Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15

Temat: Turniej królewski mini boss

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2018
    Postów
    24

    Cool Turniej królewski mini boss

    Witam

    Mam propozycję dodania nowego turnieju królewskiego mini bossa który by się odbywał we wtorki i w piątki o godzinie 19:30 dla wszystkich graczy powyżej 65 lvl i gdyby inni padali na tym królewski mini bossie to idą na widownie a jak zostanie 1 w finale to królewski mini boss zostaje osłabiony i gracz wygrywa złoto od powyżej 100k żetony w jakim tam ilościach i punkty Mf od 20 do 50 oraz uzbrojenie na 65 lvl myślę że taka propozycja by mogła wejść w życie

  2. #2
    tetrax
    Konto usunięte
    Wyjaśnij dokładniej, jak miałaby wyglądać walka? I jak gracze by "odpadali"? I co to za miniboss? Jaki ma skrypt i jakich zdolności używa?

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    09-06-2018
    Postów
    24
    Po 3 próbach walki z nim przegranej odpadają i on by walił z atrybutu magicznego i fizycznego magicznego w postaci pocisku magicznego a fizycznego w postaci łap i miałby mobilizacje i skupienie bez limitu tur a zdolkami by walił ryzykowny cios , okrutne opary , mp atak , silny cios , pewny cios , gniewny pocisk , szczęśliwy cios on by się nie lękał i by miał 500k hp.

  4. #4
    tetrax
    Konto usunięte
    Temat do zamknięcia jeśli mówimy o takiej formie

  5. #5
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Jaki jest sens nakładania Mobilizacji i Skupienia bez limitu tur, skoro można po prostu zwiększyć atak i atak magiczny?
    Poza tym na te statusy działa Normalizacja.

    I tutaj masz miejsce na takie tematy:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php?7036

  6. #6
    Cytat Napisał Milano Zobacz post
    on by się nie lękał i by miał 500k hp.
    pół miliona hp, no nieźle. Chyba ten boss by musiał mieć po 10 punktów deffa żeby możliwe było zabicie go.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  7. #7
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Rumplestiltskin Zobacz post
    pół miliona hp, no nieźle. Chyba ten boss by musiał mieć po 10 punktów deffa żeby możliwe było zabicie go.
    Nie przeczytałeś chyba, najpierw gracze odpadają, a potem jest osłabiany jak zostanie jedna osoba. halo, czemu nie zapoznałeś się z tematem?

  8. #8
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    ale jemu chodzi o.to ze 4 osoby walcza z.nim i ma 500k hp padną i zbili.powiedzmy mu 50k hp i nastepnych 4 jak juz z nim walaczy to.on ma.juz 450k/500k

  9. #9
    jest jakiś król w arkadii?

  10. #10
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Nie przeczytałeś chyba, najpierw gracze odpadają, a potem jest osłabiany jak zostanie jedna osoba. halo, czemu nie zapoznałeś się z tematem?
    Odniosłem się do charakterystyki bossa, która została podana przez założyciela tematu. Nie jest napisane, czy jest to opis bossa przed czy po osłabieniu. Zresztą jest to w taki sposób napisane, że można to różnie zinterpretować.
    I'm the voice in your head. The Dark One's powers inside you.

  11. #11
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Wiem o co ci chodzi z tym bossem ale...
    1. Skoro ludzie odpadają po 3 walkach z nim a nie możliwe jest pokonanie go w tych turach, to nie będzie sensu walczyć jako jedni z pierwszych bo to pewna śmierć
    2. Nie wiem jak miało by to wyglądać przy obecnej liczbie osób 500k to w ciul i co by sie stało gdyby do turnieju zapisały sie tylko 4 osoby lub 5?
    3. Co się stanie jak do walki stanie parzysta ilość graczy i będą atakować czwórkami? Nie zostanie nikt kto by mógł solowac się z nim.
    4. Ogólnie pomysł przerabiania Globala na Mini a potem na bossa alternatywnego jest słaby jak dla mnie

    ps: Są gry w których takie bossy występują ale gracze po porażce moga wracać do niego przez cały czas a po pokonaniu bossa każdy dostaje nagrodę, nagroda jest tym bardziej wartościowa im więcej %hp dana osoba zdjęła bossowi

  12. #12
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    Dlaczego od 65 lvl jeśli ta gra ma przyciągać ludzi to ja bym zrobił to na jakiś 30 lvl aby inni gracze czuli się docenieni. A Ci co mają 65 lvl mogą nabić mniejszą postać na 30 lvl i tez mogą walczyć.

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Enilam Zobacz post
    Dlaczego od 65 lvl jeśli ta gra ma przyciągać ludzi to ja bym zrobił to na jakiś 30 lvl aby inni gracze czuli się docenieni. A Ci co mają 65 lvl mogą nabić mniejszą postać na 30 lvl i tez mogą walczyć.
    Pewnie, nagradzajmy stanie w miejscu jeszcze bardziej!

  14. #14
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Gra umiera od dłuższego czasu już. Tutaj już nic nie jest wprowadzane. Ludzie czekają na UP fabularny 3 lata także nie ma kompletnie żadnych szans żeby coś takiego zostało zrealizowane.


    elo

  15. #15
    Byla/jest juz propozycja na globalne minibossy
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •