Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Pomaganie bez energii.

  1. #1
    Smoczy
    Konto usunięte

    Pomaganie bez energii.

    Pomaganie Bez Energii
    Co wy na to, aby wprowadzić pomaganie bez energii? będzie to polegało na tym, że każdy bedzie mógł wejść pomóc danej osobie z minibossem nawet wtedy kiedy nie ma energii. Nie ukrywajmy jest to bardzo ciężkie, jeśli nie mamy energii a chcemy komuś pomóc z szczurołakiem, ponieważ co 1 energia nam sie odnowi to jakiś szczur w nas wejdzie i nie możemy pomóc. Mój pomysł jest taki, że nie zależnie od energi ( jest, albo jej nie ma) Możemy każdemu pomóc w walce. Będzie to polegało na tym, że jeśli do końca walki nie odnowi sie energia po prostu nie otrzymujemy dropu.

    Jest to bardzo uciążliwe, jeśli nie możemy komuś pomóc i myśle, że jest to bardzo dobre rozwiązanie tego problemu.

    Swoje odpowiedzi, poprawki, albo przemyślenia piszczcie w tym temacie.

    Dodam tylko, że nie widziałem takiego tematu jeszcze na tym forum ( Jeśli był to prosze o zamknięcie ) .

  2. #2
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    I wtedy bez wykorzystywania energii wymienisz wszystkie minibossy, świetne!

  3. #3
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Wystarczy tak zarządzać energią, żeby mieć zawsze trochę zapasu.

  4. #4
    Smoczy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    I wtedy bez wykorzystywania energii wymienisz wszystkie minibossy, świetne!
    Czytaj uważnie, wymienisz wszystkie mini, ale bez dropu.. jakie tu są korzyści? żadne.. tylko stracisz mini na wymiane

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Wystarczy tak zarządzać energią, żeby mieć zawsze trochę zapasu.
    A co jeśli użyjesz wszystko, ponieważ będziesz myślał, że już nie bedzie ci potrzebna a tu nagle ktoś cie zawoła bo potrzebuje pomocy? masz 6 energii.. tepniesz sie masz 1 po czym nagle w cos wejdziesz i nie masz jak pomóc a twój kolega na ciebie klnie. To nie jest fajne, w trakcie walki było by można wtedy poczekać na energie aż sie odnowi. I myśle, że jest to bardzo sprawiedliwe.

  5. #5
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Smoczy Zobacz post
    Czytaj uważnie, wymienisz wszystkie mini, ale bez dropu.. jakie tu są korzyści? żadne.. tylko stracisz mini na wymiane
    To poczekaj aż się odnowi, potem dostaniesz drop i jej nie stracisz.

    @down
    Czytaj uważnie
    lol hipokryta
    Ostatnio edytowane przez Bąblowiec pląsający ; 28-04-2018 o 23:11

  6. #6
    Smoczy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    To poczekaj aż się odnowi, potem dostaniesz drop i jej nie stracisz.
    Podałem sytuacje ze szczurami.. Jak mam niby to zrobić jak sie odnowi to po 2 sek wejdzie we mnie szczur i znowu nie moge pomóc? Lepsze rozwiązanie bedzie takie jakie napisałem.. Ułatwi gre i nie będziesz bluzgany tylko dlatego, że nie masz energii. Będzie milsza atmosfera itp. no chyba, że bardzo lubisz ''toksik''.

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zgłoś się do pomocy, zmień kartę na inną aż zostaniesz przyjęty do pomocy i nie tracisz energii na Szczury.
    Zgłoś się do pomocy i odświeżaj stronę, gdy Szczury podejdą za blisko.

    Masz dwa rozwiązania.

  8. #8
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    W sumie za, nie widzę żadnych minusów tego rozwiązania.

  9. #9
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    Cóż, można zrobić tak jak jest na IŚ tzn. gdy jest energia to powinna być pobrana, gdy nie ma to nie. Nie wiem tylko co z dropem, po co ubijać coś nie mając szansy na drop. Ewentualnie może być tylko do pomocy niższym Lv niż nasz.

  10. #10
    Smoczy
    Konto usunięte
    Widze, że jest w miarę dużo odwiedzin, ale nikt nie wyraża swojej opini ( Każdy ma to gdzieś ). Większość opinii jest ''nie''.. Temat do zamknięcia. Szkoda, ponieważ jak by było wieksze zainteresowanie mfo mogło by sie stać lepsze, przynajmniej moim zdaniem .

  11. #11
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Smoczy Zobacz post
    Widze, że jest w miarę dużo odwiedzin, ale nikt nie wyraża swojej opini ( Każdy ma to gdzieś ). Większość opinii jest ''nie''.. Temat do zamknięcia. Szkoda, ponieważ jak by było wieksze zainteresowanie mfo mogło by sie stać lepsze, przynajmniej moim zdaniem .
    Mogłeś zrobić ankietę, bo za posty typu "za." są bany. Do tego w sumie nikt nie dał argumentów przeciw, ani nie napisał, że jest przeciwny, a dali jedynie rozwiązania na teraz, oprócz herbatoholika, który chyba coś źle zrozumiał, bo wymiana nie byłaby bez straty energii.

  12. #12
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Wprowadziłoby zbędne zamieszanie, nowicjusze pomagaliby sobie bez energii nieświadomi tego, że nie mają szansy na zdobycie dropa.
    Teraz wszystko jest jasno i klarownie i nie widzę sensu zmiany tego. Chcesz pomagać bez energii - zrób grupę i dopiero łapcie mini bossa.

  13. #13
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    oprócz herbatoholika, który chyba coś źle zrozumiał, bo wymiana nie byłaby bez straty energii.
    Byłaby. W jego propozycji nie ma nic o tym, że energia zostanie zużyta po odnowieniu się.

  14. #14
    Smoczy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    Byłaby. W jego propozycji nie ma nic o tym, że energia zostanie zużyta po odnowieniu się.
    Wytłumacze jeszcze raz bo widze, że niektórzy nie rozumieją. Będzie to bardzo prosty sposób.. jeśli ktoś nadal go nie zrozumie prosze przeczytać to jeszcze raz. Nie masz energii, ktoś daje pomoc więc ty wchodzisz. Jest koniec walki, jeśli do tej pory pkt energii ci sie odnowił, ponieważ walka trwała 4 min to dostajesz drop, ale energia ci znowu spada do 0. Jeśli jednak energia sie nie odnowi, ponieważ walka trwała 5 sek ( auto ) to po prostu nie mamy dropu. Cały sens tego co ja chce to po prostu, żeby dało sie wchodzić do pomocy bez energii.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,649
    By dostać drop trzeba mieć tak naprawdę 2 pkt. energii, 1 na dołączenie do walki i na drugi trzeba poczekać by mieć drop. Ja bym zlikwidował pobranie energii za dołączenie, jednakże by móc dołączyć trzeba mieć 1 pkt energii, ale nie jest ona pobierana.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •