Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Zwiększenie Map i Większa Ilość potworów

  1. #1
    Nikoodemiss
    Konto usunięte

    Rozgadany Zwiększenie Map i Większa Ilość potworów

    No ja myśle że to tak mogło być Np.: Tygrys 4* To dobiero by było dobre Albo Królik *3 Bo gra powinna sie rozwijać. Bo będzie więcej miejsca na kolejne grupy potworów.


    Jeśli Wy też tak myślicie napiszcie w komentarzu



    Dziękuje. Nikodemiss
    Ostatnio edytowane przez Nikoodemiss ; 21-08-2018 o 11:59

  2. #2
    Stworzenie mapy ładnej jest dość czasochłonne. W dodatku wizja autora nie musi zakładać tego, że któraś z map ma być ogromna(może, ale nie musi).

  3. #3
    Nikoodemiss
    Konto usunięte
    No Troche masz rację ale ja poprostu tak chcę ale tak dla jednej osoby nie robią bo to by było głupie ale ja tylko mysle ze to mogl byc dobry pomysł

  4. #4
    musaraj
    Konto usunięte
    1. Grup x4 nie będzie na dużą skalę. Tylko w bardzo pojedynczych przypadkach.
    2. Królików x3 naprawdę nikt nie potrzebuje.
    3. W miarę z postępem fabuły mapy stają się coraz większe.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Ja bym osobiście chciał grupy mobów x3 na niektórych nieuczęszczanych expowiskach, przynajmniej tam, gdzie się da. Wydaje mi się, że są takie miejsca. Dzikusy x3 może? Ale obstawiam, że nie zostaną dodane, bo przecież dropią jakieś rzeczy. Ktoś w ogóle bije drosery nie dla karty? Mobów w Dilli/Ete i tak jest dużo i raczej nie ma co dodawać większych grup.

    Też bym jeszcze zmniejszył/zdjął ograniczenie lvla do Wilczej Groty. Wilk x1 jest na 11 poziom, a wymagany jest tam 12, a też tam mało osób siedzi, bo są lepsze expowiska.

  6. #6
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Też bym jeszcze zmniejszył/zdjął ograniczenie lvla do Wilczej Groty. Wilk x1 jest na 11 poziom, a wymagany jest tam 12, a też tam mało osób siedzi, bo są lepsze expowiska.
    Czasami siedzą dla wilczych skór dla Tadka.

    A tak w ogóle to wole pomysł Nattat. Przydałyby się np.: zamiast niebieskich ogników x2 zrobić niebieskie ogniki x3, bynajmniej w grocie tam gdzie jest szansa na plazme dać ich kilka - podobnie jak w Grocie Gorących Wyziewów je ustawić. Niebieskie ogniki są raczej najczęstszym expowiskiem dla ludzi 10lvl+ lub szerszenie które dają żądła, ale ludzie i tak chyba mało chodzą na szerszenie bo wolą ogniki z tego powodu, że łatwiej się na nich expi, a po ubiciu Nimfy można łapać plazme

  7. #7
    Nikoodemiss
    Konto usunięte
    musaraj, wiem twoja decyzje nie bede traktował na złą bo każdy ma prawo do wlasnej odpowiedzi



    Dziękuje i wam innym tak samo






    Ale no slabe expowisko nie trzeba bo nie muwie ze wszystkie ale niekture np tygrysy


    Dla mnie to dobre expowisko jak na 12 lvl
    Ostatnio edytowane przez Nikoodemiss ; 21-08-2018 o 19:53

  8. #8
    musaraj
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Ja bym osobiście chciał grupy mobów x3 na niektórych nieuczęszczanych expowiskach, przynajmniej tam, gdzie się da. Wydaje mi się, że są takie miejsca. Dzikusy x3 może? Ale obstawiam, że nie zostaną dodane, bo przecież dropią jakieś rzeczy. Ktoś w ogóle bije drosery nie dla karty? Mobów w Dilli/Ete i tak jest dużo i raczej nie ma co dodawać większych grup.

    Też bym jeszcze zmniejszył/zdjął ograniczenie lvla do Wilczej Groty. Wilk x1 jest na 11 poziom, a wymagany jest tam 12, a też tam mało osób siedzi, bo są lepsze expowiska.
    W niektórych przypadkach brak wersji x3 jest spowodowany tym, że ekspowisko mogłoby być za dobre. To chyba dotyczy ekspowisk w Jaskinii Gothar.

  9. #9
    Nikoodemiss
    Konto usunięte
    Cóż troche się z tobą zgadzam ale niech chodziasz bedzie grupa 4x :/


    NP Diablikach
    Ostatnio edytowane przez Nikoodemiss ; 21-08-2018 o 20:17

  10. #10
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    Po co robić króliki x3 jak można wyłączyć widoczność potworów i od razu przyjemniej się expi
    Co do x4 to ludzie będą musieli mieć jakieś potworne eq aby pokonać 4 potwory w jednej walce i każdy będzie chodził na słabsze grupy

  11. #11
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Tygrysy x4 albo Diabliki x4 to zły pomysł imho. I tak są uczęszczane, bo respią mini, więc dodanie czegoś takiego sprawi, że wszystko inne będzie słabym expowiskiem.

    dodajcie zielone golemy x3, żebym szybciej na nich spalał enę. Wcale nie będzie to zbyt opłacalne, bo dropią kryształy soli, a będą dość ubijalne.
    Ostatnio edytowane przez Nattat ; 22-08-2018 o 01:07

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    W Devos z expowisk to brakuje tylko Pluskwa x3 w tej części z Demonem

  13. #13
    Nikoodemiss
    Konto usunięte
    No jednak te miejsca co powiedzialem jednak są słabe

    Ale nwm jak walczymy z wiekszymi grupami jest wiecej szans na karte lub np na Ptakach gromu 3* Piora gromu?


    Ale nie myslicie ze to troche nie fajne ze jest tylko grupa 2* mrocznych diablików? nawet 1 niema mozna by bylo gdzies zrobic 1 albo 3 ale nie wiem


    Czasami zachowuje sie niemądrze xd

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •