Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
5. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    0 0%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    0 0%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    5 100.00%
Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: [P3] Brak klucza do Wschodniej Baszty

  1. #1
    Beckett
    Konto usunięte

    [P3] Brak klucza do Wschodniej Baszty

    Do przejścia fabuły posługuję się solucją. Dotarłem do miejsca, w którym dalsza możliwość przejścia pobocznej fabuły została zablokowana, mianowicie nie pojawił mi się Klucz do Wschodniej Baszty (https://mfo3.pl/view/i/593). Wszystkie opcje zostały przeze mnie wykonane. Podczas eksploracji zawsze klikam we wszystkie przejścia, więc przed walką z Wyznawcą Piekieł również zajrzałem do zablokowanego przejścia (kraty) we Wschodniej Baszcie i pojawił się komunikat, że potrzebuję klucza. Sprawdziłem również zwłoki przy teleporcie. Następnie z graczem PanBal pokonałem mojego Diablosa (byliśmy w grupie, być może to spowodowało błąd). W tym momencie powinien pojawić się klucz, natomiast go nie ma wśród stosu kości (jak to opisuje solucja). Dla pewności poszedłem jeszcze raz przeczytać komunikat po interakcji z zablokowanymi drzwiami, wróciłem do lokacji z Diablosem i dalej nie ma przedmiotu. Czy jest to bug, czy muszę Diablosa pokonać samemu?

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Musisz najpierw rozpocząć quest "Diabielska odsiecz", dostępny po wykonaniu questu "Chorobliwe Spóźnienie"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •