Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Jestem załamana! Odechciewa się grać - KyluxD

  1. #1
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2018
    Postów
    5

    Jestem załamana! Odechciewa się grać - KyluxD

    Witam. Od pewnego czasu spamuje mi ciągle gracz o nicku KyluxD.
    Wstawiłam jego screen w prezentację to odezwało się kilka innych dziewczyn, do których ten chory człowiek również wypisuje takie rzeczy.
    Od jednej słyszałam, że dotarła do niego bardziej i siedział w więzieniu za molestowanie dziewczynek poniżej 15 roku życia. Został złapany na gorącym uczynku i siedział przez 2 lata. Dlatego nie grał przez ten okres. Pewnie, można to sprawdzić, że niby przerwę miał.
    Pisze on do mnie takie rzeczy, że aż po prostu płakać się chce czasami!!!
    I co najdziwniejsze, ja mu nie odpisuję, a on dalej potrafi dziennie z 6-8 wiadomości wysłać.
    Wg mnie jest to chory człowiek i należałoby go znaleźć i zgłosić na policję.
    Próbowałam na WYKOPIE, ale niestety nie umiem tak napisać tematu, aby ktoś to zauważył.
    Chyba, że ktoś zechce mi pomóc to chętnie bym coś takiego napisała.
    Poniżej daję link do screenów z wiadomości od niego.
    P.S. Jeden screen dotyczy gracza Antybristler I. Napisał "Chacha z pedofilem na mini chodziła XDDDD AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA."
    To było kilka godzin po tym, jak poszłam z nim na kilka MINI-BOSSÓW.
    Wg mnie takich chamów należy tępić i usuwać z tej gry, ponieważ zniechęca i to bardzo!!!
    https://imgur.com/a/CC2pOLp

  2. #2
    Smoczy
    Konto usunięte
    Moim zdaniem Tomi powinien go zbanować i tyle ;p

    A tak po za tym jest taka opcja jak ''Ignoruj'' dzięki, które pan Kylux nie będzie mógł do ciebie pisać.

  3. #3
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Ignoruj go.

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2018
    Postów
    5
    Ja wiem, że mogę go ignorować. Ale po co taki głąb ma psuć humory innym kobitkom i zniechęcać ludzi do tej gry? No po co? Po takich wiadomościach nikt nic z tym nie zrobi? Wolicie trzymać jednego chorego psychicznie debila niż 50 osób, które przestanie grać przez niego?
    Tym bardziej, że to już niepierwsza skarga na niego!

  5. #5
    Ignor. A poza tym zgadzam się, powinien polecieć z gry i to dawno, dawno temu. Dla świętego spokoju i bezpieczeństwa administracji, bo mimo że osobiście nie wierzę w to, że ma więcej niż 14 lat, to nigdy nie wiadomo, a jeszcze trochę to potrwa i jakaś zatroskana matka zerknie w monitor córki i zobaczy co typek wypisuje i gdzieś to zgłosi. Po co czekać na problemy?

  6. #6
    Użytkownik Avatar Nattat
    Dołączył
    07-03-2016
    Postów
    1,051
    To tylko prank. Tam jest kamera.

  7. #7
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Jeżeli doładowuje MFy - dać mu upomnienie i rangę moderatora na forum.
    Jeżeli nie doładowuje MFów - zbanować.

  8. #8
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Gość chory na głowę, już w 2013 pisał do jakichś dziewczynek i groził im gwałtem.

    Zbanować czym prędzej.

    Tutaj wgląd na to za co odsiadywał wyrok w więzieniu:
    +18, wchodzisz na własną odpowiedzialność, może urazić uczucia religijne
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 27-04-2018 o 03:06

  9. #9
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    Popieram to żeby go zbanować. Mi też podpadł

  10. #10
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    4
    Jeżeli chcecie wiedzieć to ta Say wcale nie jest święta prosiłem ją o pomoc kiedyś z Kobrą to powiedziała że gdzieś polazła aaa na Goblina Królewskiego i miała gdzieś to że potrzebuję pomoc z Kobrą ale jak miałem 30 lvl chyba i tak to się właśnie zaczęło zacząłem ją za to gnębić słownie no i ta się tutaj sprzedała na forum bo widać że ona w porządku to nie jest najpierw się sama rzuca a potem się kabluję na forum a wy prosicie admina o bana dla mnie. Nwm na co jesteście tak bardzo za nią jak sama lepsza wcale nie jest a wy jej na dodatek wierzycie no to sorry jeśli mam bana wyłapać o takiego randoma jak ona no to sorry ale szczerze... Jak ktoś jest dla mnie w porządku to ja też jestem w porządku dla drugiej osoby ale jak ktoś nie jest dla mnie w porządku i odwala taką manianę jak Say to ja się nie cackam w tańcu i wiadomo że ja palnę swoją wiązankę. Więc za co ban? Za to że ja nie mam do niej szacunku? I że ona nie jest dla mnie w porządku? Żałosne...

  11. #11
    Super Moderator
    Dołączył
    05-03-2012
    Postów
    2,709
    Obrzucanie kogoś błotem, wulgaryzmy i groźby dlatego, ze nie chciała z toba wymienić mini? Żenujące

  12. #12
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    4
    Zasłużyła se na to mogła się nie rzucać sama było by ok ale widzisz sam? Sama się pruję a potem płaczę na forum.

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    18-01-2014
    Postów
    570
    złap go na bójke i pokaż że żarty sie skończyły

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2018
    Postów
    5
    Co to za głupie tłumaczenie? To jak kogoś na ulicy zapytasz o godzine, a on ci powie, że nie ma zegarka to od razu zrównujesz go z ziemią, ciśniesz po jego matce, babce, rodzinie, potem życzysz śmierci i grozisz, że zgwałcisz?
    Randomem jesteś ty i to społecznym. Dla takich jak ty powinna być eutanazja przymusowa!
    to ja się nie cackam w tańcu i wiadomo że ja palnę swoją wiązankę
    Wiązanka jednorazowa powinna chyba być. A ty do mnie wysyłasz po 5-10 wiadomości dziennie...
    Czy to jest normalne, aby pisać takie rzeczy? Jak chcesz, żeby ktoś ci nasrał na łeb to jedź do arabów!

    Ty człowieku jesteś chory. Widzę, że niejedna osoba się skarży, to czemu administracja trzyma go tutaj? Powinien być IP BAN i już! A jak nie to poczekam na rozwój sytuacji i sprawa zostanie zgłoszona na policję za nękanie i groźby na tle seksualnym.

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2018
    Postów
    4
    Dobra sorry ale jak ktoś cię prosi o pomoc z mini to to nie olewaj bo jak ktoś mi podpadnie to już ciężka sprawa nie zgłaszaj tego na policję bo to nie ma sensu. A i powinnaś myśleć co i jak a nie żeby ktoś dzięki Tobie cierpiał.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •