Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Targ.

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298

    Targ.

    Witam,

    Ilość uzbrojenie na 65(nawet na niższych), strasznie maleje, proponuję wprowadzić NPC u którego możemy kupić uzbrojenie lub wystawia na targ np. system sprawdza średnią i wystawia 1 item, jeśli go ktoś kupi wystawia kolejny. Itemy wszystkie +0.

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Można kupować uzbrojenie za żetony. Albo zacząć chodzić na minibossy

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Można kupować uzbrojenie za żetony. Albo zacząć chodzić na minibossy
    Powiedz z czym? Jestem totalnym noobem jedyne co mam to 500k i jakieś strasznie słabe eq, walczyć nigdy nie umiałem a nawet w takim eq.

  4. #4
    lejdis
    Konto usunięte
    jest też tanie eq u handlarza, nie każdy musi biegać w unikatach.

    Jeśli bossy na 65 lvl za silne to można bić te na 50 czy 40 lvl i są osoby w tej grze (chociażby ja też), które za fajny itemek na te poziomy dadzą coś na 65 z unikatów. Rozwiązań jest wiele.

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Codziennie wymieniaj wdowy/krakeny a zobaczysz, jak twój poziom złota oraz ilość uzbrojenia wzrośnie

  6. #6
    Falafel
    Konto usunięte
    Po pierwsze nie płacz.
    Po drugie w eq na 65 lvl, które możesz kupić przed nordią powinieneś dać radę w grupie 4 osobowej zabić wdowę/kraken.
    Po trzecie codzienne wyexpienie tych 400 eny (2wejścia dziennie/ powiększenie za mf) daje ci ponad 80k na czysto na odpowiednich mobach.
    Po czwarte bij żółwie/garudy czy inne minibosy, których nie trzeba respic- może dropnąc ci eq, karty, gemy, skorupy, piórka a to czysty zysk.
    Po piąte zawsze możesz założyć temat na forum "kupię ...", Jeśli nie ma takiego eq na targu.
    Pozdrawiam

  7. #7
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    Wnoszę o usunięcie posta od tej osoby z powodu groźby w moją osobę kilka dni temu :
    "hahaha ciota twoje posty na forum sa kurwa jak jakis album beki hahahahahahah Beka z ciebie koles wez ty lepiej sie nie odzywaj na forum bo cie zgasze zaraz"
    I jakbyś zobaczył napisałem że NIE mam w czym tych bossów bic.
    y co
    kup se eq na 60lv olbrzyma 50k przecież większość itemków kosztuje, a za 500k to i na plusy cb stać

  8. #8
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tauriel Zobacz post
    y co
    kup se eq na 60lv olbrzyma 50k przecież większość itemków kosztuje, a za 500k to i na plusy cb stać
    a jakby kolega nie mógł tego nigdzie znaleźć to się polecam i mogę mu cały zarówno olbrzyma jak i jaszczura secik załatwić po kosztach

  9. #9
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Można dodać losowe EQ do licytacji wystawiane automatycznie, podobnie jak jest w MFO2

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    1) Nie zbiegajmy z tematu chodzi o kilku graczy co planuje kupno ale nie ma takiego eq
    2) Czemu dostałem upomnienie o BANIE jak napisalem czemu nie chce wiadomości Leomessiego aka Tauriel
    3) Jak pisze na Handlu temat o kupnie nikt się nie odzywa

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    To zacznij wymieniać mini bossy w słabszych odpowiednikach eq na 65 poziom. Możesz używać te na 60, czy nawet na 50 poziom.

    Dla ogarniętego gracza to nie problem. Myślisz, że w jaki sposób wszyscy radzili sobie na początku update Devos?

  12. #12
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    2) Czemu dostałem upomnienie o BANIE jak napisalem czemu nie chce wiadomości Leomessiego aka Tauriel
    1) Bo post był wulgarny.
    2) Bo każdy ma prawo wypowiedzieć się w tym temacie

    3) Jak pisze na Handlu temat o kupnie nikt się nie odzywa
    Może masz nieopłacalne oferty.

    Jestem przeciw tej propozycji. Jak ktoś potrzebuje eq to może go kupić na forum w dziale handel/ na targu w grze/ z minibossów, jak już inni pisali.
    Nie po to są robione minibossy, żeby można było kupić eq z nich lecące w sklepie, bez wkładania przez nikogo większego wysiłku, oprócz posiadania na to pieniędzy, co jest prawie zerowym wysiłkiem. Chcemy, aby często były wymieniane minibossy a jeśli weszłaby ta propozycja, to nikt by ich nie wymieniał.

    Możesz dodać ankietę i zobaczyć, czy większość jest na tak czy na nie.
    Ostatnio edytowane przez YourShadow ; 10-07-2018 o 23:20

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Cytat Napisał slenderboss Zobacz post
    1) Bo post był wulgarny.
    2) Bo każdy ma prawo wypowiedzieć się w tym temacie


    Może masz nieopłacalne oferty.

    Jestem przeciw tej propozycji. Jak ktoś potrzebuje eq to może go kupić na forum w dziale handel/ na targu w grze/ z minibossów, jak już inni pisali.
    Nie po to są robione minibossy, żeby można było kupić eq z nich lecące w sklepie, bez wkładania przez nikogo większego wysiłku, oprócz posiadania na to pieniędzy, co jest prawie zerowym wysiłkiem. Chcemy, aby często były wymieniane minibossy a jeśli weszłaby ta propozycja, to nikt by ich nie wymieniał.

    Możesz dodać ankietę i zobaczyć, czy większość jest na tak czy na nie.
    Post był wulgarny w cytacie do owego użytkownika z powodu obrazy w moją skromną osobę. Czuję się urażony.

  14. #14
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Cytat Napisał Dziedzicuwkai Zobacz post
    Post był wulgarny w cytacie do owego użytkownika z powodu obrazy w moją skromną osobę. Czuję się urażony.
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...pełna-wersja) punkt drugi, F, nie jest tam napisane, że nie dotyczy cytatów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •