Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 50

Temat: Podszywanie

  1. #1
    Antybristlerka
    Konto usunięte

    Podszywanie

    Gracz MapY zajął mój nick. Przymykałem na to oko, ale tym razem przegiął. Samo podszywanie się było już balansowaniem na granicy, ale kłamania w żywe oczy już nie przepuszczę. Oto stan prezentacji gracza Antybristler (MapY) na dzień dzisiejszy:
    Nazwa:  screenshot002.jpg
Wyświetleń: 730
Rozmiar:  160.2 KB

    MapY odwrócił tutaj kota ogonem i okłamuje graczy, że to ja się pod niego podszywam. Dodatkowo utworzył drużynę o nazwie podobnie wyglądającej do mojej oraz wrzucił obrazek z Żółwikami dla lepszego efektu. Nawet gracze, którzy znają sytuację często się przez niego mylą.

    Co więcej, przypuszczam, że renoma mojego nicku jest wykorzystywana do naciągania nieświadomych osób. Już nie pamiętam u kogo konkretnie, ale zdarzało mi się, że widziałem w prezentacjach graczy ostrzeżenie przed graczem Antybristler, ponieważ ten ich oszukał. Jak ktoś zna nicki oszukanych lub sam został oszukany to proszę się tu odezwać.

    Prosiłbym o:
    - Odzyskanie starego nicku
    - Publiczne przeprosiny od gracza MapY
    - Uwolnienie pozostałych nicków pod które ten gracz się podszywa - obawiam się, że jeśli sprawa ze mną się nie uda to zacznie się podszywanie pod kogoś innego


    Zapraszam do wypowiadania się.

  2. #2
    lejdis
    Konto usunięte
    potwierdzam, parę razy zdarzyło mi się pomylić i zrobić wymiankę w przeświadczeniu że biję z AB I. Dopiero w czasie walki, albo i po (jak na przykład padliśmy na auto w 3 osoby na kurczaku, mimo że z AB I też na auto dzień wcześniej dało się w 2 go zrobić) spostrzegłam pomyłkę. Albo AB pisze o wymiankę jaszczura, wtf myślę sobie, porypało gostka czy co ? Przecież 30 minut temu zrobiliśmy pełną od zółwia po bogini. Nie pamięta czy co ? A może konta mu się pomieszały Patrzę dokładniej a to przecież AB. Jest to lekko wkurzające i naprawdę prowadzi do nieporozumień. A co będzie jak oddam jakiś drop +8 w zółwia myśląc że oddaję oryginałowi/podróbie, tfu sama już nie wiem komu. Albo pożyczę czy oddam nie temu co trzeba ?
    Można by to jakoś jednak rozwiązać.

  3. #3
    Użytkownik Avatar SystemOfADown
    Dołączył
    24-12-2011
    Postów
    3,145
    Trzeba było się nie kasować

  4. #4
    Użytkownik
    Dołączył
    19-03-2012
    Postów
    926
    Potwierdzam że mapy to oszust jest.

  5. #5
    Elitek
    Konto usunięte
    smutne

  6. #6
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Sam jesteś sobie winny utratą tego nicku.

  7. #7
    Skuzz
    Konto usunięte
    Utratą nicku to oczywiście jego wina, ale to co ten smutny człowieczek wymyśla to już jest przesada. W nagłówku powinno byc "nick gracza ..." bo tak to się kupy nie trzyma :>

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Chyba ciut za daleko to zaszło. Zajęcie nicku to jedna sprawa, a tutaj mamy jednak nie tylko podszywanie się, ale jeszcze ostrzeganie ludzi przed rzeczywistym człowiekiem. Trochę kradzież tożsamości.

    Pytanie co na to Tomi. Uważam, że powinieneś do niego napisać, aniżeli tworzyć publiczny temat, choć pobudki rozumiem.
    Bididididid!

  9. #9
    Smoczy
    Konto usunięte
    Nie kradnie ci tożsamości sam ten nick zostawiłeś, on za to zapłacił i przejął pełne ''prawa'' do tego nicku. Masz problem bo zostawiłeś coś, co każdy mógł zabrać?.. Dałeś jasno znać, że już nie wrócisz i sam pisałeś '' mam już gdzieś czy ktoś bedzie sie podszywał'' i teraz nagle Wielki Antek wraca i ma problem bo ktoś mu zajął nick? Jak by nie patrzeć to TERAZ Mapy był pierwszy który zajął ten nick.

  10. #10
    Użytkownik Avatar Luxferre
    Dołączył
    04-05-2011
    Postów
    957
    Zgadzam się z tym, że gracz MapY powinien ponieść konsekwencje takiego zachowania

  11. #11
    Moderator
    Dołączył
    24-06-2014
    Postów
    1,523
    Też jestem za tym, żeby MapY poniósł konsekwencje.

  12. #12
    lejdis
    Konto usunięte
    no żeby ich odróżnić to trzeba może wprowadzić opcję że w okienku czatu pokazuje to co przed zmianą było.

    Antybristler (p. MapY)
    Antybristler I (p. Astaralei)

    to by jakoś rozwiązało problem przypadkowego mylenia graczy. Nawet jeśli to ma być funkcjonalność tylko dla tych 2 kont

  13. #13
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Otóż miałem się nie wypowiadać, ale muszą wybrzmieć niektóre fakty, by każdy sobie wyrobił zdanie:

    Gracz o pierwotnym nicku Antybristler się wykasował, więc doskonale liczył się z konsekwencjami, nick został zwolniony, mógł każdy go użyć. Ja zmieniając nick zapłaciłem za tę zmianę 100% stawkę tj. 50MF. W ogóle treści o jakiejś kradzieży nicka są zwykłym oszustwem i pomówieniem, nie jest możliwa kradzież nicka w MFO3, co w całości zresztą potwierdził admin wielokrotnie.

    Ja pisałem wyżej nie ma żadnej gwarancji że gracz który obecnie rości sobie jakieś prawa o nick, którego nawet NIGDY nie było na jego koncie, jest poprzednim jego właścicielem, co oczywiście i tak jest bez znaczenia, bo skasował konto a więc niedopuszczalne jest wnoszenie jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu.

    Treść prezentacji odnosi się do tego iż nick "Antybristler I" powstał ok. rok później niż ja zmieniłem swój na Antybristler, bo nie trzeba być prezydentem by znaleźć próbę podszywania się nicka "Antybristler I" pod "Antybristler".

    Dodam jeszcze moją rozmowę w której Antybristler I (wtedy Astaralei) bluzgał mnie:

    17:07
    Antybristler Panie Astaralei nie życzę sobie określenia "podrabianiec" wobec mnie w prezentacji
    17:08
    Antybristler Proszę o usunięcie tego z prezentacji w trybie natychmiastowym
    17:17
    Astaralei usunąłem, mam nadzieję, że jesteś zadowolony
    17:37
    Antybristler widzę że będę musiał sprawę zgłosić tam gdzie trzeba
    17:39
    Antybristler wykasuj to "podszywacz" i nie zastępuj niczym innym
    17:39
    Antybristler W przeciwnym razie będę musiał zgłosić to do administracji
    17:40
    Antybristler łącznie z " i złodziej osobowości "
    17:41
    Antybristler czekam na zmianę do godz. 17:50
    17:42
    Astaralei zgłaszaj sobie
    17:44
    Antybristler masz szansę do 17:50 zmienić, później nie będzie odwrotu
    17:45
    Astaralei https://x3.wykop.pl/cdn/c3201142/com...O2RPvnwbZi.jpg
    Pod wysłanym linkiem jest oczywiście niecenzuralne słownictwo od osoby która dodatkowo jest jak wynika z rangi forum - testerem.

    Zgłoszenie to wysłałem do admina w styczniu, do chwili obecnej odzewu brak.

    PS Szkoda że gracz "Antybristler I" tak nie bierze się za naruszenia innych graczy, pamiętam sytuację że któryś gracza w 100% skopiował moją prezentację, do dzisiaj chyba ona istnieje. W MFO jest wiele wulgarnych nicków i prezentacji, jakoś nikt karany nie jest.
    Ostatnio edytowane przez Antybristler ; 22-04-2018 o 15:08

  14. #14
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Ja tylko nadmienię jeszcze, bo tak mi się przypomniało, że w 2015 roku MapY złożył deklarację na ręce Tomiego odn. jego zachowania w przyszłości. Myślę, że złamał już ją wielokrotnie, ale oczywiście decyzję podejmie Twórca Gry (samej deklaracji nie będę jednak przytaczać).
    Bididididid!

  15. #15
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Zrobiłem publiczny temat, żeby gracze mogli się wypowiedzieć. Tomi może nie wiedzieć jak sprawy mają się w grze i że to zaszło już za daleko.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •