Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za dodaniem Portalu w Dilli?

Głosujących
31. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    9 29.03%
  • Nie

    22 70.97%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Quest-portal w Dilli

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313

    Quest-portal w Dilli

    Ostatnio biłem Mini-bossy, i idąc pieszo, po Wywernie, jest Smok, i trzeba przejść przez Dilli. Od razu po Smoku poszedłem na trudniejsze Mini-bossy Po czym przegrałem walkę i musiałem iść do Eterni do portalu ( Członkowie wymiany już na mnie ryczeli ). Wtedy padłem na pomysł, że można by dodać quest gdzie np. odwiedzając Siedzibę rady Mędrców wyskakuje scenka i Segaron ( ten gostek któremu musieliśmy przynieść kryształ do Eternii ) prosi nas o pomoc z dostarczeniem jeszcze jednego kryształu. Ma on w planach postawienie tam portalu, my oczywiście się zgadzamy a on prosi nas o dostarczenie jakiś tam przedmiotów i ewentualnie pokonanie jakiegoś Bossa/ Mini-Bossa ( Coś w stylu jak Jadowite Ziele/Trójgłowy Wąż albo Skrzynka ( w tym wypadku z potrzebnymi materiałami)/Goblin Królewski). Byłby to quest którego nie można rozpocząć przed zdobyciem któregoś tam poziomu, np. 20 ( Mamy już załatwionego Rapsa i dostaliśmy się do Langeburga ). Oczywiście Segaron, po animacji ze wstawianiem Kryształu musiałby nam powiedzieć np. '' Mam dla ciebie jeszcze jedną propozycję, zajrzyj do mnie/Siedziby Rady Mędrców jak już zdobędziesz 20 poziom''
    ( Jeżeli już mamy 20 poziom mówiłby, że możemy do niego zajrzeć w wolnym czasie bo ma dla nas propozycję ).
    I tak oto można by w dosyć łatwy sposób rozprawić się z problemem.

    Dziękuję za uwagę

  2. #2
    Dilli to wioska a nie miasto. Kryształy w miastach są sztucznie zasilane specjalnym pyłem, a utrzymanie kryształu jest dość drogie(zwłaszcza, gdy za jego pomocą teleportuje się masa ludzi). Dilli nie ma takich środków, by płacić regularnie za utrzymanie kryształu więc go nie postawili.
    Więc nie, nie będzie kryształu w Dilli.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Dlatego Segaron wydaje zasoby naturalne na cele charytatywne i funduje portal w Dilli a mieszkańcy Dilli ( Pytanie tylko gdzie oni mieszkają ) pracują w swoich ogródkach i oddają Świeże marchewki do Eterni. i wszyscy heppi

  4. #4
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...owych-Questów
    Oto temat do składania takich propozycji. (Jakbyś jeszcze tego nie wiedział)

    Po co więcej questów dla pierwszej wioski, gdzie wychodzimy z niej na 6 poziomie?
    Quest na 99,99% nie wejdzie.

  5. #5
    Cytat Napisał Tauriel Zobacz post
    Dlatego Segaron wydaje zasoby naturalne na cele charytatywne i funduje portal w Dilli a mieszkańcy Dilli ( Pytanie tylko gdzie oni mieszkają ) pracują w swoich ogródkach i oddają Świeże marchewki do Eterni. i wszyscy heppi
    Yyyy, po co Segaron miałby fundować kryształ dla jakiejś pomniejszej wioski? Oni nie mają z tego żadnych korzyści a jeszcze muszą dbać o ten w Eternii(ba, o samą Eternię muszą dbać). Utrzymanie takiego kryształu nie jest wcale takie tanie no i wsiury przecież nie umieją z nich korzystać(to przez przesądy zapewne).
    Więc nie, nadal nie wejdzie.

  6. #6
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Wydaje mi się, że ktoś z góry kiedyś zamknął dyskusje na ten temat, negując taką propozycję. Raczej nic się nie zmieniło.
    Bididididid!

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Też jestem na nie, portal jest u smoka, możesz albo teleportować się do tego portalu i pokonać smoka (nie przechodząc przez dilli, nie zostaniesz tam teleportowany po śmierci), albo po ubiciu smoka tepnąć się do eternii.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    to tam gdzie smok tez nie powininno byc portalu skoro zeby go obsługiwac musimy ukonczyc quest w eterni dla mnie to tez nie ma sensu

  9. #9
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Lokithor Zobacz post
    to tam gdzie smok tez nie powininno byc portalu skoro zeby go obsługiwac musimy ukonczyc quest w eterni dla mnie to tez nie ma sensu
    Tym tokiem myślenia, w wiekowym, na samotnym i u trójgłowego węża też nie powinno być, bo tam też możemy dojść przed ukończeniem questa.

    Chodzi o to, że portal w dilli nie ma sensu. Portal u smoka został pozostawiony kiedyś, tak samo jak ten na samotnym wzgórzu. On nie jest wstawiany teraz.
    Jeśliby natomiast postawić portal w dilli przed questem, to to nie będzie miało sensu, że nasza postać nie wie, jak się posługiwać portalami, no bo w końcu w dilli już jakiś stoi, więc ktoś z dilli powinien potrafić korzystać i pewnie tłumaczy się dzieciom takie rzeczy.

  10. #10
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jeśli chodzi o sam pomysł portalu w Dilli to nie jest to zły pomysł, nie wiem czemu tyle osób jest na nie. Nie zaszkodziłby wam jeden portal więcej.

    Pomysł questa oczywiście jest głupi, ale da się wprowadzić portal do Dilli inaczej. Najlepszym wyjściem jest zrobienie jakiejś lokacji przy samym Dilli i na wejściu do niej postawić portal. Dodać do niej cokolwiek i powinno być ok.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Jeśli chodzi o sam pomysł portalu w Dilli to nie jest to zły pomysł, nie wiem czemu tyle osób jest na nie. Nie zaszkodziłby wam jeden portal więcej.

    Pomysł questa oczywiście jest głupi, ale da się wprowadzić portal do Dilli inaczej. Najlepszym wyjściem jest zrobienie jakiejś lokacji przy samym Dilli i na wejściu do niej postawić portal. Dodać do niej cokolwiek i powinno być ok.
    to juz lepiej dac zwoje teleportacji jak w Margonem :P

  12. #12
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Pomyśmy o tym jak o RolePlay.
    Główny bohter jest wieśniakiem, całe życie robi normalne rzeczy, żyje w normalnej wiosce o niskim stopniu zaawansowania w stosunku do wielkiego magicznego świata w jakim się znajduje. Poprzez porwanie brata musi udać sie w miejsca które wieśniacy omijali (takie jak ta grota z smokiem), okazuje się że znajduje się tam kryształ który jest czymś niezwykłym dla niego, lecz poprzez dalszą podróż odkrywa że wielkie miasta świata kożystają z tej techkini i nie jest to nic niezwykłego. Bohater odkrywa że żył pod kloszem niewiedzy i zaczyna poznawac piękny świat!!! (A brat to tam ciul.... kiedyś przy okazji może sie go odbije).

    To piekny zarys fabularny

  13. #13
    Nikoodemiss
    Konto usunięte
    A ja powiem że... Można tak zrobić! Eternia to tez nie jest miasto powiedziane dla niekturych bo miasta som duze jak i wszystko to wioski ruznego rodzaju




    Jak sie myle to sie myle

  14. #14
    Cytat Napisał Nikoodemiss Zobacz post
    A ja powiem że... Można tak zrobić! Eternia to tez nie jest miasto powiedziane dla niekturych bo miasta som duze jak i wszystko to wioski ruznego rodzaju




    Jak sie myle to sie myle
    Eternia to miasto. Małe miasta to też miasta.

  15. #15
    the normal
    Konto usunięte
    przydał by sie taki portal

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •