Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Hallowen 2018!

Tester
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    1. Chyba nie
    2. Nie wiem
    3. Dla mnie się opłaca

Kiedy ten event startuje?
    prawdopodobnie 2018-10-30

Co do postów o Walentynkach to odpowiem - postawiono na jakiś głupi dungeon, wspierający hiterów za to olewający defferów, masę pustej przestrzeni i żarty niskich lotów, a nie zrobiono tego co naprawdę uatrakcyjniłoby event - czegoś do expienia z nagrodami + naprawy tortów. Zajęło to masę czasu i wysiłku, kiedy rozwiązanie było prostsze i bardziej grywalne. Powinni to naprawić w 2019 i zrobić coś do expienia, a także naprawić torty. Ale to nie jest temat o Walentynkach, taki się pojawi po świętach.

Rozpoczęcie eventa - i teraz ważne pytanie - dlaczego znowu przytniecie eventa o dzień, zamiast zacząć 29? Zamiast wydłużać eventy, jedyne miejsce gdzie cokolwiek z grą się dzieje to skraca się je. Event zakonczy się w 2 niedzielę po Halloween czyli w tym wypadku 11 listopada. Znowu tracimy dzień, chociaż nie musimy? Co się takiego stanie jak event wyjdzie 29 że nie może wyjść tego dnia? Eventów w tej grze jest naprawdę mało. 1 dzień więcej was nie zbawi, dla MFOwców natomiast jest to jeden dzień więcej zabawy.

Ja tylko dodam, by magazynować punkty energii by mieć max (najlepiej 9999/9999) w chwili rozpoczęcia eventu. Będzie też zapewne ev. globalny, ale przy takiej frekwencji to będzie niełatwe do zrobienia.

Użytkownik Avatar ferdeczek
    postawiono na jakiś głupi dungeon, wspierający hiterów za to olewający defferów,
    Szanowny Leonie, większość brała na ten event kosę kostuchy, więc atak nie ma znaczenia. Na moje to defer nawet miał lepiej, więc już nie narzekaj, bo lepszy ten "hiterowy" event niż jakies expowisko na nim.

tetrax
    Konto usunięte
    à propos, kiedy w końcu będą śluby z tą samą płcią na walentynkach?

Sędzia Avatar Dorek
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    à propos, kiedy w końcu będą śluby z tą samą płcią na walentynkach?
    Raczej nigdy.

Użytkownik Avatar Danger
    Może to post o Hallowen ale...
    Gdyby nie dungeon to walentynki były gorszym eventem niż święta * w świeta jest jedynie yeti no i prezenty które są idealne 11/10*
    Co do Hallowen wielkanocy nie przebije ale jest prawie ex aequo z Wielkanocą dobrze zrobiony event
    Wielkanoc brak słów najlepszy event w grze.

Dziwi mnie to że nie ma nic na w święta jakieś ogniki lodowe czy coś i też wymienianie np kawalków śniegu na uni tak jak dynie w hallowen.

- - - - - - - - - -

Up

Użytkownik Avatar Enilam
    1. Na bank nie
    2. Moim zdaniem dynie
    3. Jak ktoś nie ma co robić to tak (dla karty)

Jak dla mnie drugi najlepszy event. Expowisko jest (nawet dwa) Dobre zadania są wymagające trochę czasu. I global też dobry
    Ostatnio edytowane przez Enilam ; 19-09-2018 o 16:43

Użytkownik Avatar HUNTEDZIK
    1 może
    2 kości bo itemki unikaty
    3 no tak dla kolkcjonerów to tak kto wie co będzie w tym evencie
    4 nie wiem co w tym bo byłęm noobem rok temu 8 - 10 lv miałem ale wielkanoc troszke lepsza z walentynek to tylko te próby wie ktoś co robiła ta żaba?
    jak tak to prosze o odp

Użytkownik Avatar Enilam
    Obniżył bym wymagania na bonusy ponieważ w tamtym roku udało się zrobić tylko 1 bonus a frekfencja z roku na rok spada i jest to powoli nie do wykonania

Stan "wykonani" zadań do bonusu będzie można śledzić oczywiście tradycyjnie na stronie http://halloween.mfo.idl.pl , parametry eventu zostaną update'owane gdy będą już znane, ile i czego do uzbierania, od kiedy do kiedy event.

Uprawnienia