Zobacz wyniki ankiety: Czy obecny system wymaga zmian

Głosujących
28. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    25 89.29%
  • Nie (napisz w komentarzu dlaczego uważasz, że jest idealnie)

    0 0%
  • Obojętne mi to

    3 10.71%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Temat: Żetony tygodniowe dla wszystkich walczących!

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Żetony tygodniowe dla wszystkich walczących!

    Podejmuję temat po raz kolejny.

    Obecny system to jest jakieś nieporozumienie. Postawmy się na miejscu nowego gracza. Coś tam sobie powalczy expiąc swoją postać, a na koniec tygodnia dostaje takie pw:
    Liga Brązowa - walki manualne: Aby otrzymać nagrodę za aktywność, musisz być na jednym z poziomów rankingowych (20, 30, 40, 50, 65). Osiągnij jeden z tych poziomów lub skorzystaj z usługi 'Poziom Rankingowy', która cofa i blokuje poziom na najbliższym poziomie rankingowym.
    O, fajnie. Nagrody - myśli sobie.
    Po czym wbija ten 30 czy 40 poziom, gdzie trafia na samych dopakowanych graczy na zatrzymanym poziomie, którzy zbijają mu ranking do 1.

    I gdzie w tym wszystkim ta zachęta do pvp xd? To prędzej zniechęci ludzi (co zresztą widać po ilości walk).

    Dawniej ktoś expiąc postać sobie powalczył, wbił ten brąz i dostał żetony z których mógł robić uzbrojenie i stawać się coraz lepszy, a nagrody motywowały go, aby wbijać wyższe ligi po więcej żetonów. Obecnie nawet ogarnięci gracze mają problem z wyrobieniem tygodniowej liczby walk, a sama ilość walczących nie pozwala na wybicie się ponad brąz/srebro.

    Obecnie casualowy gracz nie może nawet liczyć, że mu się mikstury zwrócą xd.

    Na żetony za bycie dobrym nie można liczyć, ale na karę w postaci przymusowej areny już tak - nie dość, że nie masz nic z tych walk to jeszcze masz karę w postaci bycia ciągle zapisanym na arenę co skutkuje walkami w niedogodnych porach.

    Proponuję:
    - wrócić do tego co było kiedyś czyli żetony tygodniowe dla wszystkich leveli
    - albo chociaż część żetonów dla ludzi co są poza przedziałem
    - albo zwiększyć żetony dla ludzi co siedzą w przedziałach, a gracze spoza dostają normalne żetony

    W dodatku mamy gildię wojów. Przecież tam jak ulał pasują jakieś dzienne misje z walkami!!!
    - Wygraj walkę rankingową z graczem - dostajemy komplet mikstur, albo w walce nie tracimy użytych mikstur.
    - Weź udział w igrzyskach/królu góry.
    - Wbij konkretną ligę
    - Zadaj x obrażeń w walce rankingowej
    - Zatruj przeciwnika x razy (i tym podobne wyzwania o ile gra może liczyć takie rzeczy).

  2. #2
    tetrax
    Konto usunięte
    Jak najbardziej popieram, sam znam ten ból, kiedy nie dostaję żetonów przy zabijaniu postaci. Sądzę, że najlepszym pomysłem z wymienionych jest zwiększenie żetonów dla ludzi na poziomach rankingowych, a reszcie przywrócić normalne.

    Pomysł z gildią wojów też jest świetny, wiąże się natomiast z większym systemem dziennych zadań, który powinien zostać wprowadzony jak najszybciej.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Ja za, aktualnie nie ma ludzi z średnim doświadczeniem i statami, każdy na gemach 2 i eq minimum +6. Chętnie bym powalczył ale nie mam szans

  4. #4
    Użytkownik Avatar DjKarCin
    Dołączył
    27-04-2016
    Postów
    23
    po za tymi misjami dziennymi w gildi to jestem za

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2017
    Postów
    29
    jestem za. to by ożywiło pvp

  6. #6
    Falafel
    Konto usunięte
    Oczywiście, że na tak. Kiedyś kiedy jeszcze walczyłem wbiłem srebro w 3 dni, ale miałem 38 lvl ;/

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Na tak, ale poziomy rankingowe dostawaly by wiecej-reszta np 70% tego co teraz poziom rankingowy, bo jednak na cos usluga blokowania poziomu jest i musza byc z niej jakies kozysci

    Co do gildii to jak najbardziej na tak ale nie dzienne zadania...jak juz to zabij x graczy w tydzien aby dostac cukierka ( Nie, nie jablko, Antek ).

  8. #8
    Believer
    Konto usunięte
    Na tak, bo jak walczy taki 22LvL to co mu z tego? Przetapianie żetków? I w dodatku tracimy Mikstury.

  9. #9
    Odświeżam nie rozumiem dlaczego to nie zostało zrealizowane albo chociaż dane do zaakceptowanych jak najbardziej na tak.
    A co do questow dziennych to mam kilka wymyślonych.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •