Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za propozycją?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 45.45%
  • Jestem nietolerancyjny

    12 54.55%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Walentynki again

  1. #16
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    "Jak wam się nie podoba mordowanie (...)"
    Przyrównujesz dobrowolny związek do robienia komuś krzywdy.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Im więcej gejów tym więcej wolnych lasek dla mnie Juhu!

    A tak na serio to jestem TOLERANCYJNY JAK MOGĘ!! i nie mam nic przeciwko. Owszem jest to zboczenie umysłowe ale jesli nikomu to nie szkodzi to czemu nie, jestem także za podduszanym seksem jeśli obie strony są zgodne w swoich fantazjach.

    Prawda jest taka że co zrobić takim osobą? zabić? katapultować w kosmos? Homoseksualizmu nie da się wyleczyć wiec to na tyle.

  3. #18
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Czy zabranie księdza osobom wierzącym byłoby dobrowolne? Nie, byłoby wbrew naszej woli. Czy oglądanie publicznego ślubu dwóch facetów, który mógłby brzydzić byłoby dobrowolne? Nie, byłoby wbrew naszej woli. To nie byłoby dobrowolne dla graczy przeciwnych homoślubom i przymuszanie nas do tego aby tolerować te śluby. Ja nie czuję że to jest dobrowolne. Muszę oglądać homoseksualistów, więc tak, mnie to robi krzywdę.

  4. #19
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Przyrównujesz dobrowolny związek do robienia komuś krzywdy.


    Dobrowolnego robienia komuś krzywdy.

    Przede wszystkim nie widzę powodów do strzelania z ideologicznych armat w kontekście tej propozycji. Śluby widzę głównie jako przepustkę do dungeonowej części eventu (wesela z pompą jeszcze z dodatkowym szukaniem atencji). Przy proporcjach postaci męskich do postaci żeńskich w grze powstaje unikalna potrzeba faktycznego szukania tych drugich połówek. Gdyby dało się wziąć ślub z osobą postacią tej samej płci, to wszystko przepada. Wykupywanie sobie dostepu do dungeonu bez ślubu zresztą też.
    Dla mnie coś takiego dyskwalifikuje tę propozycję od razu i nie ma to nic do tolerancji.

    Poza tym śluby MFO nic wspólnego ze związkami nie mają, co nie? Gdyby tak, to trzeba pamiętać, że większośc postaci żeńskich należy do osób płci męskiej, więc technicznie prawie każdy ślub jest homoseksualny.
    No i gdzie jest ta dyskryminowana mniejszość w MFO? Nie znam - poza Leonem i Keriehylem - żadnej homoseksualnej pary graczy.
    Ostatnio edytowane przez musaraj ; 18-09-2018 o 00:16

  5. #20
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    Owszem jest to zboczenie umysłowe
    Chyba nie za bardzo przemyślałeś to, co chciałeś napisać. Nie, to nie jest zboczenie umysłowe ani żadne zboczenie.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Powiem wam coś ciekawego, faceci też sobie robią dziewczęce postacie

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Chyba nie za bardzo przemyślałeś to, co chciałeś napisać. Nie, to nie jest zboczenie umysłowe ani żadne zboczenie.
    hmm możliwe że się pomyliłem(meakulpa) ale jakiś rodzaj zboczenia to jest.

  7. #22
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    A przypadkiem ktoś z góry nie pisał już, że nie będzie związków homoseksualnych?
    Jeśli tak, to nie wiem, po co ta dyskusja?

  8. #23
    tetrax
    Konto usunięte
    Skoro powstał jakiś przekrój opinii to jest na czym pracować. Zacznijmy od (1) osób głosujących w ankiecie na nie.

    Belnel, Czervik, ferdeczek, Kamillo, Keriehyl, PlaTyNoWy, Wolfram - te osoby zupełnie się nie wypowiedziały, nie przedstawiły żadnych argumentów, zupełnie nic nie wniosły do tematu i chyba nawet nie wiedzą co mają przeciwko - jeśli nie, zapraszam do wypowiedzi. Brak odzewu będzie równy przyznaniu mi racji (wierzę, że wszyscy przeanalizują temat).
    musaraj - nie wypowiedział się, nie przedstawił żadnych argumentów, nie wniósł do tematu nic, poza płytkim podważeniem niektórych fraz.
    Dorek - brzydzą go dwie postacie męskie w grze MMORPG stojące obok siebie. (???)
    DEWASTATOR Leon Full - tym razem wniósł najwięcej do tematu, więc ze wszystkimi jego wypowiedziami rozprawię się w następnym punkcie.

    (2) Wypowiedzi:
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full
    Póki co ślubów w MFO udziela ksiądz, więc przypuszczam że chcesz go usunąć, a to byłoby nie fair wobec wierzących. A ja jako wierzący nie czuję się zobowiązany do robienia ustępstw wobec homoseksualistów.
    Nic takiego nie powiedziałem. Nie chcę czegoś takiego zrobić - po co? Wystarczy dodać urzędnika, który udzieli ślubu cywilnego.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full
    I tutaj zaciera się cienka granica między po prostu reklamą a sprzedawaniem się. Reklamowanie to po prostu reklama jakiegoś produktu, sprzedanie się to przede wszystkim robienie wbrew sobie dla pieniędzy, czyli w imie pieniędzy reklamowanie się przeciw temu co prezentujesz - przede wszystkim właśnie tak. To byłoby już sprzedanie się i to LGBT.

    Można zdobyć reklamę w inny sposób - np idąc właśnie w drugą stronę, nagłaśniając to że od kilku lat w grze nie można robić ślubów homoseksualnych mimo próśb wielu graczy na Walentynki i robiąc coś przeciwko czemu byliby homoseksualiści np.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post264084 (jakby ktoś chciał realizować zrobię wersję 2.0, bo ta ma trochę wad w balansie)

    To byłaby znacznie lepsza reklama, jak poprzez homosiów jesteś w TV raz czy dwa i musisz wyrzec się ideałów, tak jak jesteś przeciw nim to potrafią wszystkie lewackie portale informacyjne truć o tobie przez dłuższy czas i się nie sprzedajesz.

    Także... to żaden argument.
    To nie byłoby "sprzedanie się", bo nikt nie będzie tego robić wbrew swojej woli. Nie wypowiadaj się, drogi Leonie, za administrację, to trochę aroganckie. Co do reszty, podałeś formę "reklamy" polegającą nie na wprowadzeniu czegoś innowacyjnego czy nowego, ale opartą na kontrowersji, kiedy to "lewackie portale informacyjne będą truć o tobie przez dłuższy czas". Poczytaj trochę, zasięgnij literatury, a dowiesz się, która forma reklamy jest lepsza.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full
    Kwestia homoślubów itp - W tę grę grają dzieci. Taki 6 latek nie wie o evencie walentynkowym, dochodzi do Ete, robi questa ze skrzynką, równa godzina, otworzył ją i nagle go ścina i widzi dwóch panów młodych robiących wesele. Na dzień dobry zniszczone dzieciństwo.
    W jaki, sposób widok "dwóch panów młodych robiących wesele" zniszczy komukolwiek dzieciństwo? Porównujesz krótką cutscenkę w grze, do scen bicia matki w domu, do terroryzowania przez pijanego ojca i do znęcania się nad dzieckiem przez starsze dzieci? Bo tak, ta reszta niszczy dzieciństwo. Ale powiedz mi, w jaki sposób to to robi?

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full
    Czy zabranie księdza osobom wierzącym byłoby dobrowolne? Nie, byłoby wbrew naszej woli.
    Nikt nie zabiera Ci księdza.
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full
    Czy oglądanie publicznego ślubu dwóch facetów, który mógłby brzydzić byłoby dobrowolne?
    Tak, nie musisz tego robić.
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full
    To nie byłoby dobrowolne dla graczy przeciwnych homoślubom i przymuszanie nas do tego aby tolerować te śluby. Ja nie czuję że to jest dobrowolne. Muszę oglądać homoseksualistów, więc tak, mnie to robi krzywdę.
    Ja jestem zmuszony do oglądania heteroślubów zupełnie tak samo jak ty byłbyś do oglądania tych. Jesteś w stanie mi na to odpowiedzieć jakkolwiek, nie zakładając w wypowiedzi, że Twój światopogląd jest lepszy?

    Cytat Napisał musaraj
    Przede wszystkim nie widzę powodów do strzelania z ideologicznych armat w kontekście tej propozycji. Śluby widzę głównie jako przepustkę do dungeonowej części eventu (wesela z pompą jeszcze z dodatkowym szukaniem atencji). Przy proporcjach postaci męskich do postaci żeńskich w grze powstaje unikalna potrzeba faktycznego szukania tych drugich połówek. Gdyby dało się wziąć ślub z osobą tej samej płci, to wszystko przepada. Wykupywanie sobie dostepu do dungeonu bez ślubu zresztą też.
    Rozczaruję Cię - da się wziąć w tej grze już teraz ślub z osobą tej samej płci. Powiem więcej - na ostatnim evencie chyba nawet Ty wziąłeś ślub ze mną.

    Cytat Napisał musaraj
    Poza tym śluby MFO nic wspólnego ze związkami nie mają, co nie? Gdyby tak, to trzeba pamiętać, że większośc postaci żeńskich należy do osób płci męskiej, więc technicznie prawie każdy ślub jest homoseksualny.
    No i gdzie jest ta dyskryminowana mniejszość w MFO? Nie znam - poza Leonem i Keriehylem - żadnej homoseksualnej pary graczy.
    Nikt nie powiedział nic o mniejszościach.


    (3)Śluby takie jak w propozycji winne są wprowadzenia nawet nie tylko ze względów ideologicznych, ale też dlatego, że teraz osoby nietolerancyjne (nietolerancyjne to łagodne określenie, one wręcz gardzą innymi) czują się wywyższone, wspierane, lepsze. Taki średniowieczny światopogląd należy tępić.

  9. #24
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    hmm możliwe że się pomyliłem(meakulpa) ale jakiś rodzaj zboczenia to jest.
    Nie, posiadanie innej niż większość ludzi orientacji seksualnej nie jest żadnym zboczeniem.

    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    A przypadkiem ktoś z góry nie pisał już, że nie będzie związków homoseksualnych?
    Nie, zawsze tematy zostawały zamykane bez odpowiedzi adminów.

  10. #25
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jeżeli Administracja się na to zdecyduje, to na pewno o tym poinformuje.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •