Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: DLF Reading Discord

DLF Reading Discord

Odkąd w listopadzie 2016 powstał pierwszy MFOwski discord, powstało ich kilkadziesiąt, w tym 2 moje. Na każdym jednak sprowadzało się, czasami mimo starań do tego samego. Masz jeden discord - to tak jakbyś miał wszystkie, czasami trochę inni ludzie. Jednak chcę przedstawić discord na zupełnie nowych zasadach. Oto DLF Reading Discord

https://discord.gg/R68RGvc

Reading Discord - czyli discord do czytania, już wytłumaczę na czym to polega.

Zasady są proste - DLF Reading Discord to Discord, w którym nikt po za mną i Keriehylem nie może się wypowiadać, jednak możecie czytać to co piszemy. Będziemy w nim umieszczać swój przekaz i zapewniać rozrywkę wszystkim czytającym. Nikt po za nami nie może pisać, nikt po za nami nie może też rozmawiać (można jedynie słuchać jak rozmawiamy na kanałach głosowych, lub słuchać z nami naszej muzyki)

Uwaga, wiele moich projektów było znanych z wulgarności, obrażania, łamania poprawności politycznej, wielu innych rzeczy. Tym razem jest pierwszy mój projekt w większości PG - czyli dla wszystkich, przekaz właściwie mogą czytać dzieci (nie dotyczy specjalnych czatów, na których przekaz jest +18 i jest również wulgarny)
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 13-06-2018 o 20:30

swietna zabawa polecam szystkim co lubia swietna zabawe

+18, wchodzisz na własną odpowiedzialność, może urazić uczucia religijne, od czytania tego można dostać raka z przerzutami

Banować dzieciaka.

(nie dotyczy specjalnych czatów, na których przekaz jest +18 i jest również wulgarny)
    Na czacie specjalnym, na zwykłych jest normalny przekaz.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 13-06-2018 o 20:32

Fajnie, podziel się tym linkiem z psychiatrą na następnej wizycie.
    Zbanujcie go.

Nie wiem, zajmie się ktoś nim? To co się dzieje to jest porażka.

Uprawnienia