Zobacz wyniki ankiety: Czy się zgadzacie z tą opcją?

Głosujących
21. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 47.62%
  • Nie

    8 38.10%
  • Nie mam zdania

    3 14.29%
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 62

Temat: Król góry zablokowanie 65+ lv

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926

    Król góry zablokowanie 65+ lv

    Witam chciałbym tu zaproponować taką propozycje odnośnie KG. Większość ludzi np. Muszolot albo Platynowy bardzo jest zdenerwowana wygrywanie króla góry poprzez WLTG , ponieważ wbił 69 lv i np. taki 69 z 65 ma około 40 pkt przewagi a nad 67 20 pkt. I szczerze mówić on może zrobić każdy build pod każdego i w sumie nawet nikt już nie może mu dorywnać np jak ja miałem full potki i miałem w połowie przewagę ale to się odwróciło bo welove dublami zaorał mnie. Nawet dobre eq może nie pomóć.
    Teraz czas na przykładowe walki:
    Muszolot vs Welove https://mfo3.pl/r/b8e9e0c1d
    Lichwiarka vs WLTG https://mfo3.pl/r/bbcef1f12
    Kamillo vs WLTG https://mfo3.pl/r/bbd927f0b
    Fannindel vs WLTG https://mfo3.pl/r/b66e7a69e
    Jest tego wiele ale pokazałem najważniejsze walki.
    Moją największą propozycją jest zablokowanie 65 + lv. Według mnie będą wyrównane szanse i będzie spokój wobec innych ludzi bo teraz tylko ludzie się denerwują bardzo na WLTG.

  2. #2
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Tu nie chodzi tylko o jednego gracza. Każdy kto posiada 40 punktów do statystyk nad przeciwnikiem ma gigantyczną przewagę. Pomijając już same punkty w statystykach, wzrastają obrażenia które zadaję się runą/kamieniem a także przyjmowane dmg stają się mniejsze niż na wyrównanych poziomach. I nie piszcie tutaj,że 65 + dostaję mniej żetonów bo te 100, 200 czy 300 żetonów to jest nic w porównaniu z przewagą 40 punktów. Z 68 było już ciężko, ale teraz to jest już przegięcie. Jak nic z tym nie zrobią, kwestia czasu a nikt nie będzie na to chodził. Jestem na tak, pokładam nadzieję że wprowadzą. Kto będzie chciał chodzić dalej na KG, to będzie chodził. W końcu mamy super usługę cofania do poziomu rankingowego

  3. #3
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Wiem tyle, że przy Nordii będzie taka blokada.

  4. #4
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Wiem tyle, że przy Nordii będzie taka blokada.
    Nordii prawdopodobnie mało kto dożyje. Więc fajnie by było jeszcze mieć po co się logować.

  5. #5
    tetrax
    Konto usunięte
    Nie ma możliwości cofania wszystkim poziomu do 65 przy wchodzenia na KG na takiej zasadzie jak działa blokada poziomu?

  6. #6
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Pomijając już same punkty w statystykach, wzrastają obrażenia które zadaję się runą/kamieniem a także przyjmowane dmg stają się mniejsze niż na wyrównanych poziomach.
    Gdzieś był pomysł zrobienia czegoś takiego jak KG kamień / runa, miałyby wzór obrażeń taki sam jak na 65lv bez względu na poziom używającego
    no i to jest 75 zetonow za lvl tak btw

    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Nie ma możliwości cofania wszystkim poziomu do 65 przy wchodzenia na KG na takiej zasadzie jak działa blokada poziomu?
    Nie.

    @down:
    Cytat Napisał EneDueRabe Zobacz post
    To nie jest jedyny problem osoba z 69 ma 40 pkt przewagi.
    thanks captain obvious
    Ostatnio edytowane przez Hubiot ; 26-07-2018 o 00:38

  7. #7
    Moderator Avatar EneDueRabe
    Dołączył
    27-12-2016
    Postów
    686
    Cytat Napisał xani Zobacz post
    Gdzieś był pomysł zrobienia czegoś takiego jak KG kamień / runa, miałyby wzór obrażeń taki sam jak na 65lv bez względu na poziom używającego
    no i to jest 75 zetonow za lvl tak btw


    Nie.
    To nie jest jedyny problem osoba z 69 ma 40 pkt przewagi.I dodam jeszcze ,że jest taka zdolność kruszące grzmotnięcie przy niskich deffach jest taki 65 bez radny.
    Ostatnio edytowane przez EneDueRabe ; 26-07-2018 o 00:41

  8. #8
    A to nie tak, że pierwotnie każdy miał dostawać darmowy "reset" na czas Króla Góry? Może po prostu to wprowadzić i ograniczyć ilość rozdanych punktów do 650(dodatkowe obrażenia z run/kamieni nadal zostają niestety).
    Obecnie blokowanie takim graczom dostępu do KG sprowadza się do tego, że nikt na to nie będzie chodził.

  9. #9
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    A to nie tak, że pierwotnie każdy miał dostawać darmowy "reset" na czas Króla Góry? Może po prostu to wprowadzić i ograniczyć ilość rozdanych punktów do 650(dodatkowe obrażenia z run/kamieni nadal zostają niestety).
    Obecnie blokowanie takim graczom dostępu do KG sprowadza się do tego, że nikt na to nie będzie chodził.
    Na 65 poziomie jest 640 punktów do rozdania.

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Dodatkowym pomysłem był by dla mnie zablokowanie losowania ekwipunku za mf.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Wiem tyle, że przy Nordii będzie taka blokada.
    O jakiej blokadzie mówisz? Chyba nadal będzie można wbić level ponad max.


    Co do samej propozycji jestem na nie. Po raz kolejny przypominam ile plusów mają osoby jak m.in kamillo które posiadają 5 postaci 65. To że taki gracz jak welove poświęcił czas na levelowanie jednej postaci zamiast pięciu nie oznacza że powinien być ograniczany na eventach. Po to expił by wyrobić sobie taką przewagę.

  12. #12
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    O jakiej blokadzie mówisz? Chyba nadal będzie można wbić level ponad max.


    Co do samej propozycji jestem na nie. Po raz kolejny przypominam ile plusów mają osoby jak m.in kamillo które posiadają 5 postaci 65. To że taki gracz jak welove poświęcił czas na levelowanie jednej postaci zamiast pięciu nie oznacza że powinien być ograniczany na eventach. Po to expił by wyrobić sobie taką przewagę.
    Chodzi o blokadę w Nordii, która została już zapowiedziana. Osoby powyżej maksymalnego poziomu nie będą miały dostępu do KG, przynajmniej w podstawowej formie, może ktoś coś dla nich wymyśli.

  13. #13
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,728
    Blokada wstępu (przed Nordią) czy jakiekolwiek resety stat/ograniczenia rozdania - na pewno nie wchodzą w grę.
    Alternatywne runki/kamienie z DMG ograniczonym do 65 lv czy większe kary żetonowe czy też inne ograniczenia w otrzymywanych zasobach - do rozważenia.

  14. #14
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Blokada wstępu (przed Nordią) czy jakiekolwiek resety stat/ograniczenia rozdania - na pewno nie wchodzą w grę.
    Alternatywne runki/kamienie z DMG ograniczonym do 65 lv czy większe kary żetonowe czy też inne ograniczenia w otrzymywanych zasobach - do rozważenia.
    Dzięki za odpowiedź. W takim razie nie ma innego wyjścia jak darować sobie też KG.

    Spokojnej nocy wszystkim


    EDIT: Jeśli teraz nie będzie można wprowadzić ograniczeń dla 65 + proponuję całkowicie zabrać punkty MF za wygraną lub zmniejszyć je do 5 sztuk. Kto lubi walczyć to i tak będzie chodził chociażby dla samego golda
    Ostatnio edytowane przez Platynowy ; 26-07-2018 o 03:08

  15. #15
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał PlaTyNoWy Zobacz post
    Dzięki za odpowiedź. W takim razie nie ma innego wyjścia jak darować sobie też KG.

    Spokojnej nocy wszystkim


    EDIT: Jeśli teraz nie będzie można wprowadzić ograniczeń dla 65 + proponuję całkowicie zabrać punkty MF za wygraną lub zmniejszyć je do 5 sztuk. Kto lubi walczyć to i tak będzie chodził chociażby dla samego golda
    O, jestem za tym. Albo usunąć mfy całkiem.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •