Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
58. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    41 70.69%
  • Nie mam nic przeciwko

    6 10.34%
  • Nie mam zdania

    4 6.90%
  • Nie (powód napiszę w poście)

    7 12.07%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Ilość żetonów za aktywność na arenie

  1. #16
    Cytat Napisał Tauriel Zobacz post
    No jezeli all 40lv sie rozbija na 41-49lv to bedzie troche trudno znalezc przeciwknika, a teraz na np 40lv sa 2 osoby z liga brazowa manu (ja i Aedion)- jestesmy ''zmuszeni'' do walczenia z graczami 41-45lv, a to juz troche roznicy jest
    Jeszcze ja jestem

  2. #17
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Danger Zobacz post
    Jeszcze ja jestem
    Ano teraz tak ale gdyby wszyscy gracze walczacy PvP na poziomach 41-49 zablokowali poziom do 40lv, mozna by troche wiecej powalczyc

  3. #18
    Jeśli razem z tym by wprowadzić bonus do żetonów przy walkach manualnych - to ja też za.

  4. #19
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Odświeżam. Wystarczy rzucić okiem na ranking TOP15 w walkach automatycznych w przedziale 51-65 na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy i wszystko stanie się jasne.

  5. #20
    Użytkownik Avatar Platynowy
    Dołączył
    03-12-2015
    Postów
    287
    Cytat Napisał tosenevrati Zobacz post
    Ciekawa propozycja, żetony otrzymywane w ramach nagrody za aktywność mogłyby być wyliczane na podstawie żetonów/zużytych mikstur we wszystkich walkach, które do niej doprowadziły. Skoro już idziemy w kierunku wynagrodzenia za walki, można pójść i o krok dalej. Vox populi vox dei

    Offtop co do nagród tygodniowych dla poziomów rankingowych: wrzuciłabym znacznie większą nagrodę tygodniową dla osób blokujących poziom, natomiast dla całej reszty uwolniła ową nagrodę - niech będzie na dowolnym lvl. Coś w stylu x żetonów dla dowolnego lvl oraz 3x dla blokujących.
    W tej grze administracja zabiera korzyści biednym, a daje bogatszym. Nie na odwrót. Byłoby za słodko

  6. #21
    Użytkownik Avatar Hydra
    Dołączył
    17-02-2013
    Postów
    319
    odświeżę, bo propozycja jak najbardziej sensowna

  7. #22
    lejdis
    Konto usunięte
    dopóki nagrody za aktywność będą przyznawane tylko dla uprzywilejowanych poziomów (tych co sobie blokady wykupili) a nie dla wszystkich, to można naprawdę nic nie zmieniać. Albo nawet zupełnie te nagrody znieść
    Bo po co całą sprawę komplikować, przecież żetonki można też bezpośrednio za kasę kupić. Naprawdę nie trzeba tego pod przykrywką jakieś pseudoaktywności ukrywać. Nazwijmy rzecz po imieniu. Płacisz i masz żetony. Nie płacisz, to choćbyś i 100 walk dziennie robił to i tak figę dostaniesz

  8. #23
    Użytkownik
    Dołączył
    01-04-2011
    Postów
    87
    Cytat Napisał tosenevrati Zobacz post
    Ciekawa propozycja, żetony otrzymywane w ramach nagrody za aktywność mogłyby być wyliczane na podstawie żetonów/zużytych mikstur we wszystkich walkach, które do niej doprowadziły. Skoro już idziemy w kierunku wynagrodzenia za walki, można pójść i o krok dalej. Vox populi vox dei

    Offtop co do nagród tygodniowych dla poziomów rankingowych: wrzuciłabym znacznie większą nagrodę tygodniową dla osób blokujących poziom, natomiast dla całej reszty uwolniła ową nagrodę - niech będzie na dowolnym lvl. Coś w stylu x żetonów dla dowolnego lvl oraz 3x dla blokujących.
    Najlepsze rozwiązanie dla obu stron, Tomi wlej w nasze serca odrobinę nadziei i powiedz czy zmiana ta jest w planach

  9. #24
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    odświerzam bardzo dobra propozycja.

  10. #25
    Użytkownik Avatar damianxp
    Dołączył
    03-08-2013
    Postów
    602
    Kiedyś żetony za ligę były zawsze ale ktoś wpadł na pomysł blokowania poziomów.
    Ja bym zmienił otrzymywane żetony za miejsca w TOP obecnie za zajmowanie TOP 8 otrzymujemy jednorazowo 8 żetonów co jest żałosne. Powinny byč żetony albo raz spore albo co kilka walk za to, że się utrzymujemy w TOP.
    Aktualnie ligi nic nie dają i najlepiej farmić rank na słabych graczach z aspiranta i zdobywać 30 i więcej żetonów, a jak się wyjdzie z przedziału to wyzerować rank i od nowa może medalik za pvp wpadnie.

    Aktualnie siedząc na arenie na auto 24/7 mam jedną walkę co kilka dni, nie wspominając o manualnych co jest śmieszne. Żeby nie spaść trzeba szukać osób na bójkowych.

  11. #26
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Odświeżam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •