Zobacz wyniki ankiety: Czy potwierdzasz, że błąd istnieje?

Głosujących
11. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak, potwierdzam, że błąd istnieje (również się z tym spotkałem)

    3 27.27%
  • Nie, nigdy nie miałem tego błędu, a sprawdzałem warunki jego wystąpienia

    2 18.18%
  • Nie zwracałem uwagi/Nie jestem w stanie sprawdzić

    1 9.09%
  • Według mnie to nie jest błąd gry

    5 45.45%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: [P?] Mimo że mialem energie nie dostałem z mini bossa nic

  1. #1
    Mads
    Konto usunięte

    [P?] Mimo że mialem energie nie dostałem z mini bossa nic

    Cześć
    Bijąc dzisiaj mini bossa miałem pewien błąd. Miałem dostateczną ilość energii i nie dostałem nic
    Screen z dowodem że miałem energie: https://imgur.com/dPDKKEY
    Raport z walki: https://mfo3.pl/r/b082e3814

  2. #2
    Kim Chi
    Konto usunięte
    O 16:43 nie miałeś ani jednego punktu energii, o 16:44 rozpocząłeś walkę z mini bossem i przegrałeś, o 16:45 wszedłeś w 2x Dwugłowy Wąż z tylko jednym punktem energii, o 16:46 nie miałeś ani jednego punktu energii (czyli wtedy, gdy skończyła się walka z mini bossem), o 16:48 nie miałeś ani jednego punktu.

    16:43 - 0 punktów
    16:44 - 0 punktów
    16:45 - 1 punkt
    16:46 - 0 punktów
    16:48 - 0 punktów

    Tylko nie wiem skąd te 4 punkty o 16:51, może jakiś błąd z licznikiem po awansie? Skoro o 16:04 wbiłeś poziom.
    Odświeżałeś stronę?
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 01-05-2018 o 18:18

  3. #3
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    O 16:43 nie miałeś ani jednego punktu energii, o 16:44 rozpocząłeś walkę z mini bossem i przegrałeś, o 16:45 wszedłeś w 2x Dwugłowy Wąż z tylko jednym punktem energii, o 16:46 nie miałeś ani jednego punktu energii (czyli wtedy, gdy skończyła się walka z mini bossem).
    Skoro o 16:46 skończyła się walka, a o 16:49 na screenie miał 4 pkt energii, to musiał mieć jej minimum 3 w momencie zakończenia walki.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Skoro o 16:46 skończyła się walka, a o 16:49 na screenie miał 4 pkt energii, to musiał mieć jej minimum 3 w momencie zakończenia walki.
    Nie musiał i nie miał.

    Załącznik 6804
    Załącznik 6811
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 19-06-2018 o 08:08

  5. #5
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post

    16:43 - 0 punktów
    16:44 - 0 punktów
    16:45 - 1 punkt
    16:46 - 0 punktów
    16:48 - 0 punktów

    Tylko nie wiem skąd te 4 punkty o 16:51, może jakiś błąd z licznikiem po awansie? Skoro o 16:04 wbiłeś poziom.
    Odświeżałeś stronę?
    Uwaga, miał 8 eny o 16:47, pisze on o tym na screenie w rozmowie z Antybristlerem I, nie wiem skąd bierzesz te rewelacyjne dane.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał DEWASTATOR Leon Full Zobacz post
    Uwaga, miał 8 eny o 16:47, pisze on o tym na screenie w rozmowie z Antybristlerem I, nie wiem skąd bierzesz te rewelacyjne dane.
    No nie wiem skąd biorę te rewelacyjne dane, może z raportów? A nie z wiadomości, która nie jest żadnym potwierdzeniem? Równie dobrze mógł napisać, że miał 100 energii i nic nie dostał z powodu jej braku. Myśl.

  7. #7
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Mimo wszystko błąd może wciąż występować, tylko wydarzył się on więcej niż raz w walce z Dwugłowymi Wężami, przez co na kilka walk z energią loot dostał tylko raz. A że z węży nic nie loota to to zignorował i poinformował o walce z Trójgłowym. Stąd te 4 eny.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •