Zobacz wyniki ankiety: Kheer' aman powinien przestać rosnąć w siłę na poziomie:

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • 35

    3 11.11%
  • 65

    6 22.22%
  • 70

    8 29.63%
  • 80

    1 3.70%
  • 200

    9 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Ograniczenie mocy kheer'a do 65 poziomu.

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Ograniczenie mocy kheer'a do 65 poziomu.

    Witam, według moich przecieków z tostowego serwera wynika, że kheer' aman i jego zjawy rosną w statystyki aż do 200 poziomu. Chciałbym więc, by to zmieniono, tak by limit mocy osiągał na 65 poziomie. Czemu? Oto moje argumenty:
    1) Vivi jest przeznaczony na poziom 65, więc kheer nie powinien być silniejszy, skoro go odblokowuje.
    2) To jest gra rpg, w takich grach, jak sobie nie radzisz z bossem, to nabijasz poziom, by mieć większe szanse, w przypadku kheera jest coraz gorzej. Skalowanie poziomu to zło, zwłaszcza, gdy ma się nietypowe buildy i celowo bije się bossy później, bo oczywiste dla nas jest to, że na normalnym poziomie danego bossa nie ubijemy.
    3) Chcę w nordii wysolować kheera, bez pomocy merlina

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Jak najbardziej na tak, nawet można by zrobić Kheer'a na 40lv ( ? ) czy na którym to tam się robi resztę tego upka Urkaden. + Vivi też mogła by zostać zrobiona na tej podstawie, bo teraz to tak dziwnie, że możemy próbować zabić Wiwi, która jest dosyć trudnym przeciwnikiem nawet na 65lv, już od 35/40 poziomu.

  3. #3
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Później się zdecydowanie za trudny robi. Jakie było moje zdziwienie, gdy pokonałem go przy nagrywaniu na 37lv w eq na 30lv bez bonusów. Pamiętam jaka kosa z niego była na 65lv.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Quesso Zobacz post
    Jak najbardziej na tak, nawet można by zrobić Kheer'a na 40lv ( ? ) czy na którym to tam się robi resztę tego upka Urkaden. + Vivi też mogła by zostać zrobiona na tej podstawie, bo teraz to tak dziwnie, że możemy próbować zabić Wiwi, która jest dosyć trudnym przeciwnikiem nawet na 65lv, już od 35/40 poziomu.
    Kheer ma dolne ograniczenie poziomu na 35.

    Akurat tego nie chcę. Kheer był robiony z myślą by być wyzwaniem również dla 65 lvla, bo taki był maksymalny, gdy powstawał i to jest spoko, ale jeśli ktoś nie jest w stanie go pokonać, gdy jest wyzwaniem, to powinien móc wbić wyższy poziom, by sobie ułatwić, a nie utrudnić.

    Vivi, a nie wiwi, to z kolei boss, który ma być zachętą powrotu do urkaden na wyższym poziomie, mało tego, w portalu za nim będą pewnie podobnie silne potwory. Lvle mniejsze niż 65 mają ostrzeżenie, by tam nie wchodzić.
    PS Vivi to facet, polecam księgi w domu ciszy.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Później się zdecydowanie za trudny robi. Jakie było moje zdziwienie, gdy pokonałem go przy nagrywaniu na 37lv w eq na 30lv bez bonusów. Pamiętam jaka kosa z niego była na 65lv.
    To też ogółem zależy od statystyk. Jak olewasz obrony w bazie, to nie jest ciężki. Im bliżej ci do poziomu na którym dostałeś ostatnie miksy, tym jest łatwiejszy. Jeśli do tego masz zwiększone maxhp, to walka staje się banalna. Jak biłem Miserisem, to ciężko było, ale fargiem (2x podstawowe hp), walks była banalna. Z kolei etheriousem, który wtedy miał wszystkie pkt w hp udało mi się zdjąć kilkadziesiąt procent hp kheera, zanim zjawy umarły z ręki merlina. Nie jest więc jakimś nieznośnym wyzwaniem na tym 65 lvlu, jeśli tylko się odpowiednio ubrać. Jednakże co jeśli ktoś tworzy defera z dużymi defami, a więc nie za dużym atakiem, szczęściem i speedem? Będzie miał z nim problem już zawsze. To jest zrąbane.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    22-04-2011
    Postów
    370
    Ja z nim problemu na 67 nie miałem ale zgadzam się że nie powinno być skalowania poziomu przeciwników bo to uniemożliwia pokonanie ich przez "słabszych" graczy.

  6. #6
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Bardziej do 70 poziomu - jako że wyszło kiedy max było 68, jako że jest to podwojenie poziomu minimalnego i jako że na tym bedzie się dało pokonać Viviego w miarę normalnie (bo na 65 Vivi to farsa i po update nikt się nie będzie w to bawić po za rekordziarzami).

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Bardziej do 70 poziomu - jako że wyszło kiedy max było 68, jako że jest to podwojenie poziomu minimalnego i jako że na tym bedzie się dało pokonać Viviego w miarę normalnie (bo na 65 Vivi to farsa i po update nikt się nie będzie w to bawić po za rekordziarzami).
    Też może być, jak dla mnie te 5 poziomów to żadna różnica.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Może i fajna propozycja, ale i tak nikt nigdy nie wbije poziomu wyższego niż 70, bo Nordia nigdy nie wyjdzie. Nawet nie mówiąc o pozostałych miastach.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Może i fajna propozycja, ale i tak nikt nigdy nie wbije poziomu wyższego niż 70, bo Nordia nigdy nie wyjdzie. Nawet nie mówiąc o pozostałych miastach.
    Nawet, jeżeli nordia nie wyjdzie, wbicie 71 poziomu jest kwestią czasu. Tak czy siak, to rozmowa na inny temat.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    @Up
    Będzie coś z tym robione? Plz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •