Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzacie z tą opcją?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 47.62%
  • Nie

    8 38.10%
  • Nie mam zdania

    3 14.29%
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 62

Temat: Król góry zablokowanie 65+ lv

  1. #46
    Moderator
    Dołączył
    26-12-2016
    Postów
    708
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    a to nagrod za pozostale miejsca juz nie ma ?? chyba mnie cos ominelo
    Są ale za cały cykl.

  2. #47
    Użytkownik
    Dołączył
    23-01-2013
    Postów
    51
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Niektórzy narzekają też że w Nordii będzie takie ograniczenie na KG.
    Szczerze jeśli będzie takie ograniczenie to tak jak pisał dorek niech każdy będzie miał możliwość stworzenia tylko jednej postaci.

  3. #48
    Moderator
    Dołączył
    26-12-2016
    Postów
    708
    Cytat Napisał tyg Zobacz post
    Szczerze jeśli będzie takie ograniczenie to tak jak pisał dorek niech każdy będzie miał możliwość stworzenia tylko jednej postaci.
    TO też jest git

  4. #49
    tetrax
    Konto usunięte
    Wszyscy wiemy że coś takiego nigdy nie wejdzie.

  5. #50
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    a to nagrod za pozostale miejsca juz nie ma ?? chyba mnie cos ominelo
    w porównaniu z top 3 reszta to jakieś marne ochłapy

    niech ilość żetonów nawet zostanie, byleby MFy obcieli i będzie git

  6. #51
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    933
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    w porównaniu z top 3 reszta to jakieś marne ochłapy

    niech ilość żetonów nawet zostanie, byleby MFy obcieli i będzie git
    Zgadzam się z platyncem.

  7. #52
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    jak obcinac to juz wszystko wraz z zetonami i kasa, tak samo na IS i na PvP bo Ci co graja na fabule sa stratni w zetonach

  8. #53
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    jak obcinac to juz wszystko wraz z zetonami i kasa, tak samo na IS i na PvP bo Ci co graja na fabule sa stratni w zetonach
    Jakaś nagroda musi zostać, może być sam gold. Dalej bede za

  9. #54
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Jakaś nagroda musi zostać, może być sam gold. Dalej bede za
    no ale za walki PvP tez zdobycz zetonow trzeba usunac bo fabularze beda na stratnej pozycji, z tym tez sie musisz zgodzic.

  10. #55
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Wraz z wejściem tego ograniczenia mam nadzieję że również wejdzie zmiana gdzie gracz może posiadać tylko jedną postać. Obie strony będą zadowolone
    Mało merytorycznie. Brniesz w złą stronę.

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    No ale hola - macie też profity z jednej postaci, chociażby w zwykłym PvP, TvT, w teorii też PvB. Idziecie bardziej pod fabułę, a mimo to bonusy w walkach wszelakich są.
    Dokładnie. Dodatkowo odpowiedzmy sobie na pytanie, czy łatwiejsze są walki z bossami/mini czy z innymi graczami (którzy już reprezentują jakiś poziom) nagroda jest przecież proporcjonalna.

  11. #56
    musaraj
    Konto usunięte
    W Nordii wstęp na KG - jeżeli będzie - będą miały wyłącznie 80 lv. Nawet nie patrząc na kwestie merytoryczne, samo zakończenie sporu max lv vs maxlv+ jest tego warte.

    Limit poziomowy promuje - dosyć wyraźnie - granie na kilka postaci. Granie na jedną postać jest po prostu strategią gorszą, nie jęczcie, że cierpicie, tylko zacznijcie expić dodatkowe postacie. Jak zakładacie Pajęcze EQ na walkę z magiem to też jęczycie, że powinniście mieć wybór i zakładanie defa przeciw magowi powinno być równie dobre co zakładanie magdefa?
    Fakt tej nierówności jest no trochę patologią spowodowaną brakiem upka, ale to chyba wiemy (gdyby przerwy były krótsze, to granie na jedną postać dawałoby istotną przewagę exp). Dostosować się i na razie grać.

    Co do przewagi 69 nad 65 - 65 mają żetony. Przewaga samych stat 69 nad 65 to około 3,5% (w zerówkach, ale bez uwzględnienia wag statystyk). Przewaga broni artefaktowej nad unikatową to 5% przy nieuważnym rozegraniu. Przy uważnym jeszcze więcej. Także status quo jest z grubsza zachowany.

    Problemy są 2. Problemem nr 1 jest Astralny Miecz - on miał być wywalony na zbity pysk z KG rok temu. Ta broń po prostu na tym evencie nie powinna być, bo jest silniejsza niż artefakty (może porównywalna).
    Problemem nr 2 jest dmg run/kamieni, ponieważ przy dużej szybkości - a wel gra na duble - to jest groźba miażdżącego dmg. A że groźba jest silniejsza niż jej realizacja, to walki wygrywają się same.

    Po wywaleniu Astralnego Miecza (spoko, mam pomysł co by mogło wejść w zamian, nawet kilka) i ustaleniu dmg run/kamieni można nawet zmniejszyć karę żetonową.

  12. #57
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    Cytat Napisał musaraj Zobacz post
    Co do przewagi 69 nad 65 - 65 mają żetony. Przewaga samych stat 69 nad 65 to około 3,5% (w zerówkach, ale bez uwzględnienia wag statystyk). Przewaga broni artefaktowej nad unikatową to 5% przy nieuważnym rozegraniu. Przy uważnym jeszcze więcej. Także status quo jest z grubsza zachowany.
    W sposób w jaki piszesz wygląda to spoko, co to jest 3,5% przewagi. W praktyce wygląda to trochę inaczej. Same walki 65 vs 68 są ciężkie, a z 69 to już całkiem. 40 pkt w rękach gracza dobrego takiego jak Wel + większy dmg z kamieni/run dzięki poziomowi to przegięcie. Także w tej kwestii się z Tobą nie zgodzę. Reszta ok.

  13. #58
    musaraj
    Konto usunięte
    >Przewaga samych stat wynosi (...)

    > większy dmg z kamieni i run

    ehh

  14. #59
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    No nie dziwie się,że masz taki pogląd na to skoro latasz na kg 68lvlem X D

    PS. mając 68lvl masz z nim dwa razy więcej przegranych walk niż wygranych gdzie pomiędzy wami jest różnica już tylko 10 punktów
    Niektórym to nawet poziom nie pomoże haha
    Latam? Wbijam raz na miesiąc, to rzeczywiście latam jak szalony.

    Na jakiej podstawie te obliczenia? Przeglądałeś wszystkie raporty? Jak nawet sam nie wiem kiedy z nim ostatni raz walczyłem, więc nie ma to jak wypisać jakieś głupoty.


    Event od jakiegoś czasu dążył ku upadkowi i tego nie zmienicie, nieważne jakie kary dacie Welowi, bo to nie on jest winowajcą.
    I te argumenty o równości są trochę śmieszne kiedy event został już dawno wprowadzony i każdy miał czas żeby wbić przynajmniej 67 lvl. Jak już tak za równością jesteście to by się przydało wiele zmienić w grze, bo to dziwne, że w czymś takim jak MFO jeden gracz ma przewagę nad drugim, ja to zawszy myślałem, że jak się zarejestruje to od razu będę na równi z graczem top1

  15. #60
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Latam? Wbijam raz na miesiąc, to rzeczywiście latam jak szalony.

    Na jakiej podstawie te obliczenia? Przeglądałeś wszystkie raporty? Jak nawet sam nie wiem kiedy z nim ostatni raz walczyłem, więc nie ma to jak wypisać jakieś głupoty.


    Event od jakiegoś czasu dążył ku upadkowi i tego nie zmienicie, nieważne jakie kary dacie Welowi, bo to nie on jest winowajcą.
    I te argumenty o równości są trochę śmieszne kiedy event został już dawno wprowadzony i każdy miał czas żeby wbić przynajmniej 67 lvl. Jak już tak za równością jesteście to by się przydało wiele zmienić w grze, bo to dziwne, że w czymś takim jak MFO jeden gracz ma przewagę nad drugim, ja to zawszy myślałem, że jak się zarejestruje to od razu będę na równi z graczem top1
    To co mówisz nie ma sensu, bo sam zamysł jest taki, że w tym evencie liczą się jedynie umiejętności. Jasne, kawałek losowy jest, ale mimo wszystko w większości przypadków liczą się tylko one.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •