Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 6141516
Pokaż wyniki od 226 do 227 z 227

Temat: Święta 2018

Moja kolej.

+ Fabuła bardzo dobra, ale to norma w MFO
    Mapki też norma w MFO, zwłaszcza dostosowanie Mroźnego i Ośnieżonych do nowych realiów, poszerzenie mostu (jedynie na Ośnieżonych zostawiłbym prawe wyjście zamiast lewego)
    Koncepcja kalendarza adwentowego fajna, dobra zagadka
    Grinch fajny jako mini - najlepszy z potworów eventowych.
    Chęć do zmian przez testerów, a nie jakieś wielkie bunty hurr durr radźcie sobie ja sobie radze na testowym itp.
    Żart z petycją w porządku
    Dodano pył Yeti
    Nerf Yetiego, w końcu...
    Wredny Gremlin jako villain naprawdę ciekawa postać. W praktyce dobry, trzymający się zła tylko dlatego że jest Gremlinem, opiekujący się swoimi ludźmi, gotowy się za nich poświęcić, jednocześnie bardzo denerwujący gracza - a potem wybór, zabić go czy oszczędzić, jak dla mnie warty oszczędzenia, ale wielu pewnie go załatwiło bo ich denerwował.
    Świąteczna Poczta bardzo fajna, upakowali starą część eventa w budynek i nie pozbyli się jej, to się szanuje.
    Jasne wytoczenie od północy lub 19 danego dnia kolejnej części eventa, fajne przejście.
    Promocja na MFy

+-
    Gremliny na początku były trudne bardzo, aż w końcu da się je bez problemu ubić na grupie 2x
    Ograniczenie 200x - z jednej strony ok, bo mniej męczarni, a z drugiej i trzeba było codziennie i nie można było wybić całej eny na Gremliny.

-
    Gremliński Upominek mimo nerfu był za silny, częste dedy nawet 4x 65 przez warunki leczenia, negatywne i końcowy naraz było to wręcz zabójcze.
    Wredny Gremlin podobnie, częste zaskakiwanie blokadą z klątwą/mp/paraliżem, albo po prostu rozwalał na miksy - beznadzieja jakaś i żenada.
    Na dodatek głupi warunek na kartę wspomnianego Wrednego Gremlina. Bardzo mało kart wypadło w grze, chyba znacznie mniej niż by wypadło z normalnego mini bossa.
    Świąteczny Upominek dalej niehandlowy... w sumie po co? Jak już dotknięto ten upominek, to powinno się ustawić jego handlowość.
    Za drogie klucze specjalne, ok 1500 MF trzeba wydać jak się przegapi cały event.
    Trudny tryb manualny, za szybkie, źle pokazane w animacji trafienie do pudła.

+ jako pkt (12/12), +- jako pół pkt (1/2), - jako brak (0/6)

Czy event pozostawia pozytywne wrażenie? Tak ogólnie? Na pewno lepsze niż Walentynkowy, robiony przez te same osoby - daję (9,5/10) za pozytywne wrażenie, bo jednak trochę niektórymi rzeczami mocno popsuto, ale na zachęte aż 9,5.

22,5/30 - 75%
    Event kozacki, teraz zostało naprawić Walentynki

Ghostrick Oma
    Konto usunięte
    moja ocena eventu
    gremliński upominek fajny global 99%
    gremliny fajne potworki, ale losowość fragmentów okrutna
    grinch fajny świąteczny miniboss mag bardzo dobrze
    połączenie ośnieżonego wzgórza z eventem 9\10
    event bardzo drogi
    tak jak leon napisał że klucze są bardzo drogie ponad 1500mf
    stara część eventu przeniesiona w nowy pomysłowe popieram