Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: [Bossy] CZY MAM DOBRE STATYSTYKI NA SERAFINA?

  1. #1

    [Bossy] CZY MAM DOBRE STATYSTYKI NA SERAFINA?

    Mam problem z: Serafin
    Poziom postaci: 39
    Statystyki:
    HP
    82
    MP
    47
    Atak magiczny
    84
    Obrona
    48
    Obrona magiczna
    48
    Szczęście
    48
    Szybkość
    93


    Opis problemu:
    Nie jestem w stanie pokoinać tego bossa. Czy jest ktoś w stanie podać mi najlepsze eq i strategię? NIE CHCĘ ABY KTOŚ PISAŁ LINKA DO JEGO STRONY NA FORUM

  2. #2
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Statystyki masz nie najgorsze. Zostawiłbym na twoim miejscu MP i Szczęście takie jakie jest do 65 poziomu. Najlepiej wbij 40 poziom i kup eq Żółwia oraz Szczurołaka.

  3. #3
    A strategia?
    głównie o to mi chodzi

  4. #4
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Staraj się utrzymywać hp na wysokim poziomie, ponieważ serafin nakłada zombie, którym łatwo może Cię zabić. Najlepiej ubrać się pod hybrydę z dużą ilością defów

  5. #5
    musaraj
    Konto usunięte
    Strategia taka jak zawsze - leczyć się kiedy trzeba, najpierw zdolnościami, potem miksturami. Używać Regeneracji i Osłon - tu dobrym pomysłem jest ubranie się na jednego defa, a drugiego zwiększać odpowiednimi osłonami w trakcie walki. Poza tym zdejmować przeszkadzające statusy i bić.

  6. #6
    nie ma tauriela?

    - - - - - - - - - -

    przecież kiedy mi się osłony skończą to więcej będzie mi zadawał więcej obrażeń

  7. #7
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    nie ma tauriela?

    - - - - - - - - - -

    przecież kiedy mi się osłony skończą to więcej będzie mi zadawał więcej obrażeń
    No wykorzystujesz ten moment w walce kiedy on ci bije mniej niż normalnie(bo osłony) żeby zadawać obrażenia. Popróbuj, to ci najbardziej pomoże.
    Wbij 40 lvl i z łatwością pokonasz, a jak będziesz miał nadal problemy podpatrz jak inni gracze go bili.

  8. #8
    tauriel od wczoraj jest niezalogowany:? jego porady są najkorzystniejsze

  9. #9
    Falafel
    Konto usunięte
    Tauriel to zwykły gracz, a jego porady nie różnią się od porad, które otrzymałeś. Co ci tu mamy więcej pomóc? Lecz się tak byś byś przeżył, gdy otrzymasz zombi. Używaj osłon i mikstur regeneracji. Jak ci się nie będzie udawało to wbij 40 poziom. A jak szukasz taktyk i przydatnego na niego uzbrojenia to odwiedź tą jego "stronę na forum".

  10. #10
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    tauriel od wczoraj jest niezalogowany:? jego porady są najkorzystniejsze
    Jeśli porada typu "ubierz przeciwko bossowi który jest magiem pierścień na woja" jest najkorzystniejsza, to ja polecam ci ubrać całe wampirze eq (czy inne luckowe) i do tego same gemy szczęścia.

    Wbij ten 40 lvl, to tylko jakieś 240k expa dla ciebie w tym momencie. Nie dość, że będziesz mocniej bił, to będziesz mógł zdobyć eq w speeda, by cię nie dublował. Oglądając twoje walki, tobie nie brakuje defów, tylko speeda i lucka, przez których brak jesteś dublowany i dostajesz pełno negatywnych statusów, które potem zdejmujesz, tracąc kolejne tury. Przez to mimo tego, że zadajesz mu większe obrażenia, sumę obrażeń masz jakoś 4 razy niższą. Mieszanka widmowego i wampirzego eq będzie doskonała.

    Polecam różdżkę wampirzą, zbroję wampirzą i buty widmowe (odnawianie mp, 7 slotów na gemy i +10% maxmp) Jeśli zamierzasz bić na 39, to nie słuchaj moich porad.

    Cytat Napisał dniemiecc Zobacz post
    140k expa
    Pardon, mój błąd, miało być 140k
    Ostatnio edytowane przez Clover ; 12-08-2018 o 14:07

  11. #11
    140k expa

    - - - - - - - - - -

    jak mam rozdać statystyki?

  12. #12
    musaraj
    Konto usunięte
    w szybkość.

  13. #13
    całe??????????

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Najlepiej ( Tak, wiem, jestem najlepszy )

  15. #15
    Ni ma wampirzej zbroi jest ino szata

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •