Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za propozycją?

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 45.45%
  • Jestem nietolerancyjny

    12 54.55%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 25

Temat: Walentynki again

  1. #1
    tetrax
    Konto usunięte

    Walentynki again

    Śluby jednej płci. Cywilne, żeby nie było. Kto na nie, ten przeciw podzielności majątkowej osób, które tego chcą - bezsens.
    Pozdrawiam.

  2. #2
    musaraj
    Konto usunięte
    Jestem nietolerancyjny
    To autor ankiety jest nietolerancyjny, ponieważ zasugerował, że głosy kobiet go nie interesują.

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    https://www.youtube.com/watch?v=-1qju6V1jLM +18, zawiera wulgaryzm (jeden)

    Póki co ślubów w MFO udziela ksiądz, więc przypuszczam że chcesz go usunąć, a to byłoby nie fair wobec wierzących. A ja jako wierzący nie czuję się zobowiązany do robienia ustępstw wobec homoseksualistów.

    @down

    Kiedyś bycie nietolerancyjnym coś oznaczało, ale w 2018 roku kiedy sypie się tym słowem na potęgę gdzie się da i w kogo się da? xD
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 17-09-2018 o 21:42

  4. #4
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    To autor ankiety jest nietolerancyjny, ponieważ zasugerował, że głosy kobiet go nie interesują.
    Żadna prawdziwa kobieta nie wybierze tej opcji. Mężczyzna zresztą też, ale jakoś napisać musiałem.
    Przepraszam, pomyliłem się i nie dałem odpowiedniej opcji.

    - - - - - - - - - -

    Osoby głosujące na nie niech wniosą coś do tematu, albo niech nie głosują. Trzeba się z tym w końcu rozprawić raz, a dobrze, bez rozdrabniania się w innych tematach. W związku z tym niech nie liczą się głosy osób milczących (niewypowiadających się merytorycznie, lub w ogóle).

  5. #5
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Za. Nawet nie wiecie jaką to może przysporzyć reklamę grze

  6. #6
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Za. Nawet nie wiecie jaką to może przysporzyć reklamę grze
    I tutaj zaciera się cienka granica między po prostu reklamą a sprzedawaniem się. Reklamowanie to po prostu reklama jakiegoś produktu, sprzedanie się to przede wszystkim robienie wbrew sobie dla pieniędzy, czyli w imie pieniędzy reklamowanie się przeciw temu co prezentujesz - przede wszystkim właśnie tak. To byłoby już sprzedanie się i to LGBT.

    Można zdobyć reklamę w inny sposób - np idąc właśnie w drugą stronę, nagłaśniając to że od kilku lat w grze nie można robić ślubów homoseksualnych mimo próśb wielu graczy na Walentynki i robiąc coś przeciwko czemu byliby homoseksualiści np.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post264084 (jakby ktoś chciał realizować zrobię wersję 2.0, bo ta ma trochę wad w balansie)

    To byłaby znacznie lepsza reklama, jak poprzez homosiów jesteś w TV raz czy dwa i musisz wyrzec się ideałów, tak jak jesteś przeciw nim to potrafią wszystkie lewackie portale informacyjne truć o tobie przez dłuższy czas i się nie sprzedajesz.

    Także... to żaden argument.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Mam nadzieję że nigdy nie zostanie to wprowadzone. Sam widok tego czegoś obrzydza

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Mam nadzieję że nigdy nie zostanie to wprowadzone. Sam widok tego czegoś obrzydza
    Ojoj biedaczek nie może spojrzeć na dwie męskie lub dwie żeńskie postacie obok siebie w grze bo to dla niego obrzydliwe.

    Za.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 17-09-2018 o 22:53

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Jest pewna niekonsekwencja, w Dilli Jacek & Tomi się kąpią razem w jednym basenie, tutaj natomiast jest ceremonia dla tylko części osób. Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście możliwość wyboru ślubu (cywilny/wyznaniowy) oraz jednopłciowe. Ale i tak uważam że to nie przejdzie, może za kilka lat. Pozostaje tylko zmienić płeć, na co już jest zgoda administracji, można to zrobić usługą od ręki (płacąc 50 MF). Temat pewnie chwila moment będzie zamknięty, chyba nawet były podobne, i wiadomo jak to się skończyło.

  10. #10
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jest pewna niekonsekwencja, w Dilli Jacek & Tomi się kąpią razem w jednym basenie
    Właśnie, usuńcie to z gry w takim razie. Sam widok tego czegoś obrzydza

  11. #11
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Jest pewna niekonsekwencja, w Dilli Jacek & Tomi się kąpią razem w jednym basenie, tutaj natomiast jest ceremonia dla tylko części osób. Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście możliwość wyboru ślubu (cywilny/wyznaniowy) oraz jednopłciowe. Ale i tak uważam że to nie przejdzie, może za kilka lat. Pozostaje tylko zmienić płeć, na co już jest zgoda administracji, można to zrobić usługą od ręki (płacąc 50 MF). Temat pewnie chwila moment będzie zamknięty, chyba nawet były podobne, i wiadomo jak to się skończyło.
    Właśnie, usuńcie to z gry w takim razie. Sam widok tego czegoś obrzydza
    Yyy... Jacek i Tomi (postacie w grze) są braćmi, a nawet gdyby nie byli, to kąpiel razem w basenie o niczym nie świadczy.

    Czy naprawdę muszę przypominać...
    Kwestia homoślubów itp - W tę grę grają dzieci. Taki 6 latek nie wie o evencie walentynkowym, dochodzi do Ete, robi questa ze skrzynką, równa godzina, otworzył ją i nagle go ścina i widzi dwóch panów młodych robiących wesele. Na dzień dobry zniszczone dzieciństwo.

  12. #12
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Mnie obrzydza leon,
    wiecie co robić


    Tak serio, komu by to zaszkodziło?

    Taki 6 latek nie wie o evencie walentynkowym, dochodzi do Ete, robi questa ze skrzynką, równa godzina, otworzył ją i nagle go ścina i widzi dwóch panów młodych robiących wesele. Na dzień dobry zniszczone dzieciństwo.
    beka bo pierwszoklasiści się wyzywają od gejów bo to śmieszne i wogule

    Wiesz co? Przychodzi sześciolatek i widzi pijących do nieprzytomności bandytów, okradających biedne staruszki złodziejów czy morderców (NAWET SAM JEST ZMUSZANY DO ZABIJANIA ZWERZONT) i jakoś tutaj nie widzisz demoralizacji
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 17-09-2018 o 23:12

  13. #13
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Tak, tylko że mówisz tutaj o rzeczach występujących we wszystkich grach MMORPG, natomiast śluby homoseksualistów nie są jedną z takich rzeczy. Właściwie nie znam innej gry MMORPG w której legalne są śluby homo (jak jest jakaś, to popraw mnie).

  14. #14
    Użytkownik Avatar Tomoe
    Dołączył
    30-12-2017
    Postów
    20
    Jak wam się nie podobają homomałżeństwa, to ich nie zawierajcie, a i innym nie zabraniajcie.

    Jestem na tak.

  15. #15
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tomoe Zobacz post
    Jak wam się nie podobają homomałżeństwa, to ich nie zawierajcie, a i innym nie zabraniajcie.
    "Jak wam się nie podoba mordowanie (...)"

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •