Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 16

Temat: Zamykanie widgetów

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Zamykanie widgetów

    Nazwa:  content_constantine-004_2.jpg
Wyświetleń: 194
Rozmiar:  103.8 KB


    Proponuję usunięcie tych przycisków do zamykania, ale pozostawienie możliwości zamknięcia w przycisku "Konfiguracja".

    Dlaczego?

    Nowym graczom zdarza się niechcący to pozamykać, nie wiedzą jak przywrócić i mogą się przez to pogubić w grze. Poza tym zamykanie widgetów nie ma większego sensu, a za łatwo zrobić to niechcący.

  2. #2
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,524
    Popieram, czasami zamykam przez przypadek, a te kilka kliknięć to bardzo dużo. Sam w pierwszym tygodniu gry przez przypadek zamknąłem wszystkie i przez 2 minuty się gubiłem.

  3. #3
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Na tak, sam pamietam, jak nie umialem tego przywrocic

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-08-2016
    Postów
    298
    Hmm, trochę zbędne ale na tak

  5. #5
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Ja byłbym za całkowitym zablokowaniem możliwości wyłączenia widgeta (także z poziomu opcji), tworzy to niepotrzebny problem i nic nie daje wyłączenie widgeta, po co niby wyłączać? żeby tło MFO3 sobie pooglądać? Oczywiście opcja zwinięcia ma zostać bo czasami się przydaje na dziwnych warunkach technicznych jak stary komputer - mała rozdzielczość, tablety, telefony.

  6. #6
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    Nie, musisz poprostu pomyśleć i starać się nie kliknąć tego. Temat do zamknięcia

  7. #7
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Tutaj głównie chodzi o troskę o nowych.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Kyuubi
    Dołączył
    23-07-2015
    Postów
    126
    W depozycie tez chodzilo

  9. #9
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Ja byłbym za całkowitym zablokowaniem możliwości wyłączenia widgeta (także z poziomu opcji), tworzy to niepotrzebny problem i nic nie daje wyłączenie widgeta, po co niby wyłączać? żeby tło MFO3 sobie pooglądać? Oczywiście opcja zwinięcia ma zostać bo czasami się przydaje na dziwnych warunkach technicznych jak stary komputer - mała rozdzielczość, tablety, telefony.
    Ja mam wyłączony pasek używania przedmiotu, bo nie przydaje mi się. Wolę, żeby więcej obserwowanych mi się zmieściło.

  10. #10
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Thore Zobacz post
    W depozycie tez chodzilo
    Nie, tam chodziło o znaczne i bezsensowne ułatwienie gry. Tutaj o usunięcie niepotrzebnej opcji, która powoduje problemy.

  11. #11
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Ja mam wyłączony pasek używania przedmiotu, bo nie przydaje mi się. Wolę, żeby więcej obserwowanych mi się zmieściło.
    No to zrozumiałe, ale możliwość wyłączenia widgetu "Postać" jest już całkowicie niezrozumiała, chyba tylko jedynie dlatego że jest to właśnie widget.

  12. #12
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    No to zrozumiałe, ale możliwość wyłączenia widgetu "Postać" jest już całkowicie niezrozumiała, chyba tylko jedynie dlatego że jest to właśnie widget.
    Właściwie, na postaci której nie mam zamiaru w ogóle expić wyłączyłem również ten widget - dodałem tam wszystkie obserwowane osoby (na innych postaciach mam tylko te ważniejsze), używam jej do afczenia i pisania często.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Właściwie, na postaci której nie mam zamiaru w ogóle expić wyłączyłem również ten widget - dodałem tam wszystkie obserwowane osoby (na innych postaciach mam tylko te ważniejsze), używam jej do afczenia i pisania często.
    Heh, mfo3 to nie fb...

    Cięgle czekamy na zrobienie wspólnej listy znajomych dla całego konta, a nie odrębne dla każdej postaci - to był zły pomysł.

  14. #14
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał tetrax Zobacz post
    Właściwie, na postaci której nie mam zamiaru w ogóle expić wyłączyłem również ten widget - dodałem tam wszystkie obserwowane osoby (na innych postaciach mam tylko te ważniejsze), używam jej do afczenia i pisania często.
    Fajnie, to zwiększ listę obserwowanych, a resztę widgetów zwiń i przesuń na sam dół.

    Zamykanie widgetów jest niepotrzebne.

  15. #15
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Również jest to uciążliwe, zdarza się często że zamknę widżet przez przypadek, do tego zmiana dużo czasu nie zajmie, jestem za.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •