Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Sposoby ożywienia gry

  1. #31
    Young Bloody
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Ja bym to wszystko już jutro mógł wprowadzić.
    IŚ - aha może by wbiły nagle wszystkie lvl 65- do gry i by wzięły udział?
    Codzienne zadania - to nie jest takie trudne, znam sie troche na robieniu gier i moge tak stwierdzić.
    Nagroda za nic? Przecież w wielu grach zostaje sie nagradzanym za logowanie sie.
    Machinimy - ja bym mógł marnować na to czas, dla mn spoko pomysł.
    Chodzi mi o utrzymywanie drużyny w jakiś sposób, było by to zadaniem, jeżeli chce się mieć dobrą drużynę, nie miksy życia tylko jakieś itemy coś, cokolwiek lol ja tylko daje pomysł taki.
    Dobra te 3 rzeczy chyba wam niepotrzebnie napisałem.
    Zrobienie tych wszystkich rzeczy zajmie bynajmniej kilka miesięcy, z odrobiną chęci i zapału.
    -To pierwsze nieprzemyślane ani trochę, ponieważ utrzymanie takiej gry żeby nie odchodzili gracze jest praktycznie niemożliwe, a IŚ i KG są po to żeby wytrzymać do tego upka fabularnego i rozgrywkowego
    -Codzienne zadania, ogółem spoko pomysł, tylko i tak na MFO3 jest tak mało graczy że nikt by ich praktycznie nie robił, 70 osób?
    -Machinimy, bezsens.
    -Utrzymywanie drużyny wydaję mi się dobrym pomysłem, bo faktem jest że część z tych osób których w swojej drużynie masz, to ich znasz i mógł byś ich zatrzymać tymi nagrodami, biorąc pod uwagę że graczy i tak jest mało.
    -I zrealizowanie tych pomysłów zajmie conajmniej kilka lat, bo tak jak napisał Herbatoholik, gra to nie życie.

  2. #32
    Jack Sparow Back proponował żeby co 2 tyg były zmiany w eq takie drobne albo dodanie expa komuś czemuś lub itemku mini bosowi ale gracze odrzucili ta propozycje

  3. #33
    Zbanowany
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    303
    Dac normalne nagrody za pvp wtedy bym zaczal grac w ta gre obecnie nic sie nie zarobi na walkach pvp a to przeciez glupie w kazdej grze da sie zarobic na walkach z innymi graczami a tutaj nie ;

  4. #34
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Tygodniowe żetony były przecież dobre to ktoś musiał popsuć...

  5. #35
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał Leja Zobacz post
    Dac normalne nagrody za pvp wtedy bym zaczal grac w ta gre obecnie nic sie nie zarobi na walkach pvp a to przeciez glupie w kazdej grze da sie zarobic na walkach z innymi graczami a tutaj nie ;
    Normalne to znaczy jakie? Są przecież żetony, które dają wiele możliwości. Te właściwe sposoby na "ożywienie" gry zostały już dawno wymienione. Temat właściwie jest już do zamknięcia.

  6. #36
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Tygodniowe żetony były przecież dobre to ktoś musiał popsuć...
    Wgl dostaje się więcej za walki manualne żetonów niż za walki auto? Jeśli tak to jakoś znacznie więcej?

  7. #37
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Nie dostaje się, albo nie uświadczyłem tego. Zawsze max to tylko zwrot mikstur....

  8. #38
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Jack Sparow Back proponował żeby co 2 tyg były zmiany w eq takie drobne albo dodanie expa komuś czemuś lub itemku mini bosowi ale gracze odrzucili ta propozycje
    To nie on proponował i nikt nie odrzucał takiej propozycji.

  9. #39
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    To nie on proponował i nikt nie odrzucał takiej propozycji.
    Czemu sie wypowiadasz skoro nie wiesz o co mi chodzi?
    Jack porponował ale gracze odrzucili antek głównie też jak znajde to ci podeśle link do tematu jeżeli nie został usunięty.

  10. #40
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    On się odnosi do fragmentu twojego posta. Czego ma nie wiedzieć?
    Osoby współtworzące gre odrzucały jego pomysły bo wiedzą w jaki sposób gra funkcjonuje i na czym się "opiera". W przyszłości system "cegiełek" będzie jeszcze bardziej zauważalny. Zrozumcie w końcu, że zmiana jednej rzeczy może zburzyć cały organizm gry.

    Cytat Napisał Jack Sparrow Back
    2. Małe zyski ? To prawdopodobnie brak zmian w grze. Gry, które odnoszą sukces we współczesnym świecie mają patche przeciętnie co 1-2 tygodnie. Zmiany muszą być, bo dzieciaki i ogólnie społeczeństwo szybko się nudzi i uwielbia szukać coraz to nowszych rozwiązań.

    Jedną z rzeczy, które proponował, były ciągłe zmiany w EQ. Pomysł bezsensowny już w samej istocie, a w praktyce niewykonalny, bo wymagałoby to zmian w wielu innych aspektach. Zresztą poszukajcie sobie tego tematu, tam jest wszystko dobrze wyjaśnione dlaczego "nie".

    Padło tutaj o wiele lepszych, racjonalnych propozycji. Narzekaczom i tym od "wszystko jest gópie bo tak" - dziękujemy.
    Temat się wyczerpał. Nie wątpię, że przyda się w przyszłości.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •