Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Blokada usunięcia poradników przez twórców

  1. #1
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032

    Blokada usunięcia poradników przez twórców

    Witam, proponuję to co w temacie. Już nie jeden gracz (przykład: alvi) tak zrobił, że usunął stworzony przez siebie poradnik, przez co z mfów sobie skorzystał, a z pracy, za którą mfami miał zapłacone, nikt nie mógł więcej skorzystać. Poradniki dot. bossów z areny devos zrobione przez alvi zostały skasowane. Taka blokada jest raczej możliwa do wykonania, bo w np. archiwum nie można usunąć własnego tematu.
    Dodatkowo mam pytanie, czy admini mają możliwość wglądu w usunięte tematy, by takie przywrócić? Jeśli tak, to było by miło, gdyby to zrobili.

  2. #2
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Wszystko co jest na tym forum napisane z bazy danych raczej nie znika, jedynie jest oznaczane jako "usunięte", tzn. że w każdej chwili admin może przywrócić.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Wszystko co jest na tym forum napisane z bazy danych raczej nie znika, jedynie jest oznaczane jako "usunięte", tzn. że w każdej chwili admin może przywrócić.
    Taką właśnie miałem nadzieję, pytanie jeszcze, czy nie okaże się, że admini mają coś przeciwko temu, by przywrócić te tematy.

  4. #4
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Od kiedy za poradniki mfami płaco

    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Taką właśnie miałem nadzieję, pytanie jeszcze, czy nie okaże się, że admini mają coś przeciwko temu, by przywrócić te tematy.
    Do krychy napisz

  5. #5
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Wszystko co jest na tym forum napisane z bazy danych raczej nie znika, jedynie jest oznaczane jako "usunięte", tzn. że w każdej chwili admin może przywrócić.
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Taką właśnie miałem nadzieję, pytanie jeszcze, czy nie okaże się, że admini mają coś przeciwko temu, by przywrócić te tematy.
    Zależy, można usunąć w taki sposób, że jest "ukryte" (moderator może przywrócić taki post) bądź można też usunąć całkowicie z całej bazy i już jest stracone.
    A MFy chyba dostały 2 osoby, które nie były redaktorami (jeszcze, nie pamiętam dokładnie)
    Ale jeśli ktoś dostał mfy i usunął tematy za jakie je dostał to odebrać

  6. #6
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Przywróciłem, ale i tak trzeba je będzie w przyszłości edytować.

    A jeśli chodzi o tę blokadę to nie wiem czy to możliwe nie odbierając przy okazji uprawnień do edytowania tematu.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 17-05-2018 o 22:16

  7. #7
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Hubiot Zobacz post
    Zależy, można usunąć w taki sposób, że jest "ukryte" (moderator może przywrócić taki post) bądź można też usunąć całkowicie z całej bazy i już jest stracone.
    Obawiam się, że zostały usunięte z bazy, bo przywrócony widzę tylko jeden temat, który już jest zdublowany. No chyba, że alvi już weszła na forum i usunęła ponownie tematy.

    - - - - - - - - - -

    Jeśli to to drugie, to trzeba by po prostu skopiować wszelkie info z danego poradnika i opublikować go jako redaktor.

    - - - - - - - - - -

    W sumie, nawet jak to jest "to pierwsze", to admini mogą to przywrócić. Mają kopie zapasowe danych forum, wczytali je kiedyś, jak baggy odchodził i usunął sporo rzeczy. Czyli jest szansa na przywrócenie.

    - - - - - - - - - -

    W sumie, nawet jak to jest "to pierwsze", to admini mogą to przywrócić. Mają kopie zapasowe danych forum, wczytali je kiedyś, jak baggy odchodził i usunął sporo rzeczy. Czyli jest szansa na przywrócenie.

  8. #8
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    którego bossa brakuje?

  9. #9
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609

  10. #10
    Moderator Avatar PowerISO
    Dołączył
    03-05-2012
    Postów
    548
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Przeniosłem jeden temat do poczekalni

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał PowerISO Zobacz post
    którego bossa brakuje?
    https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.p...vos-Arena-Walk

    Nehari, Tellus, Z tego co mi się wydaje, to Alvi je stworzyła. następnie brakuje Beztroskiego George'a, ale nie wiem, czy on kiedykolwiek istniał. No i po gustawie nie ma już nic.

  12. #12
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    https://forum.mfo3.pl/forumdisplay.p...vos-Arena-Walk

    Nehari, Tellus, Z tego co mi się wydaje, to Alvi je stworzyła. następnie brakuje Beztroskiego George'a, ale nie wiem, czy on kiedykolwiek istniał. No i po gustawie nie ma już nic.
    Tellusa zrobiłem już dawno temu ale nadal nie wiem dlaczego został ten temat zostawiony w poczekalni. Alvi więcej bossow z Areny Devos nie robiła co najwyżej jakieś mini bossy jak Amaterasu ( póżniej Asasynek przejął po niej niektóre tematy )
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 18-05-2018 o 00:42

  13. #13
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Tellusa zrobiłem już dawno temu ale nadal nie wiem dlaczego został ten temat zostawiony w poczekalni. Alvi więcej bossow z Areny Devos nie robiła co najwyżej jakieś mini bossy jak Amaterasu ( póżniej Asasynek przejął po niej niektóre tematy )
    a dobra, nie pomyślałem, że te tematy, które wiedziałem, że istniały, to mogły być w poczekalni.
    W takim razie temat do zamknięcia, jeśli z blokadą (która tak czy siak by się przydała) nie da się nic zrobić.

  14. #14
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Obawiam się, że zostały usunięte z bazy, bo przywrócony widzę tylko jeden temat, który już jest zdublowany. No chyba, że alvi już weszła na forum i usunęła ponownie tematy.

    - - - - - - - - - -

    Jeśli to to drugie, to trzeba by po prostu skopiować wszelkie info z danego poradnika i opublikować go jako redaktor.

    - - - - - - - - - -

    W sumie, nawet jak to jest "to pierwsze", to admini mogą to przywrócić. Mają kopie zapasowe danych forum, wczytali je kiedyś, jak baggy odchodził i usunął sporo rzeczy. Czyli jest szansa na przywrócenie.

    - - - - - - - - - -

    W sumie, nawet jak to jest "to pierwsze", to admini mogą to przywrócić. Mają kopie zapasowe danych forum, wczytali je kiedyś, jak baggy odchodził i usunął sporo rzeczy. Czyli jest szansa na przywrócenie.
    Przywracałem trzy tematy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •