Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
38. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    18 47.37%
  • Nie mam nic przeciwko

    7 18.42%
  • Nie mam zdania

    2 5.26%
  • Nie (powód napiszę w poście)

    11 28.95%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 20 z 20

Temat: Wydłużenie czasu oczekiwania na respawn Amaterasu

  1. #16
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Proszę o zamknięcie

  2. #17
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Herbata, jeżeli nie umiesz dyskutować NA POZIOMIE, to się nie wypowiadaj i tyle. Kolejny ban u Ciebie to bodajże miesiąc.

    Więcej ostrzegać nie będę. Wiadomość także do osób piszących "JESTEM NA TAK". Bierzcie udział w ankiecie.
    Bididididid!

  3. #18
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    23-12-2011
    Postów
    3,145
    Cytat Napisał Krycha Zobacz post
    Herbata, jeżeli nie umiesz dyskutować NA POZIOMIE, to się nie wypowiadaj i tyle. Kolejny ban u Ciebie to bodajże miesiąc.
    Może i tak, co nie zmienia faktu, że jest to jedyny rzeczowy i niemanipulacyjny post w tym temacie.
    Kolejna trywialna propozycja, w dodatku robiąca więcej złego (nie łudźmy się, że osoby bijące tylko tego mini będą zamiast tego robić coś innego, będą po prostu dłużej czekać) - wpłynie to negatywnie na aktywność takich graczy, a wiem jak ciężko jest wytrwać przy takim bossie (w końcu przez długi czas tłukłem go jak szalony)

    Parę sprostowań:
    -Szkatułka z necrona dropi co 10 walk, ma dokładnie 10% szansy na drop.
    -Gwarantowany drop - nie ma znaczenia. Jak już bardzo chcesz rzeczowego porównania w samych potkach, to necron ma 25% szansy na drop każdego potka (Mikstura Mobilizacji, Mikstura Odnowienia 2, Mikstura Regeneracji, Mikstura Skupienia, Mikstura Szybkości, Osłona, Osłona Magiczna, Kamień, Runa Magii + gwarantowana odnówka 3) - średnio dropi więc trzy i pół potka, każda z nich daje w jakimś stopniu profit, rzadko kiedy używa się potków specjalnych na necronie
    Te 4 odnówki u amaterasu (o ile w ogóle trafią na ciebie) ledwo rekompensują potki+runy/kamienie użyte w walce.
    -Szansa na drop unikatu wynosi w przybliżeniu 9,5%, w tym 5% na samo czarcie eq.
    -Dodatkowo po 1,5% na drop osobno każdego z tych itemów: różdżka możliwości, miecz możliwości, totem nietykalności, amulet życia
    -Eq oświeconych nie jest w pełni bezużyteczne (szczególnie diadem i do pewnego stopnia pierścień) - a już na pewno nie jest gorsze od eq sklepowego.
    W skrócie: necron ma o wiele większy potencjał dropowy.
    -Czas, wysiłek i koszt (w miksach) walki z amaterasu jest zdecydowanie dużo większy niż od walki z necronem.
    -nienabite gemy mają po 1% na drop, nabite po 0,1%.
    -złota szkatułk

    nie chce mi się w sumie dokańczać tego posta, reszty się domyślcie

  4. #19
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    na amaterasu drop totalnie do bani... i bije się ją z 15 minut na manu... jedyny + to ap ^^ i znajdz se nieraz te 3 osoby do bicia jej ,czasami to zajmuje z 2-3 h...

    a necrona to auto mozna lac i drop faktycznie moze nie lepszy ,ale czesciej cos wydropic

  5. #20
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kaczorrr Zobacz post
    na amaterasu drop totalnie do bani... i bije się ją z 15 minut na manu... jedyny + to ap ^^ i znajdz se nieraz te 3 osoby do bicia jej ,czasami to zajmuje z 2-3 h...

    a necrona to auto mozna lac i drop faktycznie moze nie lepszy ,ale czesciej cos wydropic
    Drop na Necronie jest lepszy.


    Ogólnie zwiększenie dropu na Necronie też nie jest dobrym pomysłem. Jedyne, co bym dodał to dźwięk respu Necrona, o ile jesteś na właściwej mapie.
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 06-05-2018 o 18:39

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •