie, którzy o tym nie wiedzą? Niby medyczny termin, ale tak samo powszechnie znany jak depresja czy gruźlica.
    Co do jaskółki, nie potwierdzę, bo zaznaczyłam "jaskółkę" i było ok.
    główny target gry to 11-13 lat więc no tak

  11. #71
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Dobra, czas, bym wylał swoje gorzkie żale na temat nowej części eventu.

    Event zrealizował kilka naprawdę fajnych rzeczy, z tym, że tak, jak pomysł był dobry, tak wykonanie nie do końca.

    + Dodano bossa (wyzwanie dla jednego gracza, a nie grupy)
    + Dodano kalendarz adwentowy, który nie polega na tylko logowaniu się dzień w dzień, a na aktywności
    + Dodano ciekawą fabułę eventową
    + Nie jestem pewien, ale mini-boss chyba jest dość silny, bo we 2 nie mogliśmy go zbyt łatwo ubić, więc fajnie
    + Petycja o usunięcie brzydala

    Tyle z tych mega fajnych rzeczy dla mnie, bo sure, dodano również np. globala, aczkolwiek dla mnie to nie jest plus.

    - Boss jest ultra losowy, czego nie cierpię
    -
    Gracze: Potworki w devos są za ciężkie, błagamy, nie róbcie takich potworków więcej.
    Admini: Spk, potworki w devos rzeczywiście były za silne, w Nordii nie powtórzymy tego błędu.
    Gracze: Uff, to dobrze, kamień z...
    Admini: Patrzcie, jakie piękne potworki wam damy na event!

    ... Prosiłem, by rzyciotrujne potworki nie pojawiły się ponownie.
    - Kalendarz adwentowy jest powiązany z wyborem, ALBO ultra losowy boss, ALBO zręcznościówka (minigierka sprawdzająca szybkość naszego internetu w wyszukiwaniu poprawnych wersji mało komu znanych słów i szybkość reakcji), sry ale wolałbym aktywność w inny sposób.
    - Drobne błędy fabularne. Doszedłem do fabryki, ale że nie rozwiązałem zagadki brzydkiego gremlina, to po powrocie do śnieżnych kul moja postać dalej twierdziła, że się jakże niesamowicie spieszy do tej fabryki. Moim zdaniem ten dialog powinien znikać w momencie wejścia do fabryki, a nie próby zdobycia klucza. Do tego jeśli przed wylotem z Eternii wejdziemy do gospody, to nie ma tam mikusia, a elf mówi, że ten poleciał do wioski. Jeśli jednak próbujemy wejść do sań, to mikuś wychodzi z gospody. Do tego mikuś potem wraca, jednak znajdujący się na jego miejscu elf dalej twierdzi, że mikuś poleciał do wioski.

  12. #72
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Dobra, czas, bym wylał swoje gorzkie żale na temat nowej części eventu.

    Event zrealizował kilka naprawdę fajnych rzeczy, z tym, że tak, jak pomysł był dobry, tak wykonanie nie do końca.

    + Dodano bossa (wyzwanie dla jednego gracza, a nie grupy)
    + Dodano kalendarz adwentowy, który nie polega na tylko logowaniu się dzień w dzień, a na aktywności
    + Dodano ciekawą fabułę eventową
    + Nie jestem pewien, ale mini-boss chyba jest dość silny, bo we 2 nie mogliśmy go zbyt łatwo ubić, więc fajnie
    + Petycja o usunięcie brzydala

    Tyle z tych mega fajnych rzeczy dla mnie, bo sure, dodano również np. globala, aczkolwiek dla mnie to nie jest plus.

    - Boss jest ultra losowy, czego nie cierpię
    -
    Gracze: Potworki w devos są za ciężkie, błagamy, nie róbcie takich potworków więcej.
    Admini: Spk, potworki w devos rzeczywiście były za silne, w Nordii nie powtórzymy tego błędu.
    Gracze: Uff, to dobrze, kamień z...
    Admini: Patrzcie, jakie piękne potworki wam damy na event!

    ... Prosiłem, by rzyciotrujne potworki nie pojawiły się ponownie.
    - Kalendarz adwentowy jest powiązany z wyborem, ALBO ultra losowy boss, ALBO zręcznościówka (minigierka sprawdzająca szybkość naszego internetu w wyszukiwaniu poprawnych wersji mało komu znanych słów i szybkość reakcji), sry ale wolałbym aktywność w inny sposób.
    - Drobne błędy fabularne. Doszedłem do fabryki, ale że nie rozwiązałem zagadki brzydkiego gremlina, to po powrocie do śnieżnych kul moja postać dalej twierdziła, że się jakże niesamowicie spieszy do tej fabryki. Moim zdaniem ten dialog powinien znikać w momencie wejścia do fabryki, a nie próby zdobycia klucza. Do tego jeśli przed wylotem z Eternii wejdziemy do gospody, to nie ma tam mikusia, a elf mówi, że ten poleciał do wioski. Jeśli jednak próbujemy wejść do sań, to mikuś wychodzi z gospody. Do tego mikuś potem wraca, jednak znajdujący się na jego miejscu elf dalej twierdzi, że mikuś poleciał do wioski.
    Czemu oceniasz event, skoro większość atrakcji jeszcze nie ma w grze?
    I przecież można zepchnąć śnieżne kule po powrocie.

  13. #73
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Czemu oceniasz event, skoro większość atrakcji jeszcze nie ma w grze?
    I przecież można zepchnąć śnieżne kule po powrocie.
    Można je zepchnąć, ALE dopiero po jakiejkolwiek interakcji z gremlinem, jeśli wybierzesz opcję "zaczekaj tu, ja sobie gdzieś pójdę", to nie można. Moim zdaniem błąd.
    Gdzie przeczytałeś, że oceniam event? Oceniam jego nową część, dodaną od 1 grudnia.

  14. #74
    protip: odpal forum, wpisuj wyrazy w okienko gdzie się pisze posta i jak jest na czerwono to jest źle

    - - - - - - - - - -

    Wgl można po prostu zebrać 24 klucze i otworzyć wszystkie drzwi jednego dnia?

  15. #75
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    nie można. nr drzwi które możemy otworzyć == nr dnia miesiąca

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •