Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzacie z tą opcją?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 47.62%
  • Nie

    8 38.10%
  • Nie mam zdania

    3 14.29%
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 62

Temat: Król góry zablokowanie 65+ lv

  1. #16
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    688
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź. W takim razie nie ma innego wyjścia jak darować sobie też KG.

    Spokojnej nocy wszystkim


    EDIT: Jeśli teraz nie będzie można wprowadzić ograniczeń dla 65 + proponuję całkowicie zabrać punkty MF za wygraną lub zmniejszyć je do 5 sztuk. Kto lubi walczyć to i tak będzie chodził chociażby dla samego golda
    Na tak.

    - - - - - - - - - -

    I jak by dało się zrobić żeby taka osoba miała ograniczenie kupna zdolności kruszące grzmotnięcie.

  2. #17
    tetrax
    Konto usunięte
    Na tak, zmniejszenie nagród w MF'ach ma dużo sensu.

  3. #18
    musaraj
    Konto usunięte
    Ograniczenie kamyków/run to akurat bardzo dobry pomysł...

  4. #19
    Jak najbardziej jestem za wszystkim. Nie mam czasu na KG, ale zgadzam się w 100%.

    Nagrody za IŚ też proszę usunąć, bo co to za event gdzie jednostka nie ma szans przeciwko 20.
    Jak już zostało wspomniane na eventy przychodzi się 4fun, a nie żeby dostać oklep.

    I te żetony za PvP też do usunięcia, bo co to za frajda walczyć z gościem co ma EQ +8, co z tego ile na to poświęcił czasu i pieniędzy skoro walczymy o równość dla wszystkich. W ogóle to powinniśmy zaczynać walkę w takim samym uzbrojeniu i z takim samym LvL'em, żeby nie było sytuacji, że ktoś trochę pograł/zapłacił/ukradł i zdobył przewagę.

    W ogóle to walcząc z jakimkolwiek bossem/mini powinniśmy zaczynać w takich samych statach i ekwipunku, żeby nie było, że ktoś pokona danego potworka szybciej.

    Te osoby co mają 65+ powinny z marszu zostać wrócone do 65, a te co mają po 5 postaci na najwyższym poziomie powinny się ograniczyć do 1, bo to tak być nie może.

    Najlepiej to dajmy wszystkim taki sam LvL w grze, tyle samo hajsu, mfów, ekwipunek, bez możliwości rozwoju i niech sobie grają wszyscy tak równo jak się da.
    Jak najbardziej za....

    A tak serio to raporty pokazują, że da się z nim wygrać, więc przestańcie już w kółko płakać o tym samym i po prostu spróbujcie bez spiny. A jak tego nie potraficie to trzeba sobie darować event, bo nie jest on dla ludzi o słabych nerwach, którzy nie wiedzą co znaczy pojęcie gry i nie potrafią przegrywać.

    Zmiany w runach i jakieś większe kary do wdrożenia, bo i tak jak będzie chciał to sobie znów wygra, skoro zna się na rzeczy.

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    ja tam już kupuję popcorn i czekam aż ktoś wbije 70 poziom. wtedy już chyba wypadałoby zrobić blokadę

  6. #21
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Jak najbardziej jestem za wszystkim. Nie mam czasu na KG, ale zgadzam się w 100%.

    Nagrody za IŚ też proszę usunąć, bo co to za event gdzie jednostka nie ma szans przeciwko 20.
    Jak już zostało wspomniane na eventy przychodzi się 4fun, a nie żeby dostać oklep.

    I te żetony za PvP też do usunięcia, bo co to za frajda walczyć z gościem co ma EQ +8, co z tego ile na to poświęcił czasu i pieniędzy skoro walczymy o równość dla wszystkich. W ogóle to powinniśmy zaczynać walkę w takim samym uzbrojeniu i z takim samym LvL'em, żeby nie było sytuacji, że ktoś trochę pograł/zapłacił/ukradł i zdobył przewagę.

    W ogóle to walcząc z jakimkolwiek bossem/mini powinniśmy zaczynać w takich samych statach i ekwipunku, żeby nie było, że ktoś pokona danego potworka szybciej.

    Te osoby co mają 65+ powinny z marszu zostać wrócone do 65, a te co mają po 5 postaci na najwyższym poziomie powinny się ograniczyć do 1, bo to tak być nie może.

    Najlepiej to dajmy wszystkim taki sam LvL w grze, tyle samo hajsu, mfów, ekwipunek, bez możliwości rozwoju i niech sobie grają wszyscy tak równo jak się da.
    Jak najbardziej za....

    A tak serio to raporty pokazują, że da się z nim wygrać, więc przestańcie już w kółko płakać o tym samym i po prostu spróbujcie bez spiny. A jak tego nie potraficie to trzeba sobie darować event, bo nie jest on dla ludzi o słabych nerwach, którzy nie wiedzą co znaczy pojęcie gry i nie potrafią przegrywać.

    Zmiany w runach i jakieś większe kary do wdrożenia, bo i tak jak będzie chciał to sobie znów wygra, skoro zna się na rzeczy.
    No nie dziwie się,że masz taki pogląd na to skoro latasz na kg 68lvlem X D

    PS. mając 68lvl masz z nim dwa razy więcej przegranych walk niż wygranych gdzie pomiędzy wami jest różnica już tylko 10 punktów
    Niektórym to nawet poziom nie pomoże haha

    Od momentu gdy:
    27.06, 17:10
    Zdobycie poziomu 69
    jedynym 65 poziomem który był w stanie go zabić na miksy byłem ja
    Ostatnio edytowane przez Platynowy ; 26-07-2018 o 16:40

  7. #22
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post

    I te żetony za PvP też do usunięcia, bo co to za frajda walczyć z gościem co ma EQ +8, co z tego ile na to poświęcił czasu i pieniędzy skoro walczymy o równość dla wszystkich. W ogóle to powinniśmy zaczynać walkę w takim samym uzbrojeniu i z takim samym LvL'em, żeby nie było sytuacji, że ktoś trochę pograł/zapłacił/ukradł i zdobył przewagę.

    A te co mają po 5 postaci na najwyższym poziomie powinny się ograniczyć do 1, bo to tak być nie może.
    Zgadzam się z przedmówcą w 100%

    Bo nie może być tak, że ktoś ma max postaci na 65 i czerpie z tego zyski kosztem innych graczy co mają 1 postać (więcej mini, więcej skrzynek do zbierania, więcej żetonów, itd.), a osoby z 1 postacią 65+ czerpią zysk tylko z 1 rzeczy (eventu KG) - oczywiście sam lvl nie wygrywa, trzeba jeszcze trochę ogarniać PvP.

    Więc no jak takie coś wprowadzimy to każdy będzie zadowolony bo będą równe prawa jak to napisał Fakerino.

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Znaczy ja ogarniam troszkę pvp tylko mam charakter za bardzo defensywny i dużo potek za to tracę. I zgadzam też 100% z fakerino.

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    wydaje mi się, że nie taki był zamysł twórcy KG, żeby gracz który ma większy poziom miał łatwiej w tym evencie. niestety z blokadą wejścia nic nie da się zrobić na dzień dzisiejszy bo ,,gracze będą pokrzywdzeni" jednak po wprowadzeniu Nordii ograniczenie będzie, mam nadzieje że twórcy nie popełnią tego błędu drugi raz także Wel korzystaj póki możesz ( czyli pewnie do końca tego roku jak nie do końca świata) brałem udział kilka razy w tym evencie, zamysł spoko ale w tym formacie co jest teraz to dziękuję

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Cytat Napisał Czervik Zobacz post
    także Wel korzystaj póki możesz (czyli pewnie do końca tego roku jak nie do końca świata)
    końca roku ale którego ?

  11. #26
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Czervik Zobacz post
    jednak po wprowadzeniu Nordii ograniczenie będzie.
    Wprowadzenie ograniczenia w Nordii będzie dużym ciosem dla graczy grających tylko i wyłącznie na jednej postaci. Więc wątpię że zostanie to wprowadzone.


    Ja przypomnę po raz kolejny że są 2 ścieżki rozwoju konta. Albo levelujesz pare postaci albo jedną. Obie ścieżki mają swoje wady i zalety.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 26-07-2018 o 20:09

  12. #27
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Wprowadzenie ograniczenia w Nordii będzie dużym ciosem dla graczy grających tylko i wyłącznie na jednej postaci. Więc wątpię że zostanie to wprowadzone.


    Ja przypomnę po raz kolejny że są 2 ścieżki rozwoju konta. Albo levelujesz pare postaci albo jedną. Obie ścieżki mają swoje wady i zalety.
    To ograniczenie wejdzie. Jest to niemal pewne, niestety.
    Gracze rozwijający jedną postać też powinni mieć z tego jakieś plusy. Najpierw odebrano nam zysk z pvp i eq na wyższy lvl, a teraz stracimy eventy. Super.

  13. #28
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    To ograniczenie wejdzie. Jest to niemal pewne, niestety.
    Gracze rozwijający jedną postać też powinni mieć z tego jakieś plusy. Najpierw odebrano nam zysk z pvp i eq na wyższy lvl, a teraz stracimy eventy. Super.
    Być może będzie osobny event tylko dla osób powyżej maksymalnego poziomu. Według mnie to najlepsze rozwiązanie - skoro jedna grupa ma takie eventy, to czemu i nie druga?

  14. #29
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Czervik Zobacz post
    wydaje mi się, że nie taki był zamysł twórcy KG, żeby gracz który ma większy poziom miał łatwiej w tym evencie. niestety z blokadą wejścia nic nie da się zrobić na dzień dzisiejszy bo ,,gracze będą pokrzywdzeni" jednak po wprowadzeniu Nordii ograniczenie będzie, mam nadzieje że twórcy nie popełnią tego błędu drugi raz także Wel korzystaj póki możesz ( czyli pewnie do końca tego roku jak nie do końca świata) brałem udział kilka razy w tym evencie, zamysł spoko ale w tym formacie co jest teraz to dziękuję
    Dokładnie. Tutaj problem polega na tym,że MFy farmi jedna osoba. Nowe osoby,które zaczynają dopiero chodzić na event pozostają totalnie bez szans.
    Taka blokada lub zabranie MF z eventu powinno wejść natychmiast. Podejrzewam,że nie jest z tym wiele roboty no ale cóż. Trzeba chcieć coś zmieniać.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Być może będzie osobny event tylko dla osób powyżej maksymalnego poziomu. Według mnie to najlepsze rozwiązanie - skoro jedna grupa ma takie eventy, to czemu i nie druga?
    Problem polega na tym,że na ten ogólny event chodzi już mało osób... Jeśli go rozdzielimy to w ogóle nie będzie miało żadnego sensu.

  15. #30
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    A te dwie ścieżki o których piszesz to nie czasem pvp i fabuła? Ja tam żadnego ciosu nie widzę, jest ranking doświadczenia więc gracze wbijający poziom na jednej postaci mają gablotę ze swoimi osiągnieciami. Ranking pvp jest na dany poziom żeby gracze mieli równe szanse. To samo tyczy się wszystkich eventów związanych z pvp. Taki był core tej gry, a gram już trochę długo. Poza tym graczy którzy mają tylko jedną postać jest bardzo mało, więc to słaby argument.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •