Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 85

Temat: Hallowen 2018!

  1. #16
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    1. dedukując fakty raczej nie ale może ktoś nas zaskoczy
    2. raczej dynie ale kości łatwiejsze do zebrania
    3. nie wiem nigdy nie biłem
    4. nie lubie tego eventu już od 2 lat bo nic ciekawego nie jest dodawane, lecz jakbym miał wybierać to pewnie możliwość wymian.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Alvi
    Dołączył
    29-11-2014
    Postów
    551
    1 nie
    2 kosci
    3 nie
    4 nie podoba mi sie

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    mogą dodac jeszcze
    -podwójni dyniogłowi na wschodzie (czyli usuniecie wywaru klonujacego,naliczanie do zwyciezca/pogromca/pozeracz)
    co skutkuje:
    -wschód bez ograniczenia lvl (chociaz wiem ze mam powyzej 50 lv)
    -powiekszenie wschodu
    inne zmiany eventowe:
    - zabawa w mieszkalnej czesci eterni lub wiosce obok plantacji trick or treat
    skutkuje to zmianą poza eventem:
    -powiększenie części mieszkalnej lub wybudowanie wioski graniczącej z dyniową plantacją

    - - - - - - - - - -

    rozpoczęcie eventu na pewno 30.10 i najprawdopowniej ok godz 21:0 (patrząc na ostatnie lata) lub 22:00 (patrząc na najczęstsze godziny rozpoczęcia aktualizacji)
    Ostatnio edytowane przez Roberciak ; 20-10-2018 o 17:19

  4. #19
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post
    mogą dodac jeszcze
    -podwójni dyniogłowi na wschodzie (czyli usuniecie wywaru klonujacego,naliczanie do zwyciezca/pogromca/pozeracz)
    co skutkuje:
    -wschód bez ograniczenia lvl (chociaz wiem ze mam powyzej 50 lv)
    -powiekszenie wschodu
    inne zmiany eventowe:
    - zabawa w mieszkalnej czesci eterni lub wiosce obok plantacji trick or treat
    skutkuje to zmianą poza eventem:
    -powiększenie części mieszkalnej lub wybudowanie wioski graniczącej z dyniową plantacją

    - - - - - - - - - -

    rozpoczęcie eventu na pewno 30.10 i najprawdopowniej ok godz 21:0 (patrząc na ostatnie lata) lub 22:00 (patrząc na najczęstsze godziny rozpoczęcia aktualizacji)
    Pierwsze 2 zmiany bardzo ok, pozostałe 3 za dużo czasu mogłyby zająć i nie są jakieś szczególnie konieczne.
    Rozpoczęcie eventu powinno być 29.10, ze względu na wyzwanie. Pierwotnie event wyszedł w niedzielę i trwał przez 2 tygodnie (liczę lata w których było wyzwanie), a teraz to byłby wtorek. 2 dni to bardzo dużo. Nikomu korona z głowy nie spadnie jeśli wyjdzie dzień wcześniej.

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Raczej po kg w środę będzie haloween :P

  6. #21
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Raczej po kg w środę będzie haloween :P
    Zależy od ich samych ale pacząc na propozycje i miliard innych opcji raczej 30 przed Kg Bo kg może namieszać odrobinę.

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    Cytat Napisał Kamillo Zobacz post
    Raczej po kg w środę będzie haloween :P
    najprawdopodobniej bedzie 30.10 miedzy 20:30-22,chociaz fajnie gdyby np. 2 tygodnie przed eventem były prace konserwatorskie w grze dot. eventu i innych ewentualnych zmian a byłyby ,,uchwalone'' w aktualizacji z dniem dodania eventu a w aktualizacji byłyby tylko napisae aktualnosci i byloby uruchomienie mapek oraz ustawienie skryptu dodatkowych zmian a w przypadku eventu swiatecznego i halloweenowego halloweenowego w miescie robiliby upgrade mapek 2 tyg przed eventem a w aktualizacji w wigilie wgrywaliby skrypt wrzucenia postaci oraz wpisali w aktualnosci

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Pierwsze 2 zmiany bardzo ok, pozostałe 3 za dużo czasu mogłyby zająć i nie są jakieś szczególnie konieczne.
    Rozpoczęcie eventu powinno być 29.10, ze względu na wyzwanie. Pierwotnie event wyszedł w niedzielę i trwał przez 2 tygodnie (liczę lata w których było wyzwanie), a teraz to byłby wtorek. 2 dni to bardzo dużo. Nikomu korona z głowy nie spadnie jeśli wyjdzie dzień wcześniej.
    z tym trick or treat to mozna zrobic tak ze mona chodzic po wszystkich sklepach w miastach z eq czy zdolnosciami i domach osob w calej grze we wszystkich miastach i zebrac,nie ma wtedy koniecznosci dodawania nowych mapek czy ich powiekszania
    Ostatnio edytowane przez Roberciak ; 21-10-2018 o 12:44

  8. #23
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post
    najprawdopodobniej bedzie 30.10 miedzy 20:30-22,chociaz fajnie gdyby np. 2 tygodnie przed eventem były prace konserwatorskie w grze dot. eventu i innych ewentualnych zmian a byłyby ,,uchwalone'' w aktualizacji z dniem dodania eventu a w aktualizacji byłyby tylko napisae aktualnosci i byloby uruchomienie mapek oraz ustawienie skryptu dodatkowych zmian a w przypadku eventu swiatecznego i halloweenowego halloweenowego w miescie robiliby upgrade mapek 2 tyg przed eventem a w aktualizacji w wigilie wgrywaliby skrypt wrzucenia postaci oraz wpisali w aktualnosci

    - - - - - - - - - -



    z tym trick or treat to mozna zrobic tak ze mona chodzic po wszystkich sklepach w miastach z eq czy zdolnosciami i domach osob w calej grze we wszystkich miastach i zebrac,nie ma wtedy koniecznosci dodawania nowych mapek czy ich powiekszania
    Okej, pierwszej części zbytnio nie zrozumiałem. Jakie prace konserwatorskie związane z eventem? Jaki skrypt wrzucenia postaci?

    Druga część, okej, nie trzeba, ale wciąż trzeba w każdym domku wstawić scenkę. Uwierz mi, to jest czasochłonne.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    13-12-2013
    Postów
    71
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Okej, pierwszej części zbytnio nie zrozumiałem. Jakie prace konserwatorskie związane z eventem? Jaki skrypt wrzucenia postaci?

    Druga część, okej, nie trzeba, ale wciąż trzeba w każdym domku wstawić scenkę. Uwierz mi, to jest czasochłonne.
    chodzi o to ze w nocy ok 2 tyg przed eventem wyłaczają serwer i robią aktualizacje, ale w grze nie wchodzi żadna zmiana, w czasie aktualizacji eventowej kiedy dodają mapki itd. dodają skrypt z prac z 2 tygodni wcesniej i uruchamiają wszystkie zmiany ktore byly robione 2 tygodnie wczesniej

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Zależy od ich samych ale pacząc na propozycje i miliard innych opcji raczej 30 przed Kg Bo kg może namieszać odrobinę.
    we wtorek nie ma KG

  10. #25
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Roberciak Zobacz post
    chodzi o to ze w nocy ok 2 tyg przed eventem wyłaczają serwer i robią aktualizacje, ale w grze nie wchodzi żadna zmiana, w czasie aktualizacji eventowej kiedy dodają mapki itd. dodają skrypt z prac z 2 tygodni wcesniej i uruchamiają wszystkie zmiany ktore byly robione 2 tygodnie wczesniej
    Ależ aktualizacja eventowa opiera się głównie na "włączeniu" eventu, bo nic nowego nie jest dodawane.

  11. #26
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Pierwsze 2 zmiany bardzo ok, pozostałe 3 za dużo czasu mogłyby zająć i nie są jakieś szczególnie konieczne.
    Rozpoczęcie eventu powinno być 29.10, ze względu na wyzwanie. Pierwotnie event wyszedł w niedzielę i trwał przez 2 tygodnie (liczę lata w których było wyzwanie), a teraz to byłby wtorek. 2 dni to bardzo dużo. Nikomu korona z głowy nie spadnie jeśli wyjdzie dzień wcześniej.
    Przypinam sie do odpowiedźi leona 2 dni to bardzo dużo a nam graczom pomoże to zrobić wyzwanie zwłaszcza że Hallowen w margonem jest już od 3 dni w dodatku będzie trwał 18 dni .

  12. #27
    Barbarzyńca
    Konto usunięte
    Powinny zostać dodane questy eventowe jak na wielkanoc.

  13. #28
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Adter Dornor Zobacz post
    Powinny zostać dodane questy eventowe jak na wielkanoc.
    Otóż to - tak z 14 questów (celowo taka liczba by nie mogli skracać eventa wg swoich fantazji)

    Za każdy dynia, na koniec zdolka + kolekcja.

    Oczywiście to już pewnie na Halloween 2019, bo teraz nikt nie wprowadzi ani nie wymyśli, ale pomysł dobry.

    #muremza28

  14. #29
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Event jest obecnie jak dla mnie wystarczająco rozbudowany nie potrzebuje zmian.

    Zmiany przydałyby się jedynie w evencie noworocznym

  15. #30
    Zmiany przydałyby się tylko w evencie, który się nazywa "Nordia".

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •