Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
3. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    1 33.33%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    0 0%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    2 66.67%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [P?] Prezentacja drużyny nie zapisuje się w całości

  1. #1
    PolskixRycerz
    Konto usunięte

    [P?] Prezentacja drużyny nie zapisuje się w całości

    Eh. Zaczne od tego, że nie wiem jak to określić. Pierwszy raz mi się to zdarzyło. Gdzieś w południe pisałem coś na prezentacji drużyny, normalnie zapisywałem i edytowałem. Wchodzę o 22:15 do gry, i pisze:
    Siema, i jak prezka?
    a mi kolega odpisuje: Ej, prezki drużyny nie ma. Zielono i wesoło .
    Ja na to: ee, co ty gadasz, przecież nie usuwałem...
    wchodząc na prezentacje zatkało mnie. zielone tło(takie robiłem) oraz puste pole. Gdy edytowałem to zauważyłem, że to co pisałem wcześniej zapisało się tylko w 10-20%, a reszta bez zmian. Nie wiem o co chodzi, próbowałem napisać to samo, tyle, że krótsze- zapisywałem i ucinało większą część tego co pisałem. Napisałem troche więcej, ale mniej niż wtedy gdy pisałem w południe i znikała prezentacja, nie było nic- widocznie tylko podczas edycji. Nie grzebałem w właściwościach dokumentu ani nic w tym stylu. Musiałem przywrócić stan prezentacji taki jak był wtedy kiedy pisałem. Może mi to ktoś jakoś wyjaśnić czy pomóc, bo pierwszy raz spotykam się z takim błędem, nie umiem go w sumie opisać.
    Spotkał się ktoś z takim błędem kiedykolwiek? Nie wiem czy to coś poważnego, ale chyba nie będę mógł zmieniać prezentacji (dodawać czegoś do niej) ponieważ będzie niewidoczna dla innych użytkowników, tylko dla mnie gdy będę to edytował.
    Dziękuję z góry za pomoc.

    Tak, przyszedł tekstowy potwór i mi zjada tekst, który napisałem.

    Przeglądarka/OS: Windows xp, Google Chrome

  2. #2
    Jest taki błąd. Skopiuj całość prezentacji, stwórz "nowy dokument aka prezentacje" i wklej.

  3. #3
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Jest taki błąd. Skopiuj całość prezentacji, stwórz "nowy dokument aka prezentacje" i wklej.
    Właśnie to zrobiłem, tyle, że ja chyba mam naprawde agresywnego potworka
    btw. zrobiłem jak kazałaś i to samo, tyle że tylko zostaje z 1-5% tekstu który miałem zapisany jako kopie i który wkleiłem na prezentacje ;p nie wiem czy ja robie coś źle, czy serio potworek agresywny i głodniejszy
    22:56
    Sezon a teraz jestem głodny

  4. #4

  5. #5
    Nikoodemiss
    Konto usunięte
    Ja też tak mam. Nic nie działa a ja na Prezentacji piszę najwazniejsze. NIE MA TEGO! Naprawcie to PLZ

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •