Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Walki automatyczne na arenie

  1. #1
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,742

    Walki automatyczne na arenie

    Pracujemy nad pomysłem nowej areny - można by było wystawiać postać do walki i np. iść sobie od kompa czy zamknąć przeglądarkę (jesli wystawiamy na auto-walki). Odwiedzający ma listę postaci gotowych do zaatakowania (tak jakby lista osób stojących na danym polu z MF2). Jeśli wygrywamy to cały czas stoimy na arenie, jeśli przegramy to wyrzuca nas stamtąd. Przydatne by to było?


    -------------------------

    temat wydzielony z https://forum.mfo3.pl/showthread.php?2778-AutoPvP // Psotka
    Ostatnio edytowane przez Psotka ; 04-07-2011 o 19:48

  2. #2
    Cytat Napisał Tomi Zobacz post
    Pracujemy nad pomysłem nowej areny - można by było wystawiać postać do walki i np. iść sobie od kompa czy zamknąć przeglądarkę (jesli wystawiamy na auto-walki). Odwiedzający ma listę postaci gotowych do zaatakowania (tak jakby lista osób stojących na danym polu z MF2). Jeśli wygrywamy to cały czas stoimy na arenie, jeśli przegramy to wyrzuca nas stamtąd. Przydatne by to było?
    Dla mnie bomba. Powrót do v2. No i oczywiście skrypty nabiorą znaczenia (koniecznie zwiększyć trzeba liczbę poleceń )

  3. #3
    MaX Zino
    Konto usunięte
    To nie byłoby takie złe, zwłaszcza że obecnie arena praktycznie nie jest używana

  4. #4
    Sunflora
    Konto usunięte
    Pracujemy nad pomysłem nowej areny - można by było wystawiać postać do walki i np. iść sobie od kompa czy zamknąć przeglądarkę (jesli wystawiamy na auto-walki). Odwiedzający ma listę postaci gotowych do zaatakowania (tak jakby lista osób stojących na danym polu z MF2). Jeśli wygrywamy to cały czas stoimy na arenie, jeśli przegramy to wyrzuca nas stamtąd. Przydatne by to było?
    Dosyć fajny pomysł , jestem na tak

  5. #5
    Dantez
    Konto usunięte
    Tomi, ja również jestem na tak, pomysł dobry

  6. #6
    To się sprawdzi tylko pod warunkiem, że nie będzie można walczyć manualnie przeciw automatowi. W przeciwnym wypadku gracze będą obawiać się zostawiać postacie na arenie - jednak tryb manualny ma sporą przewagę nad automatycznym.

  7. #7
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    No Tomi, niezły bajer Fajnie by też było gdyby arena działała jak targ. Znaczy się np żeby osoba która zgłasza się do walki w eterni mogla walczyć z osobą która jest w lange.

  8. #8
    @Antybristler, arena jest globalna.

  9. #9
    Doktor Lewatywa
    Konto usunięte
    Wybacz, jestem zacofany kretyn...

  10. #10
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,742
    Cytat Napisał ADIHC1 Zobacz post
    To się sprawdzi tylko pod warunkiem, że nie będzie można walczyć manualnie przeciw automatowi. W przeciwnym wypadku gracze będą obawiać się zostawiać postacie na arenie - jednak tryb manualny ma sporą przewagę nad automatycznym.
    Decydował by oczywiście wystawiający postać na arenę - czy przyjmuje walki wyłącznie auto, czy może wszystkie. Głównie ma to sens dla walk auto.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •