Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Czym obecnie się zajmujesz?

  1. #16
    Użytkownik Avatar Leonardo
    Dołączył
    21-05-2012
    Postów
    681
    Wymuszam golda od znajomych w mfo, żeby zrobić konkurs o anime z ośmiocyfrową nagrodą.
    Ostatnio edytowane przez Leonardo ; 22-08-2018 o 16:33

  2. #17
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Całą energię ostatnio zużywam na Necrani, co jest w sumie cholernie nieopłacalne - około 50 ubitych, a nawet różdżka nie wydropiła. Ostatniego minibossa wymieniłem może z rok temu, bo jest to zbyt nudne. Dodatkowo, jak pisał matissimos, potwory z Devos poza pluskwami (przynajmniej dla mnie) są strasznie upierdliwe.

    Edit: dzisiaj po raz pierwszy wyleciała normalizacja. Gdybym miał sugerowany poziom bicia Necrani (czyli koło 30?) to w międzyczasie wbiłbym kilka poziomów. Dlatego uważam, że drop z unikatów powinien zostać podniesiony.
    Ostatnio edytowane przez Luxferre ; 23-08-2018 o 12:15

  3. #18
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Dlatego uważam, że drop z unikatów powinien zostać podniesiony.
    unikata*
    Przeciez fajnie dropi z innych, Necrani ma najgorszy drop i ludzie to bija chyba tylko dla karty.

  4. #19
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    Ja to przeważnie zbijam mini 24h(bo dałem srebrne pyły i szkoda ,żeby się marnowały) Afcze na świetlikach i marnuje hajs na mgły Jeszcze dobijam kolejne postacie no i w zasadzie to by było na tyle

  5. #20
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Cytat Napisał Tauriel Zobacz post
    unikata*
    Przeciez fajnie dropi z innych, Necrani ma najgorszy drop i ludzie to bija chyba tylko dla karty.
    Ze wszystkich, zwłaszcza z tych na niższy poziom, bo aktualnie szansa na to, że dostaniesz z nich coś przydatnego akurat jak to potrzebujesz (czyli nie za 5 poziomów) jest znikoma. Od Bomba jest już raczej ok, bo poziomy wbija się dłużej. To samo tyczy się minibossów na niski poziom.

  6. #21
    Użytkownik Avatar MichałKRZVS
    Dołączył
    19-03-2016
    Postów
    354
    Co ja robie? Ja teraz przestałem regularnie grać. Po prostu od czasu do czasu wchodzę i patrze czy Nordi nie dodali.
    TO dokładnie zajmuję sie patrzeniem na powoli umierające gre która jest bardziej P2W

  7. #22
    Believer
    Konto usunięte
    Obecnie MFO3 mnie nie interesuję, dopóki ta gra nie ożyje nie będe w to często grał, bo po co grać jeśli MFO3 zostało diametralnie zmienione?

  8. #23
    Guest bbb
    Konto usunięte
    Walcze pvp [P.S wygrałem 9 razy z rzedu]
    Ostatnio edytowane przez Guest bbb ; 22-12-2018 o 13:26

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •