Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 40

Temat: Sposoby ożywienia gry

  1. #16
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    Próbował ktoś w ogóle ożywić grę za pomocą mikstury ożywienia albo zdolki?
    Ogólnie mnie zachęciłyby jakieś daily questy i zadania globalne, takie jak są na eventach. Albo można wprowadzić jakieś takie drobne wydarzenia, takie jak wspomniany wyżej kalendarz świąt nietypowych. Dodatkowy exp/gold/ap za danego mobka, zwiększony drop itemków z innego mobka (nawet większa szansa na zdropienie kart, bo czemu nie).

  2. #17
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Zdecydowanie daily questy utrzymałyby graczy na dłużej, ale nowi pojawiliby się dzięki dobrej reklamie.
    Każdy z nas może tą grę reklamować, wystarczy wiedzieć, jak ją reklamować, przy okazji można samemu zyskać.

  3. #18
    Cytat Napisał Nattat Zobacz post
    Próbował ktoś w ogóle ożywić grę za pomocą mikstury ożywienia albo zdolki?
    Ogólnie mnie zachęciłyby jakieś daily questy i zadania globalne, takie jak są na eventach. Albo można wprowadzić jakieś takie drobne wydarzenia, takie jak wspomniany wyżej kalendarz świąt nietypowych. Dodatkowy exp/gold/ap za danego mobka, zwiększony drop itemków z innego mobka (nawet większa szansa na zdropienie kart, bo czemu nie).
    Próbowałam, następuje "chybienie" i utrata miksa. Nie warto.
    Ale żebym nie dostała warna za spam to napiszę też, że można np. wprowadzić więcej eventów albo reaktywować fanpage MFO na facebooku.
    Kolega nie lubi gunwopostów? szkoda, ogólnie nie da się ożywić tej gry takie moje zdanie.
    Lubię, ale zaraz milion osób zgłosi post, więc wolałem uniknąć
    Eee to ja mogę sama zgłosić. Ok, niech będzie.
    Ostatnio edytowane przez Hide ; 25-06-2018 o 00:25

  4. #19
    Hous
    Konto usunięte
    IŚ DLA MNIEJSZYCH LVLI, napewno trzeba dodać nordie i od tego upka już systematycznie zająć się grą. Dodać wiele propozycji graczy, które mają nawet już 6 lat, wspominane wcześniej codzienne zadania, jakieś nagrody za regularne logowanie się? Jakieś machinimy na yt z mfo3? Większe drużyny, nagrody z nimi związane aby gracze mogli tworzyć wspólnie gildie i zbierać jakieś rzeczy na nią, wbijać rank itp. MF na kt, usunięcie prowizji, jakieś interakcje adminów z graczami, wgl jakby admini bardziej się zajęli grą.. Fajnie jakby w mfo znowu grało po 300 osób naraz, jak kiedyś.
    Ostatnio edytowane przez Hous ; 24-06-2018 o 23:15 Powód: nowe pomysły

  5. #20
    tetrax
    Konto usunięte
    Nie będzie iś dla mniejszych leveli, za mało graczy.

    Nordia i gildie są wpisane na liście do zrobienia.

  6. #21
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    @Hous
    Usunąć prowizję, a na pewno gracze wrócą do gry, masz rację. No i co mają do tego MF? Najczęściej o prowizje oburzają się gracze, którzy sądzą, że jak mają pieniądze, to mogą wszystko. To nie pay-to-win
    Usuńmy też złoto, energię i najlepiej żeby się handlowało następująco: EQ za koraliki. Jak Indianie. Brawo.
    Dla Administracji MFO nie jest głównym zajęciem, więc raczej nie mogą się zajmować grą bardziej, niż tak jak obecnie.
    jakieś nagrody za regularne logowanie się?
    Bez sensu.

    I przestań spamować ciągle tymi igrzyskami, bo to i tak nie wejdzie. Atrakcje typu IŚ i KG są dla graczy, którzy ukończyli fabułę i poszukują zajęcia w czasie tworzenia update. Było to wałkowane kilka razy.

  7. #22
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    IŚ DLA MNIEJSZYCH LVLI, napewno trzeba dodać nordie i od tego upka już systematycznie zająć się grą. Dodać wiele propozycji graczy, które mają nawet już 6 lat, wspominane wcześniej codzienne zadania, jakieś nagrody za regularne logowanie się? Jakieś machinimy na yt z mfo3? Większe drużyny, nagrody z nimi związane aby gracze mogli tworzyć wspólnie gildie i zbierać jakieś rzeczy na nią, wbijać rank itp. MF na kt, usunięcie prowizji, jakieś interakcje adminów z graczami, wgl jakby admini bardziej się zajęli grą.. Fajnie jakby w mfo znowu grało po 300 osób naraz, jak kiedyś.
    IŚ dla mniejszych poziomów - Nikt w tym nie będzie brać udziału.
    Nordia - Kto by na to wpadł?!?!?!
    Codzienne zadania - To nie takie proste dodać codzienne zadania, wymaga sporo pracy...
    Nagroda za nic - Bezsens.
    Machinimy - No, nie ma to jak marnować czas na takie głupoty.
    Większe drużyny - Kto by na to wpadł?!?!?!
    • A te "nagrody" to za co niby? Za robienie większych drużyn?
    • Jakie rzeczy? Dawać gildii mikstury życia?

    Opcja KT przy kupowaniu MFów - Nie bez powodu to usunięto.
    Usunięcie prowizji - Yyyy, że niby odprowadzenie złota z gry jest złe?
    Interakcje Adminów z graczami - Bezsens.

    Ostatnie jest śmieszne. Wiesz, że oni też mają życie prywatne i pracę?

    Zrobienie wszystkich tych rzeczy zajmie najmniej kilka lat, ty myślisz, że wystarczy sobie to wyobrazić i już będzie?

  8. #23
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    robic Miasto co 5 lat to na pewno pomoże zastanawiam sie po co jest to wszystko akceptowane z propozycji jak i tak nic z tego nie jest robione

  9. #24
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    mf-y za free ? chyba to nie jest dobry pomysł

    już prędzej jakieś zadania dzienne/tygodniowe za które można te mf-y zdobyć w drobnych ilościach. Coś na podobieństwo tych zadań z eventu wielkanocnego. Ożywi to na pewno lokacje zupełnie zapomniane przez starszych graczy. I może niekoniecznie wszyscy to samo, tylko jest baza zadań i są one losowane dla postaci.
    wlasnie o tym myslalem

  10. #25
    Hous
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    IŚ dla mniejszych poziomów - Nikt w tym nie będzie brać udziału.
    Nordia - Kto by na to wpadł?!?!?!
    Codzienne zadania - To nie takie proste dodać codzienne zadania, wymaga sporo pracy...
    Nagroda za nic - Bezsens.
    Machinimy - No, nie ma to jak marnować czas na takie głupoty.
    Większe drużyny - Kto by na to wpadł?!?!?!
    • A te "nagrody" to za co niby? Za robienie większych drużyn?
    • Jakie rzeczy? Dawać gildii mikstury życia?

    Opcja KT przy kupowaniu MFów - Nie bez powodu to usunięto.
    Usunięcie prowizji - Yyyy, że niby odprowadzenie złota z gry jest złe?
    Interakcje Adminów z graczami - Bezsens.

    Ostatnie jest śmieszne. Wiesz, że oni też mają życie prywatne i pracę?

    Zrobienie wszystkich tych rzeczy zajmie najmniej kilka lat, ty myślisz, że wystarczy sobie to wyobrazić i już będzie?
    Ja bym to wszystko już jutro mógł wprowadzić.
    IŚ - aha może by wbiły nagle wszystkie lvl 65- do gry i by wzięły udział?
    Codzienne zadania - to nie jest takie trudne, znam sie troche na robieniu gier i moge tak stwierdzić.
    Nagroda za nic? Przecież w wielu grach zostaje sie nagradzanym za logowanie sie.
    Machinimy - ja bym mógł marnować na to czas, dla mn spoko pomysł.
    Chodzi mi o utrzymywanie drużyny w jakiś sposób, było by to zadaniem, jeżeli chce się mieć dobrą drużynę, nie miksy życia tylko jakieś itemy coś, cokolwiek lol ja tylko daje pomysł taki.
    Dobra te 3 rzeczy chyba wsm niepotrzebnie napisałem.
    Zrobienie tych wszystkich rzeczy zajmie bynajmniej kilka miesięcy, z odrobiną chęci i zapału.
    Ostatnio edytowane przez proof ; 25-06-2018 o 00:14

  11. #26
    Cytat Napisał Hous Zobacz post
    Ja bym to wszystko już jutro mógł wprowadzić.
    IŚ - aha może by wbiły nagle wszystkie lvl 65- do gry i by wzięły udział?
    Nordia- Ja wiem że na to nie wpadłeś bo to wymaga myślenia.
    Codzienne zadania - to nie jest takie trudne, znam sie troche na robieniu gier i moge tak stwierdzić.
    Nagroda za nic? Przecież w wielu grach zostaje sie nagradzanym za logowanie sie.
    Machinimy - ja bym mógł marnować na to czas, dla mn spoko pomysł.
    Chodzi mi o utrzymywanie drużyny w jakiś sposób, było by to zadaniem, jeżeli chce się mieć dobrą drużynę, nie miksy życia tylko jakieś itemy coś, cokolwiek lol ja tylko daje pomysł taki.
    Dobra te 3 rzeczy chyba wsm niepotrzebnie napisałem.
    Zrobienie tych wszystkich rzeczy zajmie bynajmniej kilka miesięcy, z odrobiną chęci i zapału.
    #summonteramisiu
    jeżeli chcesz brzmieć choć odrobinę wiarygodnie to używaj słownictwa, którego znaczenie znasz.

    Jak będzie fabuła do końca zrobiona to i ludzi będzie sporo.

  12. #27
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Co rozumiesz pod pojęciem nagród za logowanie się? Pomysł jest tak bezsensowny, że aż chcę przeczytać jego rozwinięcie.
    Ja bym to wszystko już jutro mógł wprowadzić.
    Tak Ci się tylko wydaje. W każdym razie czekam.
    Ostatnio edytowane przez proof ; 25-06-2018 o 00:16

  13. #28
    noskilz
    Konto usunięte
    z mojej strony proponuję wprowadzenie możliwości blokady na dowolnym poziomie doświadczenia
    na pewno przyciągnęło by to nieaktywnych dawnych graczy skupionych na PvP

    sam wróciłem po kilku latach dlatego że jest blok co te 10 lvli, ale to mimo wszystko za mało, nie widzę powodu dla którego nie miałoby być mozliwości zblokowania się na levelu jakim się chce

  14. #29
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    W ogóle błędem było zabranie tygodniowych nagród za walki. Miało to zgromadzić graczy właśnie na tych granicznych poziomach, a w praktyce mniej osób chce walczyć.

    Rozumowanie mopa "zabierzmy ludziom nagrody za walki to na pewno więcej osób będzie walczyć xd".

  15. #30
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    IŚ - aha może by wbiły nagle wszystkie lvl 65- do gry i by wzięły udział?
    To czemu wszystkie 65 poziomy nie uczestniczą w IŚ dla 65 poziomów?

    Codzienne zadania - to nie jest takie trudne, znam sie troche na robieniu gier i moge tak stwierdzić.
    W podstawówce już tego uczą? I nie, nie jest tak jak twierdzisz.

    Nagroda za nic? Przecież w wielu grach zostaje sie nagradzanym za logowanie sie.
    Ale to są zupełnie inne gry, którym zależy głównie na chwaleniu się "a my to mamy tyle graczy".

    Machinimy - ja bym mógł marnować na to czas, dla mn spoko pomysł.
    A dla nie, koniec tematu.

    Chodzi mi o utrzymywanie drużyny w jakiś sposób, było by to zadaniem, jeżeli chce się mieć dobrą drużynę, nie miksy życia tylko jakieś itemy coś, cokolwiek lol ja tylko daje pomysł taki.
    O, mam pomysł! Takie zadanie, by trzeba coś dać komuś i to zadanie byłoby duże!

    Zrobienie tych wszystkich rzeczy zajmie bynajmniej kilka miesięcy, z odrobiną chęci i zapału.
    No, bynajmniej kilka miesięcy. Raczej lat.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •