Zobacz wyniki ankiety: Czy wprowadzić do gry karty ryb?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    19 70.37%
  • Nie

    6 22.22%
  • Niezdecydowany

    2 7.41%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Karty ryb

  1. #16
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Wstępnie można przenieść do zaakceptowanych.

  2. #17
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Mnie się ten pomysł nie podoba. Mało kto łowi ryby, jest to czasochłonne, nieopłacalne i wymaga ogromnych ilości energii (blaszki, pędraki, samo łowienie)

  3. #18
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Mnie się ten pomysł nie podoba. Mało kto łowi ryby, jest to czasochłonne, nieopłacalne i wymaga ogromnych ilości energii (blaszki, pędraki, samo łowienie)
    Nikt ci nie każe łowić ryb.

  4. #19
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Luxferre Zobacz post
    Mnie się ten pomysł nie podoba. Mało kto łowi ryby, jest to czasochłonne, nieopłacalne i wymaga ogromnych ilości energii (blaszki, pędraki, samo łowienie)
    Jak wydropi ci taka karta ryby to chociaż kawałek pieniędzy ci sie zwróci

  5. #20
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    może
    100 rybek - karta czegoś tam
    500 rybek - coś tam
    1000 rybek - cos lepszego
    1500 rybek - jeszcze cos lepszego itd.

  6. #21
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    może
    100 rybek - karta czegoś tam
    500 rybek - coś tam
    1000 rybek - cos lepszego
    1500 rybek - jeszcze cos lepszego itd.
    Ech...
    Miałem na myśli, że im bardziej rzadsza ryba to trudniej będzie zdobyć z niej karte(zależy czy zrobią karty na % czy na ilość zlowionych). Poza tym 100 ryb na karte czy nawet 1000 to za mała granica, bo 1000 ryb nie licząc tych niezłapanych to 2000 energii, czyli jak ktoś ma te 245 energii to 10-20 dni i ma karte. Jak ktoś ma nadmiar kasy to se kupi mf doładuje eny i leci dalej. Koszty przynęt nie mówie bo są różne a i tak by każdy na chleb łapał bo najtaniej. 100k ponad wydać na karte wartą 500k ponad czy tam ile by była warta to komuby sie nie oplacalo? Jedynie temu co mf wydawał na energie. Matematyka jest prosta dopóki jej nie będziesz rozumiał.
    EDIT: dostajemy nagrody od rudolfa za dane progi zlowionych ryb typu uzbrojenie i chyba inne ciekawe rzeczy. Mi chodzi glownie o karty a nie o progi zlowionych ryb.
    Sory za literowki i bledy ale z telefonu pisze.
    Ostatnio edytowane przez PolskixRycerz ; 02-08-2018 o 23:49

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Ech...
    Miałem na myśli, że im bardziej rzadsza ryba to trudniej będzie zdobyć z niej karte(zależy czy zrobią karty na % czy na ilość zlowionych). Poza tym 100 ryb na karte czy nawet 1000 to za mała granica, bo 1000 ryb nie licząc tych niezłapanych to 2000 energii, czyli jak ktoś ma te 245 energii to 10-20 dni i ma karte. Jak ktoś ma nadmiar kasy to se kupi mf doładuje eny i leci dalej. Koszty przynęt nie mówie bo są różne a i tak by każdy na chleb łapał bo najtaniej. 100k ponad wydać na karte wartą 500k ponad czy tam ile by była warta to komuby sie nie oplacalo? Jedynie temu co mf wydawał na energie. Matematyka jest prosta dopóki jej nie będziesz rozumiał.
    to jest przykład nie należy się tym wzorować.

  8. #23
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Przykład który nie ma sensu, to po co taki przykład?

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał PolskixRycerz Zobacz post
    Przykład który nie ma sensu, to po co taki przykład?
    Post który nie ma sensu, po co go pisać?

    Podałem przykład że by mogło być tak.

  10. #25
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    Post który nie ma sensu, po co go pisać?

    Podałem przykład że by mogło być tak.
    Co nie zmienia faktu ze jest nielogiczny

  11. #26
    Karta będzie prawdopodobnie na zasadzie % szansy przy złapaniu danej ryby. I mean... Łapiąc Karpia masz powiedzmy 1/1000 na kartę karpia.
    Złota rybka będzie wyjątkiem.

  12. #27
    PolskixRycerz
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Koridor Zobacz post
    Karta będzie prawdopodobnie na zasadzie % szansy przy złapaniu danej ryby. I mean... Łapiąc Karpia masz powiedzmy 1/1000 na kartę karpia.
    Złota rybka będzie wyjątkiem.
    Możnaby tak robić, dobry pomysł. 1000 to dobra liczba nie za duża nie za mała. Rybki wyżej od okonia można łatwo lapac tylko trzeba miec dobra przynete, pogode i odpowiednia pore dnia.

  13. #28
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Nie lepiej po prostu dodać kartę złotej rybki, którą dostajemy po złapaniu jej..?

  14. #29
    <a może przestaną wszyscy dawać propozycje do tego tematu wymyślone w 10 sekund>

    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Nie lepiej po prostu dodać kartę złotej rybki, którą dostajemy po złapaniu jej..?
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    może
    100 rybek - karta czegoś tam
    500 rybek - coś tam
    1000 rybek - cos lepszego
    1500 rybek - jeszcze cos lepszego itd.
    Jest pomysł? Jest. Więc po co proponować jakieś progi otrzymania kart, czy inne sposoby? Jeżeli pomysł przejdzie, to o takich rzeczach zadecyduje administracja gry, a nie ziomek który nawet nie zastanawiał się nad następstwami dodatkowych propozycji. I to nie jest jedyny temat w którym takie coś ma miejsce.

    Jestem za, ale tylko za pierwszym postem
    Ostatnio edytowane przez Pogromca Jeleni ; 03-08-2018 o 11:18

  15. #30
    lejdis
    Konto usunięte
    zrobić tak jak w ognikach, wymieniamy 1000 rybek danego sortu i dostajemy kartę

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •