Zobacz wyniki ankiety: Którą opcje chcecie?

Głosujących
35. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • A

    13 37.14%
  • B

    28 80.00%
  • C

    18 51.43%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Boże Narodzenie/Sylwester

  1. #1

    Boże Narodzenie/Sylwester

    Temat chyba dobrze już nam znany a chodzi o...
    Brak jakiegokolwiek expa bądz minia bossa * nie licząc globala* na tych dwóch łączonych eventach.
    Bo nie oszukujmy sie jest to jedyny event na który poświecami zaledwie 10minut dopiero w 2 części eventu czyli tej sylwestrowej poświecamy więcej czasu na szukanie i łapanie Yeti.
    Piszę tą propozycje ponieważ walentynki po kilku próbach propozycji żeby dodało zostane expowisko zostały dodane instacje.

    Moja Przopozycja to:
    A)Dodanie Instacji tak jak w przypadku Walentynek tylko że wiadomo że zamiast amorów czy coś były by Bałwany lub coś innego.
    B)Dodanie Jednego Mini bossa + exp oraz wymiana np snieżek tak jak w przypadku Hallowen/Wielkanocy.
    C)Jakaś nowa Forma Rozrywki do Eventu.

    Co o tym sądzicie ?
    Zapraszam do Dyskusji.

    Ps. Niech ktoś da ankiete bo zapomniałem.
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 16-10-2018 o 18:21

  2. #2
    Elitek
    Konto usunięte
    Ankietę możesz dodać sam: Narzędzia wątku -> Dodaj ankietę do wątku

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    B i C jak najbardziej, mini boss potrzebny, cos w stylu Szkieletora bardziej niz Kurczaka najlepiej

  4. #4
    Falafel
    Konto usunięte
    Ja myślę, że jako rozszerzenie tych eventów wejdzie Nordia ;D

  5. #5
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    A gdzie jest opcja "żadna z tych propozycji"?

  6. #6
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Ja chciałbym tylko 1 expowisko + unikata, oraz aby świąteczny upominek był handlowy + kalendarz adwentowy i połączenie obu części, aby można było chodzić na Yetiego przez 2 tygodnie.

    Instancja na nie, niepotrzebna, zbędna funkcja tej gry.
    W zeszłym roku byłem za dodaniem motywu bałwanów i śnieżek, w tym roku chcę po prostu aby wprowadzili powyższe + update, nic więcej nie chcę.

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    Cytat Napisał ferdeczek Zobacz post
    Ja myślę, że jako rozszerzenie tych eventów wejdzie Nordia ;D
    ja dalej wierzę, że to będzie najbliższa zima 2018/2019 byłoby idealnie

  8. #8
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Ja tak tylko zapytam, czy byłoby to głupie zorganizować Atak jakiegoś Nordyckiego bossa? w sensie "akurat teraz jak jest zima ten np: Niebieski Smok przybył do tej części świata aby sprawdzić umiejętności ludzi".
    Jestem przekonany że ów smok będzie Bossem fabularnym w Nordi, opowiada o nim ten dziad z areny walk, to jakby troszkę go osłabić lub wzmocnić i przerobić na tymczasowego globala lub mini?
    1.Animacje i wygląd pewnie są już gotowe
    2.Umiejętności i bazowe obrażenia pewnie też
    3.65 lvl Wiedzą już o Niebieskim Smoku więc nie jest to spoiler.

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    Ja tak tylko zapytam, czy byłoby to głupie zorganizować Atak jakiegoś Nordyckiego bossa? w sensie "akurat teraz jak jest zima ten np: Niebieski Smok przybył do tej części świata aby sprawdzić umiejętności ludzi".
    Jestem przekonany że ów smok będzie Bossem fabularnym w Nordi, opowiada o nim ten dziad z areny walk, to jakby troszkę go osłabić lub wzmocnić i przerobić na tymczasowego globala lub mini?
    1.Animacje i wygląd pewnie są już gotowe
    2.Umiejętności i bazowe obrażenia pewnie też
    3.65 lvl Wiedzą już o Niebieskim Smoku więc nie jest to spoiler.
    Cóż... Jakiś smaczek upkowy by nie zawadził (tak jak z grażynką na wyspie wielkanocnej), niekoniecznie boss sam w sobie, ale coś lekkiego byłoby spoko. Raczej nie dadzą niebieskiego, ale może jakby on przybył i przyzwał jakiegoś słabszego od niego żywiołaka lodu, korzystającego z podobnych zdolek, całkiem spoko bossem (wątpliwe, że wejdą eventowe bossy dla 1 osoby)/uni potworem by był. Ofc kuponem na eq 80 lvl w nagrodę od smoka za jakieś zadanie byśmy nie pogardzili...

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Dowiedziałem się że trwają pracę w kierunku moich propozycji. * odrazu uprzedzam pytania nic więcej nie powiem i nie nie powiem od kogo*

    - - - - - - - - - -



    Ten Kupon na eq na 80lv to bardzo dobry pomysł ale już ktoś mówił kiedyś że nie będzie takiego kuponu bo już jest * po wygranych wszystkich walk na arenie ten dziadek nam da jak wejdzie Nordia*
    Tak wiem, kori to mówił, wciąż, tyle czekamy, drugi kupon by nie zaszkodził.
    +
    Ten pierwszy "kupon" będzie dostępny również dla tych, którzy zaczną grę, jak nordia już będzie, także świetna mi nagroda dla wytrwałych przy grze.
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 16-10-2018 o 20:50

  11. #11
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Dowiedziałem się że trwają pracę w kierunku moich propozycji. * odrazu uprzedzam pytania nic więcej nie powiem i nie nie powiem od kogo*

    - - - - - - - - - -



    Ten Kupon na eq na 80lv to bardzo dobry pomysł ale już ktoś mówił kiedyś że nie będzie takiego kuponu bo już jest * po wygranych wszystkich walk na arenie ten dziadek nam da jak wejdzie Nordia*
    Przestań rozpowiadać fałszywe informacje.
    Nie będzie kuponów.

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    Event Bożonarodzeniowo-Sylwestrowy wciąż pozostaje drugim moim ulubionym. Nie ma lagów, nie trzeba tracić czasu na jakieś gonienie za mobkami, nie trzeba się uspołeczniać z innymi na jakichś globalach, a jak chcesz wymienić bossa w Devos, to sobie wymieniasz bossa w Devos, bo nikt nie kampi na Kurczaka czy Herszta.

    Zauważcie, że gracze nie chcą tych zjadaczy czasu - na Halloween najpopularniejszym zbijaczem eny był Szkieletor, bo dało się go załatwić szybko.

  13. #13
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Nie rozpowiadam fałszywych informacji. To uważasz że kłamie to już twój problem zobaczymy co powiesz w boże narodzenie pozdrawiam ;*
    Pokaż mi jakiś dowód, że trwają pracę w kierunku TWOICH propozycji to będę mogła stwierdzić, że nie kłamiesz
    Pozdrawiam.

  14. #14
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Nie rozpowiadam fałszywych informacji. To uważasz że kłamie to już twój problem zobaczymy co powiesz w boże narodzenie pozdrawiam ;*
    Raczej nie będzie zaskoczona, bo jest testerką i koordynatorką Tvt. Także ma więcej do powiedzenia niż ty, jak widać
    Bardzo prawdopodobne że ta osoba będzie miała faktycznie "przewalone". Namierzenie takiego osobnika to pestka.

  15. #15
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Jest sędzia nie testerką .
    Jest testerką.

    A ty przestań się tak przechwalać bo myślisz że jak sobie przeczytałeś wyciek od fatala to nagle wszystko wiesz

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •