Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: PROTEST NORDIA: Sobota, 21 Lipca 2018 godz. 21:00

Użytkownik
    Jestem przeciwny protestowi bo może przyśpieszyć upka () a w konkursie zgadnij datę upka zagłosowałem na Wrzesień 2019.
    Więc w moim interesie jest żeby upek był nie wcześniej niż za rok, wiadomo - 500 k nagrody piechotą nie chodzi.

Użytkownik Avatar Miseris
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Prawda jest taka, że jeśli do połowy października nie będzie update'a, to później zaczyna się maraton eventów HW, mikołajkowy, noworoczny, wiele spraw do załatwienia pod koniec roku, a więc najwcześniej będzie to pewnie 4 rocznica - 21 stycznia 2019. Najgorszy jest ten brak informacji ze strony administracji, która nawet % nie chce wskazać ukończenia update'a. Trochę to ignorowanie przez Admina jest niefajne, swoich klientów. Jakby na to wszystko nie patrzeć, gracze mają prawo się domagać informacji i nieco irytować całą sytuacją, 3,5 roku to jest ładny kawałek życia...
    Prawda jest taka, że co roku to piszesz.
    Admin nie musi ulegać presji. Może nawet zaprzestać udzielania usługi w wyniku protestu, tak wam tylko przypomnę. Albo może porozdawać bany, tak, jak po proteście leona. "Pokojowe" namawianie do np. Zaprzestawania kupna mfów też pewnie będzie karalne, bo to działanie na szkodę gry.

Może niech admin zbanuje wszystkich i wszystko, wtedy już nie będzie trzeba update'a. Jak wspomniałem, każdy może podjąć (lub nie) takie działanie protestacyjne, jakie uzna za właściwe, na swoją odpowiedzialność.

Użytkownik Avatar Panda
    Może niech admin zbanuje wszystkich i wszystko, wtedy już nie będzie trzeba update'a. Jak wspomniałem, każdy może podjąć (lub nie) takie działanie protestacyjne, jakie uzna za właściwe, na swoją odpowiedzialność.
    No ale jęki o Nordie są od dawna i myślę że admini zdają sobie z tego sprawe. Taki proteścik może się źle skonczyć

jestem protestantem

Użytkownik
    Cytat Napisał Panda Zobacz post
    No ale jęki o Nordie są od dawna i myślę że admini zdają sobie z tego sprawe. Taki proteścik może się źle skonczyć
    gdyby nordia wyszla wczesniej to sporo osob pewnie nie skasowalo by swoich postaci

Użytkownik Avatar Tauriel
    Chodzi o to, że możesz dostać bana jeżeli będziesz latał po mfo i krzyczał ''nie kupujcie mf to będzie nordia!''

Moderator
    Może niech admin zbanuje wszystkich i wszystko, wtedy już nie będzie trzeba update'a.
    No i się zaczęły typowe "jęki". Nie wiem, czemu od razu nie zamknąłem tego tematu.

Bądźcie cierpliwi.

Uprawnienia