Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 85

Temat: Hallowen 2018!

  1. #1

    Hallowen 2018!

    Z racji tego że w końcu zbliża sie event * będzie sie coś działo w tej grze jej ;-;* Otwieram dyskusje !
    1. Czy myślicie że będzie jakaś nowość/zmiana
    2. Opłaca sie bardziej kości czy Dynie?
    3. Czy warto bić Bala?
    Dodaje 4:
    4. Co sie wam podoba w tym evencie/ w innych ?
    Ostatnio edytowane przez Spotlight ; 10-09-2018 o 23:13

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    51
    1. Nie.
    2. Według mnie to chyba kości ale i tak będę robił tylko minimalne progi żeby dostać nagrodę.
    3. Szkoda czasu na to.

  3. #3
    1. Tak, myślę, że teraz po ubiciu Bala będzie on nas wciągał przez portal do świata równoległego gdzie będziemy mogli bić upiory Hallowen'owe oraz inne dziwne stworzenia. Będą one dropić strzępki kartek, które po złożeniu będą układać się w bilet na eq lvl 80.
    2. Ja wole zbierać kości bo jest łatwiej.
    3. Tak, choćby dla karty kolekcjonerskiej.

  4. #4
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    1. Tak, myślę, że teraz po ubiciu Bala będzie on nas wciągał przez portal do świata równoległego gdzie będziemy mogli bić upiory Hallowen'owe oraz inne dziwne stworzenia. Będą one dropić strzępki kartek, które po złożeniu będą układać się w bilet na eq lvl 80.
    2. Ja wole zbierać kości bo jest łatwiej.
    3. Tak, choćby dla karty kolekcjonerskiej.
    gdyby to co napisałaś weszło to by z 200 osób było na serwerze lel

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    1. Nie
    2. Opłacalniejsze są dynie
    3. Jest to najopłacalniejsza forma spalania energii w czasie Halloween. Choć ciężka do utrzymania na dłuższą metę...

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    1. Wątpię.
    2. Będę zbierać kości do progu. A dynię i pielęgnowanie dla lampionu . Dynię troszkę lepsze.
    3. Jak tam z 20 osób będzie siedziało w jednym rogu.

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    1. Nie ma takiej potrzeby, nie ten event, na Święta jest mało rzeczy, na Wakacje nic, Walentynki rozwinięto w zły sposób - natomiast tutaj... mamy kompletnego eventa, po co to zmieniać? Niech robią Święta i Walentynki i Wakacje ale przede wszystkim update Nordia. Można jedynie naprawić wyzwanie - ale skończy się na tym że to nasza wina że nie udaje się nam wyrobić norm.
    2. Za Dynie są 2 kolekcjonerki (Lampion i Dyplom), do tego unikaty, a także łatwo zabić na auto Herszta, w przeciwieństwie do Szkieletora. Kości się jednak nabija znacznie szybciej, a także można sobie dokupić jak brakuje - albo sprzedać jak masz o kilka za dużo + Szkieletor po za dropem z trumien dropi niespodzianki. Wolę kości.
    3. Kolekcja nowa + te z poprzednich lat, karta, niespodzianka (3 dropy, jak Złota Szkatułka Amaterasu, jednak te znacznie gorszej jakości niż w Złotej Szkatułce), mikstura przyspieszenia, nie jestem pewny czy coś jeszcze nie było. Zasady łapania i bicia globali najbardziej zbliżone do uczciwych - łatwy prosty global, tylko 4 respy, dźwięk przy pojawieniu się, nie czeka się też jakoś bardzo długo.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    1. Chyba nie
    2. Nie wiem
    3. Dla mnie się opłaca

    Kiedy ten event startuje?

  9. #9
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    1. Chyba nie
    2. Nie wiem
    3. Dla mnie się opłaca

    Kiedy ten event startuje?
    prawdopodobnie 2018-10-30

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Co do postów o Walentynkach to odpowiem - postawiono na jakiś głupi dungeon, wspierający hiterów za to olewający defferów, masę pustej przestrzeni i żarty niskich lotów, a nie zrobiono tego co naprawdę uatrakcyjniłoby event - czegoś do expienia z nagrodami + naprawy tortów. Zajęło to masę czasu i wysiłku, kiedy rozwiązanie było prostsze i bardziej grywalne. Powinni to naprawić w 2019 i zrobić coś do expienia, a także naprawić torty. Ale to nie jest temat o Walentynkach, taki się pojawi po świętach.

    Rozpoczęcie eventa - i teraz ważne pytanie - dlaczego znowu przytniecie eventa o dzień, zamiast zacząć 29? Zamiast wydłużać eventy, jedyne miejsce gdzie cokolwiek z grą się dzieje to skraca się je. Event zakonczy się w 2 niedzielę po Halloween czyli w tym wypadku 11 listopada. Znowu tracimy dzień, chociaż nie musimy? Co się takiego stanie jak event wyjdzie 29 że nie może wyjść tego dnia? Eventów w tej grze jest naprawdę mało. 1 dzień więcej was nie zbawi, dla MFOwców natomiast jest to jeden dzień więcej zabawy.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ja tylko dodam, by magazynować punkty energii by mieć max (najlepiej 9999/9999) w chwili rozpoczęcia eventu. Będzie też zapewne ev. globalny, ale przy takiej frekwencji to będzie niełatwe do zrobienia.

  12. #12
    Falafel
    Konto usunięte
    postawiono na jakiś głupi dungeon, wspierający hiterów za to olewający defferów,
    Szanowny Leonie, większość brała na ten event kosę kostuchy, więc atak nie ma znaczenia. Na moje to defer nawet miał lepiej, więc już nie narzekaj, bo lepszy ten "hiterowy" event niż jakies expowisko na nim.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    1. Na bank nie
    2. Moim zdaniem dynie
    3. Jak ktoś nie ma co robić to tak (dla karty)

    Jak dla mnie drugi najlepszy event. Expowisko jest (nawet dwa) Dobre zadania wymagające trochę czasu. I global też dobry
    Ostatnio edytowane przez Enilam ; 14-10-2018 o 23:27

  14. #14
    Ghostrick Oma
    Konto usunięte
    1 może
    2 kości bo itemki unikaty
    3 no tak dla kolkcjonerów to tak kto wie co będzie w tym evencie
    4 nie wiem co w tym bo byłęm noobem rok temu 8 - 10 lv miałem ale wielkanoc troszke lepsza z walentynek to tylko te próby wie ktoś co robiła ta żaba?
    jak tak to prosze o odp

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Stan "wykonani" zadań do bonusu będzie można śledzić oczywiście tradycyjnie na stronie https://halloween.mfo.idl.pl , parametry eventu zostaną update'owane gdy będą już znane, ile i czego do uzbierania, od kiedy do kiedy event.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •