Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 76 do 85 z 85

Temat: Hallowen 2018!

  1. #76
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Po wykonaniu tego co się założyło dla własnego konta większość "odpoczywa", ev. jest dość wymagający. Co do ev. globalnego, to z każdym dniem jest mniejsza chęć jego wykonywania, głownie przez brak energii ale i zwykłe znudzenie. Ja w tym momencie zdobyłem wszystko co trzeba - kwalifikacje do 3 nagród ev. globalnego, 1000 piel. (dyplom) i 100(105) dyni (lampion).

    Dynie rzeczywiście mogłyby się nie niszczyć, w dodatku gdy jest dużo osób online (>100) czas po którym się marnują powinien być dłuższy - sporo graczy + lagi.
    Kosz zerwania dyni zmniejszyłbym z 5 do 3.

  2. #77
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Albo własna dynia 0 eny, cudza 5 eny.

  3. #78
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Problem jest też wtedy, gdy ktoś zdobędzie pestkę, posadzi, pielęgnuje, hoduje, straci czas na to wszystko i energię i nie ma energii na jej zerwanie. Czas regeneracji 1 pkt. energii to 3 min 36 sek, co powoduje kradzież dyni i/lub jej zniszczenie. Zerwanie własnej dyni powinno być możliwe ZAWSZE, a energia powinna być pobierana jeśli ją posiadamy. Tak byłoby najbezpieczniej. Co do zrywania dyni innych graczy, można to uzależnić od % liczby pielęgnacji, jeśli dużo ją pielęgnowaliśmy, to koszt może być mniejszy, jeśli wcale - duży kosz. A więc można zrobić rozpiętość 1-5 pkt. energii.

  4. #79
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    Teraz to już przepadło trzeba było myśleć o tym wcześniej.

  5. #80
    Skuzz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    Po zrobieniu 1000 pielęgnacji parę wniosków:
    - Łatwiej je robić na początku eventa, z każdym dniem ciężej o siejących dynie. Pewnie część osób zbiera pestki i na koniec je wykorzysta ale ogólna tendencja jest malejąca.
    - Pierwszy raz widzę żeby aż tyle osób "porzucało dynie". W poprzednich latach rzadkością było gdy ktoś siał dynie i znikał. Do tego jest niewielkie zainteresowanie dojrzałymi dyniami. W poprzednich latach jak tylko dojrzała to 10 osób próbowało rwać, teraz udało mi się zerwać 3 cudze dynie - jedna po drugiej - przy zerowym zainteresowaniu innych graczy.
    - I pierwszy raz spotkałem się z sytuacją w której dojrzała dynia się psuje. Były sobie 2 porzucone dynie, próbowałem je zerwać ale pomimo straty 15 punktów energii nie mogłem. Inni gracze nie byli zainteresowani i dynie gotowe do zerwania się zepsuły. Może warto by usunąć opcje gnicia dojrzałej dyni, prędzej czy później ktoś by ją zerwał a tak to szkoda.

    A drop z pielęgnacji to żetony i niespodzianki mniej więcej pół na pół a z samych niespodzianek... również głównie żetony. Ewentualnie złoto, jakieś mikstury albo pył iluzji.
    Czy z pielęgnacji / niespodzianki można wydropić jakieś itemy?
    mam ponad 100 pestek chętnie przyjdę jak ktoś chce ponabijać sobie pielęgnacje

  6. #81

  7. #82
    Skuzz
    Konto usunięte
    Jeśli jest ktoś jeszcze chętny na nabijanie pielęgnacji niech odezwie się w grze zostało mi jeszcze około 50 pestek

  8. #83
    vilo
    Konto usunięte
    jestem chętny na nabijanie pielęgnacji proszę o kontakt w grze

    vilo

  9. #84
    Użytkownik Avatar shayne
    Dołączył
    22-01-2014
    Postów
    197
    Cytat Napisał Bukłak Zobacz post
    W poprzednich latach rzadkością było gdy ktoś siał dynie i znikał. Do tego jest niewielkie zainteresowanie dojrzałymi dyniami. W poprzednich latach jak tylko dojrzała to 10 osób próbowało rwać, teraz udało mi się zerwać 3 cudze dynie - jedna po drugiej - przy zerowym zainteresowaniu innych graczy.
    to akurat logiczne że z czasem ludzie od tej gry odchodzą, nie tylko przez brak zmian w eventach ;d

  10. #85
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    będzie podsumowanie helołin?

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •