Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Propozyje na OŻYWIENIE gry.

  1. #1

    Ważne Propozyje na OŻYWIENIE gry.

    Mam kilka propozycji:

    1) Odnosząc sie do cytatu lejdis : ,,już prędzej jakieś zadania dzienne/tygodniowe za które można te mf-y zdobyć w drobnych ilościach. Coś na podobieństwo tych zadań z eventu wielkanocnego. Ożywi to na pewno lokacje zupełnie zapomniane przez starszych graczy. I może niekoniecznie wszyscy to samo, tylko jest baza zadań i są one losowane dla postaci,,

    Tak chodzi o Questy Dzienne

    Mam już kilka naszykowanych:
    *1* Zabij odpowiednią Ilość potworków * tutaj codziennie inne* nagroda tutaj to już kwestia do dyskusji.
    *2* Zabij Globala nagroda taka jak wyżej.
    *3* Rozegraj kilka pojedynków Rankingowych * to chyba odrobinkę zwiększy Pvp*
    *4* Bardzo podobny jak ten w evencie Wielkanonym a dokładnie o odnalezienie jakieś rzeczy * codziennie inna i od innej osoby* którą bronić będzie jakis mini boss

    2) Odnosząc sie do cytatu herbaty : ,,Tylko wiecie, tacy nowi gracze nie mają pojęcia ile MFy są warte więc pewnie kupią od razu złoto (minimalne wartości) lub jakiś outfit, a jak już zdobędą wyższy poziom to zrozumieją, że zrobili błąd i będą żałować. Już lepiej dać te MFy za wbicie jakiegoś wyższego poziomu, gdzie jest mniejsze prawdopodobieństwo na głupi wydatek/farmienie golda na multi.,,

    Mf za wbicie danego lv * Najlepiej 65 * Tylko dla nowych graczy 1-5mf zależy od Administracji

    3)Ożywienie Fanpejdżu na Facebooku który prowadził MOP

    A dokładnie o prowadzenie jej przez osobę która często ma czas na prowadzenie takiego czegoś oraz na dobre prowadzenie Np Krycha.+ konkursy na MF czy inne rzeczy oraz informacje dotyczące gry tak jak to robił Mop.

    4)Tak jak ktoś to powiedział * nie mogę znaleśc cytatu przepraszam ;/*
    Dobra Reklama Gry dlaczego?

    Ponieważ spooooro osób nawet nie wie że mfo3 istnieje * dobra reklama zapewniła by przypłych nowych osób.

    5) Codzienna Atrakcja

    A dokładniej chodzi mi o codzienne jakieś smaczki np danego dnia 10 25 lub 50% więcej lotu z danego potworka,10 25 lub 50% więcej dropu przedmiotów z potworków * perły,przedmioty do czeladnika itp* 2x większy drop!, podwójna energia ,szybszy resp energi lub wieele wiele więcej
    Zapewni to większe zainteresowanie danym Mini bossem grą czy nawet wywaleniem energi na danego potworka który danego dnia daje więcej przedmiotów

    6)Większe Nagrody Na IŚ oraz KG

    Większe Nagrody np Mf złoto itemy a nawet bonusy * złoto przedmioty Ap*
    zapewni to * mam nadzieje* większe zainteresowanie KG oraz IŚ

    7)Wznowienie Tygodniowych Żetonów

    Zacytuje antka : ,,W ogóle błędem było zabranie tygodniowych nagród za walki. Miało to zgromadzić graczy właśnie na tych granicznych poziomach, a w praktyce mniej osób chce walczyć.
    Rozumowanie mopa "zabierzmy ludziom nagrody za walki to na pewno więcej osób będzie walczyć xd".,,
    Chyba rozumiecie dlaczego proponuję wznowienia żetonów tutaj chyba nie musze sie rozpisywać.

    8)https://forum.mfo3.pl/showthread.php...dce-statystyki UP tej propozycji * 7lat mineło a nadal nic ;-;;;*

    Propozycja upiękni statystyki orazliczenie danych mini bosów i ich zabicie * tzw licznik*

    9) https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ungeon-(Lochy) UP tej propozycji oraz tej https://forum.mfo3.pl/showthread.php...Dungeony-Lochy

    Propozycja sama w sobie została zrealizowana w małym stopniu * Instacje na Walentynki *
    Nie muszę tłumaczyć dlaczego jest to dobre. * Radzę przeczytać cały temat *

    10) https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ieje-Kwartalne UP Najbardziej rozubudowanej propozycji oraz niestesty zapomnianej

    Jest to temat wręcz idealny Takie turnieje nie tylko zajmą nam czas podczas samego wchodzenia do gry i tylko spalania energi ale także dadzą atrakcje na brak eventów * Również radze przeczytać cały temat*

    11) Moja Ulubiona a zarazem chyba najbardziej kontrowersyjną propozycja to:
    Ekwipunek eventowy * nie mylić z tym z KG*

    Wpadłem na ten pomysł kiedy Antek dał mema z Kasią na forum i zobaczyłem jest tam szata mikołaja * https://scr.hu/arlVJON *

    Przykładowy ekwipunek który sam ułożyłem :

    * Ta sama grafika jak w ss wyżej* staty obojętne ale ze specialnym statusem na dany event np Na Hallowen 10% więcej szans na Pestke z dyniogłowych albo 10% więcej kości.

    Ciekawi mnie co na ten temat myślicie także Zapraszam do Dyskusji !
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 22-10-2018 o 14:17

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    1. No to trochę dołożenie codziennej rutyny. Na pewno widziałbym jakieś questy pvp w gildii wojów. Nawet byłbym skłonny wziąć to na własne barki po zrobieniu Nordii.
    2. Prawdę mówiąc, gdyby nie usługa gold za MF (której nie popieram) można by dać graczom jakieś 10MF na start. W wielu grach jest coś podobnego. Przy zlikwidowaniu usługi golda nie byłoby się o co martwić, bo do sprzedania na targu i tak się liczą MFy kupione za złotówki.
    3. To tylko kwestia znalezienia chętnej osoby.
    4. Gra jest reklamowana cały czas. Ważniejsze, żeby nowo zarejestrowani gracze zostawali w grze.
    5. https://www.kalbi.pl/kalendarz-swiat-nietypowych - do wielu z tych świąt można by zrobić mini eventy - niedawno był dzień Normalizacji Albo na przykład 23 Maja jest dzień Żółwia - i cyk zwiększamy exp i drop z potworków żółwiowych i minibossa i od razu widać, że coś się w grze dzieje
    6. Z tego co widzę to na KG nie ma takiej złej frekwencji. Z igrzyskami gorzej, ale po tylu latach bez upka nie ma co się dziwić.
    7. Tutaj nie będę się powtarzał.
    8. Trochę przebudować to wszystko trzeba, do tego album osiągnięć.
    9. Nie bez powodu były próby wprowadzenia tego na walentynkach
    10. Póki co trzeba sobie radzić z turniejami organizowanymi przez graczy.
    11. https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ego-uzbrojenia

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    6. IŚ to obecnie maszynka do nabijania mfów u 20osobowych grup. Jestem przeciw większym nagrodom, a wręcz za usunięciem mfów za wygraną.

  4. #4
    Falafel
    Konto usunięte
    1. Pomysł Antka dużo lepszy.
    2. 1MF za wbicie max poziomu gratuluję.
    3. Jeżeli znajdzie się ktoś kto ożywi fanpage odwiedzany przez 10osób jak najbardziej za.
    4. Reklama jest w 0% darmowa i to nie jest tak, że można na nią wydać pieniądze, a dzieci będą i tak grać w Fortnite. Mfo ma poza tym reklamy, nieliczne ale się zdażają.
    5. Tutaj nawet się nie wypowiadam, bo te "smaczki" to jak już można dać jako nagrodę za questy z pomysłu Antka tj. Logujesz się do mfo, robisz questa, w nagrodę masz +10% expa/złota/ap w tym dniu na tej postaci.
    6. To jest bez sensu …
    7. Fajnie się podbiera propozycje z istniejących tematów ?
    8.Ktoś to niedawno proponował w pytaniach, bo się jakiś koleżka pytał czy są takie liczniki.
    9. To jest spoko, mogłoby się do nich wchodzi z wejścia do lochów urkaden (z boku w ścianie na przykład).
    10. W zeszłym roku były takie turnieje, opiekowali się nimi sędziowie, a sponsorowała administracja.
    11. Róbmy eq, którego będziemy używać 7dni w roku. Taaak
    Ostatnio edytowane przez Falafel ; 22-10-2018 o 10:56

  5. #5
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Cytat Napisał falafel
    7. Fajnie się podbieraki propozycje z istniejących tematów ?
    Przecież wszystkie są podebrane
    4)Tak jak ktoś to powiedział * nie mogę znaleśc cytatu przepraszam ;/*
    Dobra Reklama Gry dlaczego?
    Zdefiniuj. Mamy rozwieszać billboardy "Tomi wziął miliony a Nordii nie ma?"
    6)Większe Nagrody Na IŚ oraz KG
    Większe Nagrody np Mf złoto itemy a nawet bonusy * złoto przedmioty Ap*
    zapewni to * mam nadzieje* większe zainteresowanie KG oraz IŚ
    XD
    Nie zapewni. Będzie jeszcze większą maszynką do zarabiania mf.
    11) Moja Ulubiona a zarazem chyba najbardziej kontrowersyjną propozycja to:
    Ekwipunek eventowy * nie mylić z tym z KG*
    No to dawaj jakieś konkretne pomysły

    * Reszty nie przeczytam * bo nie da się nawet * na * to patrzeć * * serio *

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    1) Czyli dodatkowa dzienna rutyna (tak jak zbieractwo), może na kiedyś

    2) darmowe 10mf na start (którego nie można wykorzystać na np. gold to spoko, jednocześnie możnaby zrealizować stary pomysł jednorazowego odnawiania energii dla nowych graczy w ete) jest spoko, zawsze mogą też to wykorzystać na jakiś outfit, depozyt

    3) Kwestia znalezienia chętnego, prowadzenie tej strony nie sądzę, by zajmowało dużo czasu (dajcie mi, ogarnę to!)

    4) Nie potrzeba jest reklama (póki co) aby zwiększyć ilość graczy, wprowadzenie regularnych aktualizacji jest główna przyczyną. Po tym można dopiero myśleć nad przyciągnięciem jeszcze większej ilości graczy.

    5) Propozycja spoko, do przemyślenia na kiedyś (aby uatrakcyjnić grę)

    6) Tak, zwiększmy możliwość zarabiania z tej maszynki nieograniczonych mfów
    Ja byłbym jeszcze za ograniczeniem tych nagród, a najchętniej nad ich całkowitym wycofaniem.

    7) Jestem za ogólnym powrotem tygodniowych żetonów dla innych poziomów rankimgowych POZA maksymalnym, ale to już do dłuższej dyskusji.

    8) Jest w todo, punkt 9

    9) Była już próba wprowadzenia tego (na walentynkach), nie bez powodu

    10) Turnieje są też w todo, aktualnie były już turnieje wspierane przez administrację tworzone na forum

  7. #7
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    6. IŚ to obecnie maszynka do nabijania mfów u 20osobowych grup.
    Na iś nie ma żadnej 20osobowej grupy.


    Co do całego tematu to tylko zlepek wszystkich poprzednich propozycji. Skoro tamte były pomijane to nie wydaje mi się by tu było inaczej.

    Punkt 3 i 4 chyba najbardziej potrzebuje realizacji w obecnym stanie gry.

  8. #8
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    1. No to trochę dołożenie codziennej rutyny. Na pewno widziałbym jakieś questy pvp w gildii wojów. Nawet byłbym skłonny wziąć to na własne barki po zrobieniu Nordii.
    2. Prawdę mówiąc, gdyby nie usługa gold za MF (której nie popieram) można by dać graczom jakieś 10MF na start. W wielu grach jest coś podobnego. Przy zlikwidowaniu usługi golda nie byłoby się o co martwić, bo do sprzedania na targu i tak się liczą MFy kupione za złotówki.
    3. To tylko kwestia znalezienia chętnej osoby.
    4. Gra jest reklamowana cały czas. Ważniejsze, żeby nowo zarejestrowani gracze zostawali w grze.
    5. https://www.kalbi.pl/kalendarz-swiat-nietypowych - do wielu z tych świąt można by zrobić mini eventy - niedawno był dzień Normalizacji Albo na przykład 23 Maja jest dzień Żółwia - i cyk zwiększamy exp i drop z potworków żółwiowych i minibossa i od razu widać, że coś się w grze dzieje
    6. Z tego co widzę to na KG nie ma takiej złej frekwencji. Z igrzyskami gorzej, ale po tylu latach bez upka nie ma co się dziwić.
    7. Tutaj nie będę się powtarzał.
    8. Trochę przebudować to wszystko trzeba, do tego album osiągnięć.
    9. Nie bez powodu były próby wprowadzenia tego na walentynkach
    10. Póki co trzeba sobie radzić z turniejami organizowanymi przez graczy.
    11. https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ego-uzbrojenia
    Co do puktu 3 pytałem sie tomiego czy mogę prowadzić lub ktoś inny to nie odpisuje.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    958
    1. Questy dzienne? Zależy od nagrody. Jednak pewnie nie chciałoby mi się ich robić.
    2. Już lepiej jakieś MF na start.
    3. Na nie. Takie coś powinno być w grze. Nie chcę tracić okazji na wzięcie udziału w konkursie tylko dlatego, że nie używam FB.
    4. Obecne reklamy chyba są ok, choć może przydałoby się parę nowych.
    5. Nie byłoby źle. Przydatne głównie dla niższych poziomów. Tylko skąd by się brało informacje o tym, co danego dnia jest zwiększone?
    6. Najpierw przydałoby się zrobić porządek z IŚ. Zwiększenie nagród za KG na tak.
    7. Nie walczę, nie mam zdania.
    8. Mało przydatne, ale jestem na tak.
    9. Na tak, choć nie wiem co było na Walentynkach.
    10. Nie walczę, nie mam zdania.
    11. Mało użyteczne. Bez zdania.

    Co by mnie zachęciło do gry? Przywrócenie handlu MF i usunięcie tych głupich ograniczeń z targu. Usunięcie prowizji z depozytu i powrót oddzielnego złota na każdą postać. Osłabienie niektórych potworów i minibossów. Zwiększenie respu globali. Wprowadzenie aukcji prowadzonych przez Mistrza Gry, zarówno w postaci licytacji jak i KT.

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    1. Questy dzienne za, w formie questów prostych, dla każdego. chociaż mających trochę trwać. Nagrodami żetony, a jeśli zrobisz quest dzienny X dni pod rząd to dostajesz 1MF. W innych grach sprawdza się samo codzienne logowanie jak jest płatna waluta na końcu, a z questami to już szczególnie.
    2. Jakieś MF za zatwierdzenie emaila bądź po tygodniu na potwierdzenie że posiadasz kod bezpieczeństwa - takie rozwiązanie dobre, sprawdza się w innych grach, za to że pilnujesz bezpieczeństwa konta. Proponuję 10MF - rozsądna ilość.
    3. Na tak, trzeba przywrócić konkursy na FB, oraz jakieś informacje o aktualizacjach.
    4. Reklama na tak, przydałoby się żeby ktoś wiedział o istnieniu tej gry, nowych graczy praktycznie nie przybywa. Właśnie Facebook jak zostanie odpalony znowu to ktoś powinien zapłacić za sponsoring aby trafiało do dużej ilości osób.
    5. Codzienne atrakcje za, mogłoby ożywiać grę codziennie.
    6. Za, powinno to zwiększyć frekwencję na obu.
    7. Jestem za, konkretnie za trzecią opcją z tematu Antybristlera. Aby wciąż siedzenie na rankingowym się bardziej opłacało, ale przynajmniej zwracało się na poziomach nierankingowych.
    8. Jest już na liście do zrobienia, ogólnie statystyki, osiągnięcia itp.
    9. Przecież Walentynki to końcowa forma tego, która została wprowadzona w MFO. Instancji pewnie będzie więcej.
    10. Turnieje tworzone przez system też są planowane co jakiś czas.
    11. Dużo pracy, dużo skarg na balans, a mało ludzi ucieszy. Eventy nie potrzebują też czegoś takiego. Na nie.

  11. #11
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    1. Questy dzienne za, w formie questów prostych, dla każdego. chociaż mających trochę trwać. Nagrodami żetony, a jeśli zrobisz quest dzienny X dni pod rząd to dostajesz 1MF. W innych grach sprawdza się samo codzienne logowanie jak jest płatna waluta na końcu, a z questami to już szczególnie.
    2. Jakieś MF za zatwierdzenie emaila bądź po tygodniu na potwierdzenie że posiadasz kod bezpieczeństwa - takie rozwiązanie dobre, sprawdza się w innych grach, za to że pilnujesz bezpieczeństwa konta. Proponuję 10MF - rozsądna ilość.
    3. Na tak, trzeba przywrócić konkursy na FB, oraz jakieś informacje o aktualizacjach.
    4. Reklama na tak, przydałoby się żeby ktoś wiedział o istnieniu tej gry, nowych graczy praktycznie nie przybywa. Właśnie Facebook jak zostanie odpalony znowu to ktoś powinien zapłacić za sponsoring aby trafiało do dużej ilości osób.
    5. Codzienne atrakcje za, mogłoby ożywiać grę codziennie.
    6. Za, powinno to zwiększyć frekwencję na obu.
    7. Jestem za, konkretnie za trzecią opcją z tematu Antybristlera. Aby wciąż siedzenie na rankingowym się bardziej opłacało, ale przynajmniej zwracało się na poziomach nierankingowych.
    8. Jest już na liście do zrobienia, ogólnie statystyki, osiągnięcia itp.
    9. Przecież Walentynki to końcowa forma tego, która została wprowadzona w MFO. Instancji pewnie będzie więcej.
    10. Turnieje tworzone przez system też są planowane co jakiś czas.
    11. Dużo pracy, dużo skarg na balans, a mało ludzi ucieszy. Eventy nie potrzebują też czegoś takiego. Na nie.
    Co do calego tematu ale biorę twój cytat dużo osób mi pisze na priv że dostawają ataku szczęścia jak widza TRWA AKTUALIZACJA ZAPRASZAMY 12391293 DNi IPÓŻNIEJ * XD

  12. #12
    Falafel
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Co do calego tematu ale biorę twój cytat dużo osób mi pisze na priv że dostawają ataku szczęścia jak widza TRWA AKTUALIZACJA ZAPRASZAMY 12391293 DNi IPÓŻNIEJ * XD
    Przecież w zeszłym roku aktualizacja Halloween trwała z 15-20 minut xD

  13. #13
    Up jakiś odzew od kogoś wyżej?

  14. #14
    Ale na jaką odpowiedź ty oczekujesz?
    Propozycje od ciebie są albo bez sensu(Reklama), albo głupie(Dodatkowe nagrody do IŚ/KG) albo nieoryginalne(Zadania dzienne) albo jako podlinkowane tematy.
    Jedyna propozycja która tu padła(ostatnia) to jedynie na zasadzie - nikt nie broni, ale weź wymyśl i zbalansuj, potem przetestuj. Jak komuś by się chciało, to by to zrobił. Jakoś nie widzę, żeby się komuś chciało.

  15. #15
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Ale na jaką odpowiedź ty oczekujesz?
    Propozycje od ciebie są albo bez sensu(Reklama), albo głupie(Dodatkowe nagrody do IŚ/KG) albo nieoryginalne(Zadania dzienne) albo jako podlinkowane tematy.
    Jedyna propozycja która tu padła(ostatnia) to jedynie na zasadzie - nikt nie broni, ale weź wymyśl i zbalansuj, potem przetestuj. Jak komuś by się chciało, to by to zrobił. Jakoś nie widzę, żeby się komuś chciało.
    Czy ja napisałem ,,napiszcie czy wam sie podoba,, ? czy czy będzie coś z tym robione ;-; po 2 jakoś inni mają w miare dobre oceny na te propozycje ale oczywiście wiesz lepiej ^^

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •