Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Kalendarz Adwentowy

  1. #1
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte

    Kalendarz Adwentowy

    Ktoś zamknął poprzedni temat, bo nie odpowiedziałem w przeciągu chwili.

    Nauczcie się czytać, macie już dwa posty "z odpowiedzią".
    Bo po prostu jesteście żałośni. Współczuję też JH i Koriemu bo po co było pisać, jak i tak nikt tego nie zauważył
    Ja zauważyłem i jest to wasz podstawowy argument. Jedziemy z tym.

    No to tak, w skrócie to w miarę konkretna propozycja padła ode mnie w zeszłym roku.

    Proponuję żeby weszło od tego roku.
    Widziałbym coś takiego że codziennie po wejściu do gry dostajemy jakiś drobny upominek (trochę golda i żetonów), ostatniego dnia dostajemy natomiast losowy unikat na swój lvl.
    Keriehyl również dodał swoje 3 grosze

    Dodałbym jeszcze, że jak zdobędziemy wszystkie 24 nagrody po wejściu do gry to dostajemy np. 100 żetonów, 50 dowolnych mixów specjalnych czyli regenki, odno, speedówki itd. lub też dowolny 1 itemek eq od +3 do +8 na dany przedział gracza (głównie chodzi o 40/50/65 lvl). Nagrody także byłyby do odbioru na każdej z postaci.
    Więc to nie jest tak że konkretne propozycje nie padły.

    Chyba że mówicie tutaj o dopracowaniu w szczegółach, czyli DOKŁADNE ILOŚCI ŻETONÓW, GOLDA ITP... a potem będzie że za dużo albo za mało, niezbalansowane, nikt nie będzie się logował, albo przesadzone.

    Dodatkowo zrozumiała dla wszystkich była koncepcja 24 upominków każdego dnia adwentu – przynajmniej powinna być, z możliwością zakończenia z pompą. To był ogólny zarys, który gracze doskonale rozumieli i ,,no okej, niech administracja wypełni to czym chce”. Ale wy nie, wy woleliście narzekać że nie dajemy konkretnych propozycji.

    Dzisiaj mam więc coś specjalnie dla was – całkowite opracowanie kalendarza adwentowego. Nie wiem czy jest sens, bo i tak zostanie pewnie część zmieniona, ale teraz ma być kalendarz w całości bo nie jest to konkretna propozycja w innym wypadku więc tak:

    1 dzień: 1 żeton
    2 dzień: 2 żetony
    (...)
    23 dzień: 23 żetony
    24 dzien: 24 żetony + losowy unikat na dany lvl (już nawet bez +3-+8, bo faktycznie problemem jest to że poniżej 30 lvla większych plusów nie ma), świąteczny upominek

    Liczba żetonów każdego dnia nawiązująca do tego że na każdej z czekoladek jest numerek.
    Razem wychodzi równo 300 żetonów + unikat i upominek. Nie jest tego za dużo wydaje mi się, nie jest tego za mało, jest to propozycja w normie.

    Aha, jeszcze tak zaznaczę że w przypadku kontrargumentów nie wiem czy będę miał czas dzisiaj odpowiedzieć, być może pojawi się nawet jutro wieczorem. Nie zamykajcie tego tematu i nie wsadzajcie go do archiwum, z powodu mojej chwilowej nieobecności.

    A tak na poważnie to wyjmijcie tamten temat i połączcie je.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Nie podoba mi się ten pomysł.

  3. #3
    To może inaczej: "kalendarz adwentowy" został przygotowany w dużo ciekawszej formie na forum testowym. Możesz uznać zatem, że propozycja jest zaakceptowana, ale tutejszy temat jest zbyt ubogi, żeby był jakiś sens wrzucenia go do podforum 'zaakceptowane'. Tak więc gratuluje i cierpliwości w oczekiwaniu życzę.
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •