Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
Ja proszę o niezamykanie tematu, inaczej skończy tak jak inne, czyli bez odzewu z góry i olany.

Jest dział propozycje i do niego lądują propozycje, to jest propozycja i jest w dobrym miejscu.

A nazywanie maszynki do robienia MFów generującej 20 MF tygodniowo w evencie drużynowym i nazywanie tego "niszą"... Powiem tylko, że to interesujące podejście.
Zmiana furii jest omawiana tak długo, jak omawiane jest szeroko pojęte TvT - bo jest to dość kłopotliwa zdolność.
Planowany jest wgląd w zdolkę - pewnie też jakieś zmiany - co jest tematem tej propozycji.
Propozycja jest "Zaakceptowana", więc nie widzę powodu, by temat był otwarty. O dyskusji - jest inny temat; co niby chcesz dodać do tematu, co miałoby zmienić nasze postępowanie? Jeśli masz coś takiego to to napisz. Bo z tego co widzę, to poruszasz już temat IŚ - na to nie mam wpływu ani ja, ani żaden z testerów, cały event na chwilę obecną nadaje się do wywalenia - pozostaje zrobienie nowego(a to jest już trudniejsze zadanie - w dodatku nie priorytetowe).