Zobacz wyniki ankiety: Za?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Całkowicie na tak

    1 7.69%
  • Częściowo na tak

    5 38.46%
  • Raczej na nie

    1 7.69%
  • Zdecydowanie na nie

    6 46.15%
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Handel ?

  1. #31
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Tylko nie pisz mi ponownie o tym, że ekonomia bla bla bla,
    Cytat Napisał Jack Sparrow Back Zobacz post
    1. Rozmawiając o deflacji i inflacji rozmawiamy o ekonomii, a nie o grze i fabule ( czego nie jesteś w stanie zrozumieć ).
    2. A w jakiej grze nic konkretnego nie dzieje się przez 4 lata ? Ciężko mi znaleźć grę, która nie żyje przez 4 lata, czy okres zbliżony do tego czasu. Jedynym przykładem, który znam z własnego doświadczenia jest FO3, tam za bierność karze się gracza odpierając mu inicjatywę. Gra ta jest popularniejsza niż FIFA czy PES - co można uznać za sukces. Ciężko mi sobie przypomnieć grę o podobnej mechanice co MFO3 i o podobnej strukturze ekonomicznej, znasz taką ? Podaj proszę, osobiście nie znam. Znam się tylko na Ekonomii, bo to o niej tu mowa.
    Wow, a mówisz, że to ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem.
    Właśnie widzę, że znasz się tylko na ekonomii, a nie znasz się na podstawowych prawach gier, dalsza dyskusja nie ma sensu, ponieważ nie potrafisz odpowiedzieć na jedno pytanie, nie wtrącając do tego swojej propagandowej gadki "mój rozmówca jest głupi", jesteś hipokrytą, a do tego żyjesz we własnym, wyidealizowanym świecie, w którym wszystko, co myślisz, jest prawdą. Polecam kontakt z Leonem, razem uratujecie tą grę przed "głupimi graczami", takimi jak ja.

  2. #32
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Wow, a mówisz, że to ja nie potrafię czytać ze zrozumieniem.
    Właśnie widzę, że znasz się tylko na ekonomii, a nie znasz się na podstawowych prawach gier, dalsza dyskusja nie ma sensu, ponieważ nie potrafisz odpowiedzieć na jedno pytanie, nie wtrącając do tego swojej propagandowej gadki "mój rozmówca jest głupi", jesteś hipokrytą, a do tego żyjesz we własnym, wyidealizowanym świecie, w którym wszystko, co myślisz, jest prawdą. Polecam kontakt z Leonem, razem uratujecie tą grę przed "głupimi graczami", takimi jak ja.
    Odpowiedź masz w punkcie numer 2, wraz z pytaniem do Ciebie. Jeśli ktoś nie potrafi czytać to jesteś to Ty. Jeśli nie potrafisz rozróżnić ekonomii od gry to nie powinieneś się wypowiadać, a wciąż to robisz.
    Proszę nie porównywać mnie z Leonem, bo ja nie stosuje niestosownych porównań co zaznaczyłem 2-3 razy w tym temacie, ale oczywiście nie potrafisz czytać.
    Masz racje że dalsza dyskusja nie może mieć miejsca, bo nic nie wnosisz do tematu, a jednak masz czelność się wypowiadać. Typowy Polak " nie wiem, ale się wypowiem ", ja nie mam czasu na dręczenie się, z takimi osobami.

    @Jeahok Proszę o tymczasowe zamknięcie tematu do czasu odezwania się Tomi/Jacek. Dalsza rozmowa z osobami, które nie rozumieją o czym jest temat, oraz nieumiejącymi czytać nie ma zupełnie sensu.
    Ostatnio edytowane przez Jack Sparrow Back ; 30-04-2018 o 00:30

  3. #33
    Użytkownik Avatar Clover
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    4,032
    Cytat Napisał Jack Sparrow Back Zobacz post
    Odpowiedź masz w punkcie numer 2, wraz z pytaniem do Ciebie. Jeśli ktoś nie potrafi czytać to jesteś to Ty. Jeśli nie potrafisz rozróżnić ekonomii od gry to nie powinieneś się wypowiadać, a wciąż to robisz.
    Proszę nie porównywać mnie z Leonem, bo ja nie stosuje niestosownych porównań co zaznaczyłem 2-3 razy w tym temacie, ale oczywiście nie potrafisz czytać.
    Potrafię, mfo3 to gra, a nie ekonomia, dziękuję, dobranoc. Prosiłem o nie pisanie o ekonomii, ale i tak o niej napisałeś, więc ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.

  4. #34
    Cytat Napisał Miseris Zobacz post
    Potrafię, mfo3 to gra, a nie ekonomia, dziękuję, dobranoc. Prosiłem o nie pisanie o ekonomii, ale i tak o niej napisałeś, więc ty nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.
    Powtórzę dla Ciebie jeszcze raz : wprowadzając handel i aukcje w grze twórcy wprowadzili ekonomie ! I to o niej dziś temat ! Zaprzeczając ośmieszasz sam siebie.

  5. #35
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Przypominam o dyskusji na poziomie. W przeciwnym razie autor tematu skończy z banem, a temat w koszu.
    Bididididid!

  6. #36
    Użytkownik Avatar Fannindel
    Dołączył
    07-12-2015
    Postów
    722
    Cytat Napisał Antybristler I Zobacz post
    Jedyne co bym zmienił w handlu coś, żeby średnie ceny się nie kasowały. Itemki +5/6/7/8 są sprzedawane bardzo rzadko i średnia cena potrafi zniknąć, a przydałaby się w celach orientacyjnych.
    Cytat Napisał Jack Sparrow Back Zobacz post
    2. Możliwość wystawiania ofert kupna, a nie tylko sprzedaży. ( Poszukujemy x itemu, o y bonusie, za który jesteśmy w stanie zapłacić z złota ). Oczywiście ilość z złota nie mogła by być mniejsza niż np. 80% średniej ceny itemu x. Osoba poszukująca itemy pokrywa 10% prowizji, tak by osoba sprzedająca nie ponosiła kosztów. Oczywiście ogłoszenie blokowało by slot aukcyjny sprzedaży. Podsumowując to odwrócony mechanizm sprzedaży aukcyjnej KT.

    Jedyne propozycje które są dobre z tego tematu.

  7. #37
    Zatem zamykam

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •