Zobacz wyniki ankiety: Czy wprowadzić do gry karty ryb?

Głosujących
27. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    19 70.37%
  • Nie

    6 22.22%
  • Niezdecydowany

    2 7.41%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Karty ryb

  1. #1
    PolskixRycerz
    Konto usunięte

    Pomysł Karty ryb

    Na ten pomysł wpadłem oczywiście łowiąc rybki.
    Pomyślałem:
    Hmm, skoro są karty świetlików i są oznaczone jako specjalne, to czemu by nie dodać kart ryb, które też mogłyby być w tejże kategorii.
    Opis kart ryb byłby podobny do opisu kart świetlików, czyli rzadkość i inne szczegóły.

    Myślę, że będzie to możliwe, bo są trochę podobieństwa co do świetlików i ryb:
    -Łapiąc je, zużywamy energię,
    -Za 10 sztuk tego i tego wymieniając u odpowiednich NPC dostajemy losowe nagrody.
    Wiem, że są jeszcze inne, ale już zapomniałem i sobie nie przypomnę

    Myślę, że to zachęciłoby graczy(którzy zbierają karty albo mających zwykłe szczęście trafiając na kartę i sprzedając ją z zyskiem) do połowu ryb, bo mało graczy łowi ryby, ponieważ zużywają 2 energii na rybę(na którą nie ma gwarancji żeby ją złapać, marnując przy okazji przynętę) i ze względu na czas, ponieważ po dłuższym czasie nudzi się takie stanie i naciskanie entera i strzałki w górę/w dół.

  2. #2
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Właściwie skoro są karty świetlików, to rybki też mogłyby mieć. Imho dobry pomysł.
    +gracze wróciliby na rybki

  3. #3
    Falafel
    Konto usunięte
    Jak najbardziej za, dodaj ankietę.

  4. #4
    W końcu jakiś + do rybek które są najmniej popularne w tej grze
    Jak najbardziej na tak

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Wstępnie myślę że można zaakceptować, ale powinna być możliwość zamiany już złowionych ryb na karty, z odpowiednim prawdopodobieństwem. No i karta złotej rybki powinna być np. za złowienie 1mln ryb.

  6. #6
    Mefisto BANK
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Wstępnie myślę że można zaakceptować, ale powinna być możliwość zamiany już złowionych ryb na karty, z odpowiednim prawdopodobieństwem. No i karta złotej rybki powinna być np. za złowienie 1mln ryb.
    1 mln to za dużo i nikt by nie miał tej karty, jakieś 20-30 tyś złowionych rybek.

  7. #7
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Milion ryb to ponad 13 lat energii (wyłączając z obliczeń nieudane połowy)... MapY myśl trochę.
    Zdaje mi się, że ta karta była już proponowana, wg mnie można by dodać, ale bez takich drakońskich wymagań.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Ja osobiście jestem na nie. Nie ma co motać obecnie w łowienie gdzie niektórzy mają złowione już w wielu ilościach i powinni dostać kartę od razu po wprowadzeniu. Lepiej dodać w Nordii jakieś nowe świetliki czy cokolwiek innego kwalifikującego się do kart specjalnych.

  9. #9
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Ja osobiście jestem na nie. Nie ma co motać obecnie w łowienie gdzie niektórzy mają złowione już w wielu ilościach i powinni dostać kartę od razu po wprowadzeniu. Lepiej dodać w Nordii jakieś nowe świetliki czy cokolwiek innego kwalifikującego się do kart specjalnych.

    niektórzy mają ubite po kilkaset tysięcy potworów danego rodzaju przed wprowadzeniem kart? Na to samo wychodzi.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2017
    Postów
    29
    brzmi świetnie.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    W sumie spoko pomysł - ale może jak złapiemy złotą rybkę dostajemy random karte (z ryb) lub złotą.

    Albo + 4000 złowionych ryb
    Ostatnio edytowane przez Dziedzicuwka ; 02-08-2018 o 11:06

  12. #12
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Ale po co te kombinacje? Wprowadzić karty i tyle. Żadnych wymian i innych bonusów. Kart unikatów też nie dostajemy, bo ubiliśmy x zwykłych potworów.
    Cytat Napisał lilanna
    niektórzy mają ubite po kilkaset tysięcy potworów danego rodzaju przed wprowadzeniem kart? Na to samo wychodzi.
    this

  13. #13
    Believer
    Konto usunięte
    Bardzo dobry pomysł, proof dobrze mówi, bez żadnych 4000 ryb i karta złotej, poprostu wprowadzić i jak będziemy mieli szczęscie to nam wydropi.

  14. #14
    Falafel
    Konto usunięte
    Może na wydropienie karty Złotej rybki będzie taka sama szansa jak na złowienie samej rybki i będziemy ją po prostu łowić ?

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Moje zdanie jest takie:
    1. Nie podoba mi się analogia ryb do świetlików, łapie się je w zupełnie inny sposób i z tego co pamiętam, nie mamy pełnej wiedzy na temat tego, co wyłowimy, dopóki nie wyłowimy tego.
    2. Jeśli już wprowadzać, to bez żadnych udziwnień typu dawania kart tym, którzy już połowili tysiące ryb.

    Cytat Napisał proof Zobacz post
    Ale po co te kombinacje? Wprowadzić karty i tyle. Żadnych wymian i innych bonusów. Kart unikatów też nie dostajemy, bo ubiliśmy x zwykłych potworów.
    3. Karta złotej rybki za sumę złowionych ryb nie jest złym pomysłem, działałaby na zasadzie kart świetlików, co w tym złego? Na pewno nie % szans na otrzymanie jej za złowienie złotej rybki. Ew. też może być tak, że jak wyłowimy złotą rybkę, to zamiast usuwania możliwości jej złapania, zastąpić ją przy tych samych warunkach na kartę.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •