Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzacie z tą opcją?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 47.62%
  • Nie

    8 38.10%
  • Nie mam zdania

    3 14.29%
Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Temat: Król góry zablokowanie 65+ lv

  1. #61
    To co Ty mówisz również nie ma sensu, bo wygląda na to, że Wel to jakiś random, który sobie wygrywa tylko dzięki przewadze lvl'owej i robi to od początku KG.
    I umiejętności w większości przypadków gówno mają do znaczenia kiedy wychodzisz w zerówkach na gościa co ma same przynajmniej +3 i nie jest randomem. Los na KG jest bardzo ważny.

  2. #62
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał fakerino Zobacz post
    Latam? Wbijam raz na miesiąc, to rzeczywiście latam jak szalony.

    Na jakiej podstawie te obliczenia? Przeglądałeś wszystkie raporty? Jak nawet sam nie wiem kiedy z nim ostatni raz walczyłem, więc nie ma to jak wypisać jakieś głupoty.


    Event od jakiegoś czasu dążył ku upadkowi i tego nie zmienicie, nieważne jakie kary dacie Welowi, bo to nie on jest winowajcą.
    I te argumenty o równości są trochę śmieszne kiedy event został już dawno wprowadzony i każdy miał czas żeby wbić przynajmniej 67 lvl. Jak już tak za równością jesteście to by się przydało wiele zmienić w grze, bo to dziwne, że w czymś takim jak MFO jeden gracz ma przewagę nad drugim, ja to zawszy myślałem, że jak się zarejestruje to od razu będę na równi z graczem top1
    Tak żebyś wiedział. Zliczyłem Twoje wszystkie raporty Mało mnie to interesuję z jaką częstotliwością. Byłeś? Wygrałeś? I to nie raz z tego co pamiętam więc przeanalizuj sobie jeszcze raz łaskawie definicje słowa fakt i głupota. I się tak nie unoś, po co rzucanie tym gównem ; ))) jak dalej nie będzie to do ciebie docierać to dorzucę tutaj każdy raport , nie ma problemu znawco ;DDD

    @Krycha
    Przypominam o słownictwie i tonie dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 27-07-2018 o 17:21

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •