Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
58. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    41 70.69%
  • Nie mam nic przeciwko

    6 10.34%
  • Nie mam zdania

    4 6.90%
  • Nie (powód napiszę w poście)

    7 12.07%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: Ilość żetonów za aktywność na arenie

  1. #1
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Kciuk w górę Ilość żetonów za aktywność na arenie

    Proponuję uzależnić zdobywane żetony za aktywność na arenie/utrzymanie miejsca w TOP15 od zużywanych mikstur specjalnych w walkach, czyli im mniej mikstur specjalnych zużywamy w walkach, tym mniej żetonów dostaniemy za aktywność, a im więcej mikstur zużywamy, tym więcej dostaniemy za aktywność.

    Propozycja ma na celu obniżenie nagród żetonowych graczom, których walki trwają tylko kilka tur, a podwyższenie graczom, których skrypty są bardziej skomplikowane i których walki polegają na czymś więcej, niż na atakowaniu przeciwnika i liczeniu na szczęście.

    Według mnie to nonsens, że osoby rozdające wszystkie punkty w atak/atak magiczny i zabijający przeciwników na 1 hit i sami umierający na 1 hit są nagradzani tymi samymi nagrodami, co gracze, którzy zużywają więcej mikstur specjalnych w walkach (a tym samym wydają większe ilości złota na jedną walkę).

    Gracze, którzy męczą się nad tworzeniem skryptów i nad wykuwaniem wielu setów ekwipunku pod różnorodne taktyki dostają te same nagrody co gracze, którzy walczą tylko jedną, określoną taktyką i walczą w tym samym ekwipunku niezależnie od przeciwnika (a takich graczy przez ostatnie lata właśnie jest większość, bo do tej "taktyki" nie potrzeba żadnego wysiłku, tylko szczęścia).
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 11-10-2018 o 06:50

  2. #2
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Mnie osobiście boli fakt, że tygodniowe żetony są tylko dla wąskiej grupy ludzi (65lv). Czyli wyższe poziomy są już niejako karane.

    Nie mam tygodniowych żetonów > walki zużywają ogromne ilości mikstur > lepiej nie walczyć > pustki na arenie

    To ograniczenie miało ożywić pvp, a je do reszty zabiło.

    "Zabierzmy graczom żetony, to na pewno będzie więcej chętnych do walki XDD" ~ MoP
    Ostatnio edytowane przez Antybristlerka ; 10-06-2018 o 11:15

  3. #3
    lejdis
    Konto usunięte
    Jak dla mnie totalną durnotą jest to z poziomami

    Liga Srebrna - walki auto: Aby otrzymać nagrodę za aktywność, musisz być na jednym z poziomów rankingowych (20, 30, 40, 50, 65). Osiągnij jeden z tych poziomów lub skorzystaj z usługi 'Poziom Rankingowy', która cofa i blokuje poziom na najbliższym poziomie rankingowym.

    normalni aktywni gracze nie blokują sobie poziomów tylko cały czas expią i tym sposobem nie mają szans na nagrody za aktywność. Nie kojarzę kiedy ostatni raz coś takiego dostałam, pewnie kilka miesięcy temu, jak jakaś postać zaplątała mi się koło tego lvl, mimo że non stop na arence mam 3 walczące postacie.

    @Krycha
    Czervik napisz swojego posta raz jeszcze bez niepotrzebnych doczepek. Albo nie pisz w ogóle.
    Ostatnio edytowane przez Krycha ; 10-06-2018 o 13:02

  4. #4
    Ciekawa propozycja, żetony otrzymywane w ramach nagrody za aktywność mogłyby być wyliczane na podstawie żetonów/zużytych mikstur we wszystkich walkach, które do niej doprowadziły. Skoro już idziemy w kierunku wynagrodzenia za walki, można pójść i o krok dalej. Vox populi vox dei

    Offtop co do nagród tygodniowych dla poziomów rankingowych: wrzuciłabym znacznie większą nagrodę tygodniową dla osób blokujących poziom, natomiast dla całej reszty uwolniła ową nagrodę - niech będzie na dowolnym lvl. Coś w stylu x żetonów dla dowolnego lvl oraz 3x dla blokujących.

  5. #5
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Może nie 3 razy więcej dla blokujących tylko może troszkę więcej, bo jak różnica będzie za duża, to nie będzie opłacało się rozwijać postaci tylko stać na poziomie i blokować poziom

  6. #6
    Użytkownik Avatar kordian
    Dołączył
    25-09-2016
    Postów
    67
    I tak już jest tak, że za krótkie walki jest mniej żetonów

  7. #7
    Użytkownik Avatar Queli
    Dołączył
    18-05-2012
    Postów
    38
    Cytat Napisał tosenevrati Zobacz post
    Offtop co do nagród tygodniowych dla poziomów rankingowych: wrzuciłabym znacznie większą nagrodę tygodniową dla osób blokujących poziom, natomiast dla całej reszty uwolniła ową nagrodę - niech będzie na dowolnym lvl. Coś w stylu x żetonów dla dowolnego lvl oraz 3x dla blokujących.
    To jest myśl ^

    Co do ilości żetonów to jest bardzo dobry pomysł. Będąc w pewnym momencie jednym z przykładów ludzi o długich walkach niestety, ale połowę z żetonów przeznaczam na wszelakiego rodzaju mikstury specjalne, co za tym idzie żetony, które zdobywam niestety ale nie kumulują się tak jak powinny.
    Ktoś może napisać, że równie dobrze mogę owe mikstury kupować za złoto, lecz szanujmy się. Każdy kto się chce wzbogacić nie może wydawać na mikstury tyle złota, biorąc pod uwage ceny wszystkich ważnych przedmiotów.

  8. #8
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał tosenevrati Zobacz post
    Ciekawa propozycja, żetony otrzymywane w ramach nagrody za aktywność mogłyby być wyliczane na podstawie żetonów/zużytych mikstur we wszystkich walkach, które do niej doprowadziły. Skoro już idziemy w kierunku wynagrodzenia za walki, można pójść i o krok dalej. Vox populi vox dei

    Offtop co do nagród tygodniowych dla poziomów rankingowych: wrzuciłabym znacznie większą nagrodę tygodniową dla osób blokujących poziom, natomiast dla całej reszty uwolniła ową nagrodę - niech będzie na dowolnym lvl. Coś w stylu x żetonów dla dowolnego lvl oraz 3x dla blokujących.
    Ale jednak-dostajesz nagrode bo walczysz na 40lv, nie 43 ( 30pkt przewagi i nadal zetki za aktywnosc).

  9. #9
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Queli Zobacz post
    Co do ilości żetonów to jest bardzo dobry pomysł. Będąc w pewnym momencie jednym z przykładów ludzi o długich walkach niestety, ale połowę z żetonów przeznaczam na wszelakiego rodzaju mikstury specjalne, co za tym idzie żetony, które zdobywam niestety ale nie kumulują się tak jak powinny.
    Ktoś może napisać, że równie dobrze mogę owe mikstury kupować za złoto, lecz szanujmy się. Każdy kto się chce wzbogacić nie może wydawać na mikstury tyle złota, biorąc pod uwage ceny wszystkich ważnych przedmiotów.
    Dokładnie.
    Gracze rozdający wszystkie możliwe punkty statystyk w atak dostają po prostu darmowe żetony za utrzymanie miejsca w TOP15 i co tydzień za aktywność na arenie bez żadnego wysiłku.

    Czyli gracze, których walki trwają średnio 10 tur i którzy nie zużywają mikstur specjalnych są nagradzani w ten sam sposób co gracze, którzy zużywają większość możliwych mikstur specjalnych w każdej walce, muszą dostosowywać inny ekwipunek pod każdego z przeciwników i których walki trwają 100x dłużej.

    To nie powinno tak wyglądać.

  10. #10
    lejdis
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tauriel Zobacz post
    Ale jednak-dostajesz nagrode bo walczysz na 40lv, nie 43 ( 30pkt przewagi i nadal zetki za aktywnosc).
    ale przecież nie walczysz tylko z 40 lvl, ale właśnie z 43 chociażby. To gdzie te 30 pkt przewagi ?

    To na tych zblokowanych jest przewaga bo ktoś się raz na super eq wykosztuje i potem tylko na tym jedzie. Ci którym się lvl zmienia to co chwila muszą sie wykosztowywać, bo potem różne rzeczy wchodzą wraz z wyzszymi poziomami.
    Zuepłnie nie rozumiem tego preferowania zblokowanych lvl, które i tak mają łatwiej od reszty.

  11. #11
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Odświeżam, nikt z wypowiadających się tutaj nie jest przeciwko.

  12. #12
    lejdis
    Konto usunięte
    ja jestem przeciwko wprowadzania kolejnych preferencji tylko dla wąskiej grupki tych co sobie poblokowali postacie na poziomach 30, 40, 50

    nagrody za aktywność ? Oczywiście, ale dla wszystkich, którzy naprawdę są aktywni i walczą, a nie tylko w jakiś wąskich przedziałach.

    I jeszcze jedno co mnie od zawsze wkurzało to ten brak jakichkolwiek informacji. Jak się wchodzi na arenę to powinno się widzieć jakieś liczniki w stylu: ile walk należy rozegrać w danym trybie żeby:
    - zdobyć nagrodę za aktywność
    - nie stracić ranku z powodu nieaktywności

    A tymczasem nie ma nic takiego i dopiero na koniec tygodnia jest się zaskakiwanym komunikatami o stracie ranku, itd

    Nie każdy od początku super ogarnia tę grę i kiedy wchodzi na arenę to w zasadzie nic tam nie widzi. Ale gdyby była informacja: stocz tyle a tyle walk a dostaniesz nagrodę, na pewno zachęciło by to ludzi do walk, bo by widzieli sens areny, a tak dla większości jest to teraz tylko martwa zakładka, bo nic tam nie widać co robić.

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    ja jestem przeciwko wprowadzania kolejnych preferencji tylko dla wąskiej grupki tych co sobie poblokowali postacie na poziomach 30, 40, 50

    nagrody za aktywność ? Oczywiście, ale dla wszystkich, którzy naprawdę są aktywni i walczą, a nie tylko w jakiś wąskich przedziałach.

    I jeszcze jedno co mnie od zawsze wkurzało to ten brak jakichkolwiek informacji. Jak się wchodzi na arenę to powinno się widzieć jakieś liczniki w stylu: ile walk należy rozegrać w danym trybie żeby:
    - zdobyć nagrodę za aktywność
    - nie stracić ranku z powodu nieaktywności

    A tymczasem nie ma nic takiego i dopiero na koniec tygodnia jest się zaskakiwanym komunikatami o stracie ranku, itd

    Nie każdy od początku super ogarnia tę grę i kiedy wchodzi na arenę to w zasadzie nic tam nie widzi. Ale gdyby była informacja: stocz tyle a tyle walk a dostaniesz nagrodę, na pewno zachęciło by to ludzi do walk, bo by widzieli sens areny, a tak dla większości jest to teraz tylko martwa zakładka, bo nic tam nie widać co robić.
    Ale to nie jest propozycja dotycząca tego... Stwórz z tym osobny temat. Nawet sam będę za.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 26-06-2018 o 10:59

  14. #14
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Odświeżam, ta propozycja musi koniecznie zostać wcielona w życie.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał lejdis Zobacz post
    ale przecież nie walczysz tylko z 40 lvl, ale właśnie z 43 chociażby. To gdzie te 30 pkt przewagi ?
    No jezeli all 40lv sie rozbija na 41-49lv to bedzie troche trudno znalezc przeciwknika, a teraz na np 40lv sa 2 osoby z liga brazowa manu (ja i Aedion)- jestesmy ''zmuszeni'' do walczenia z graczami 41-45lv, a to juz troche roznicy jest

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •