Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 24 z 24

Temat: Minibossy - wczesne poziomy i te późniejsze

  1. #16
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    1960
    Jakiś 50 latek:
    Hurr durr my musieliśmy wojnę przeżyć, czemu młodzi mają mieć łatwiej? Ściągać Hitlera z grobu albo znaleźć jak żyje hurr durr.
    Za.

    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Ja w ogóle bym dodał wszystkim (po za Rendelsem i Szczurołakiem z powodu dziwnych respów, myślałem też o Diablosie, ale jemu wystarczy postawić 4 półkę na flakon na mapie) mini respionym dodatkowe ,,LUB" poczekaj 168h (resp co poniedziałek o północy) Sprawiłoby to że minibossy respione byłyby przynajmniej raz w tygodniu bite. Oczywiście usunąć respionym też limity dzienne.
    W sumie dobry pomysł, sam nie biję części mini, bo potworki respiące je mają przeciwne atry do moich.

  2. #17
    Podbijam

  3. #18
    Podbijam raz jeszcze.

  4. #19
    Pomysł jak najbardziej za niech będzie wprowadzony w końcu ;>

  5. #20
    Believer
    Konto usunięte
    Leja dobrze mówi, przecież Miseris sama mówiłaś żeby nad eq z dużymi plusami się trochę pomęczyć. Więc na nie, bo inni gracze będą mieli z górki, a niektórzy ciężko pracowali.

  6. #21
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    I po co odkopujesz stare tematy, by napisać, że się nie zgadzasz?

  7. #22
    Cytat Napisał Believer Zobacz post
    Leja dobrze mówi, przecież Miseris sama mówiłaś żeby nad eq z dużymi plusami się trochę pomęczyć. Więc na nie, bo inni gracze będą mieli z górki, a niektórzy ciężko pracowali.
    Też marnowałam dużo czasu, by zdobyć to eq. Teraz jest bezużyteczne bo nie ma się z kim bić.
    Niech nowi gracze mają podstawę do nadrobienia choćby w niewielkim stopniu przewagi, którą zdobyli starzy gracze.

  8. #23
    Believer
    Konto usunięte
    W sumie racja, niech nadrobią. I chce Ci powiedzieć Herbatoholik, że temat jeszcze nie został Zaakceptowany i mogę wyrazić swoje zdanie na temat tej Dyskusji

  9. #24
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Odkopuję temat.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •