Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Ulepszanie EQ do 30LvL

  1. #1
    Believer
    Konto usunięte

    Ulepszanie EQ do 30LvL

    Moim zdaniem fajną opcją byłoby ulepszanie EQ do 30 lvl, otóż, bardzo męczące jest zdobywanie eq z dużymi plusami, szansa jest bardzo mała że z danego mini-bossa wypadnie eq z dużym plusem, jest dużo eq, w które musimy pokładać więcej pracy, np: cały czas chodzić na Ogra i Kobre, co jest czasochłonne, zapomniałem dodać że uzbieranie takiego eq może zająć conajmniej rok dla tych leniwych, a dla tych bardziej aktywnych coś około pół roku.
    Ostatnio edytowane przez Believer ; 10-06-2018 o 18:16

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Sam to proponowałem, więc jestem za. Zwłaszcza, że takie eq trudno sprzedać i już lepiej by było je przemielić na jakieś dobre +3

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Believer Zobacz post
    Moim zdaniem fajną opcją byłoby ulepszanie EQ do 30 lvl, otóż, bardzo męczące jest zdobywanie eq z dużymi plusami, szansa jest bardzo mała że z danego mini-bossa wypadnie eq z dużym plusem, jest dużo eq, w które musimy pokładać więcej pracy, np: cały czas chodzić na Ogra i Kobre, co jest czasochłonne, zapomniałem dodać że uzbieranie takiego eq może zająć conajmniej rok dla tych leniwych, a dla tych bardziej aktywnych coś około pół roku.
    Wbij wyższy lvl, niż 30, to ten problem zniknie.
    Na 30 lvlu pvp jest dużo prostsze, więc jedynym wyzwaniem jest zebranie eq. ulepszanie eq ma zachęcić do rozwoju, a nie staniu na 30 lvlu.
    Dalej jestem za oryginalnym pomysłem dot. blokady poziomu, która miała blokować poziom na rankingowym, a po przekroczeniu pkt expa na następny poziom rankingowy, wskakiwałby kolejny.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Sam to proponowałem, więc jestem za. Zwłaszcza, że takie eq trudno sprzedać i już lepiej by było je przemielić na jakieś dobre +3
    Potiara zawsze skupuje.

  4. #4
    Believer
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Wbij wyższy lvl, niż 30, to ten problem zniknie.
    Na 30 lvlu pvp jest dużo prostsze, więc jedynym wyzwaniem jest zebranie eq. ulepszanie eq ma zachęcić do rozwoju, a nie staniu na 30 lvlu.
    Dalej jestem za oryginalnym pomysłem dot. blokady poziomu, która miała blokować poziom na rankingowym, a po przekroczeniu pkt expa na następny poziom rankingowy, wskakiwałby kolejny.

    - - - - - - - - - -



    Potiara zawsze skupuje.
    Chodzi o to że, rozgrywka była by dużo łatwiejsza i przyjemniejsza jak ma się eq z plusami, graj przez 2 lata i nazbieraj te ładne plusy, do 30lvl, wcale to nie zajmie dużo, nie wcale.

  5. #5
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Believer Zobacz post
    Chodzi o to że, rozgrywka była by dużo łatwiejsza i przyjemniejsza jak ma się eq z plusami, graj przez 2 lata i nazbieraj te ładne plusy, do 30lvl, wcale to nie zajmie dużo, nie wcale.
    Na tym zbieractwie moim zdaniem polega cała zabawa. To tak jakby admini rozdawali annihilatory do zabijania bossów. Ja bym ich dalej nie używał, bo to psuje zabawę.

  6. #6
    Believer
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Na tym zbieractwie moim zdaniem polega cała zabawa. To tak jakby admini rozdawali annihilatory do zabijania bossów. Ja bym ich dalej nie używał, bo to psuje zabawę.
    Sam fakt że to cała zabawa, to dobry argument ale jako że, ludzie chcą sobie pozbierać eq szybciej i nie bierzesz tego pod uwagę, to sprawia że niektórzy czują się ignorowani, może niektórzy nie chcą tego co ty, a dodanie czegoś takiego byłoby dwustronną opcją.

  7. #7
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Ciekawszym pomysłem jest usunięcie ulepszania eq
    A jeżeli chodzi o samą propozycję - na nie. Miseris dobrze podsumował.

    zapomniałem dodać że uzbieranie takiego eq może zająć conajmniej rok dla tych leniwych, a dla tych bardziej aktywnych coś około pół roku.
    Fałszem jest to

    jest dużo eq, w które musimy pokładać więcej pracy, np: cały czas chodzić na Ogra i Kobre, co jest czasochłonne
    No, cała minuta! Kupa czasu!

    Sam fakt że to cała zabawa, to dobry argument ale jako że, ludzie chcą sobie pozbierać eq szybciej i nie bierzesz tego pod uwagę, to sprawia że niektórzy czują się ignorowani, może niektórzy nie chcą tego co ty, a dodanie czegoś takiego byłoby dwustronną opcją.
    Każdy chce mieć annihilator, a admini nie biorą tego pod uwagę!!! ! Dodanie ich to dwustronna opcja!

    Skąd ty wytrzasnąłeś te przecinki?
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 10-06-2018 o 18:37

  8. #8
    Believer
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Ciekawszym pomysłem jest usunięcie ulepszania eq
    A jeżeli chodzi o samą propozycję - na nie. Miseris dobrze podsumował.



    Fałszem jest to



    No, cała minuta! Kupa czasu!
    Zapomniałeś podsumować że raz dziennie, chodzimy na mini-bossy i tracimy coś około 50 energii na teleporty, a samo pójście z buta zabiera 20-10 eny, zależy jakie grupy potworów stoją nam na drodze, i czy da się je bezpiecznie wyminąć ;p

  9. #9
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Believer Zobacz post
    Zapomniałeś podsumować że raz dziennie, chodzimy na mini-bossy i tracimy coś około 50 energii na teleporty, a samo pójście z buta zabiera 20-10 eny, zależy jakie grupy potworów stoją nam na drodze, i czy da się je bezpiecznie wyminąć ;p
    Da się dojść bez strat w energii/ze stratą 2 punktów z devos i okolic.

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Believer Zobacz post
    Zapomniałeś podsumować że raz dziennie, chodzimy na mini-bossy i tracimy coś około 50 energii na teleporty, a samo pójście z buta zabiera 20-10 eny, zależy jakie grupy potworów stoją nam na drodze, i czy da się je bezpiecznie wyminąć ;p
    To w końcu ważniejszy jest dla ciebie czas czy energia? Wcześniej mówiłeś, że potrzeba mnóstwo czasu, teraz że mnóstwo energii... I to żaden argument, że ci się nie chce chodzić na minibossy.

    Serio, skąd ty bierzesz te przecinki między słowami?

  11. #11
    Believer
    Konto usunięte
    Temat do zamknięcia.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •