Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 46 do 50 z 50

Temat: Podszywanie

  1. #46
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Tak i gram w MFO3 to już totalne podszycie się pod wszystkich graczy!
    Że co? Nikt nawet nie postawił tutaj zarzutu w tym stylu, nie wiem co ty sobie dopowiadasz.

    Cytat Napisał Antybristler Zobacz post
    Za strój zapłaciłem chyba 60 MF jak każda osoba, która go kupiła. Widzę że zaczyna być przekraczana granica dobrego smaku i absurdu. Wnoszę o zamknięcie tematu.
    Zupełnie przypadkiem zmieniłeś nick na Antybristler, sam go wymyśliłeś. Zupełnie przypadkiem nazwałeś drużynę Bardzo Faina Drużyna, sam wymyśliłeś tę nazwę.
    Zupełnie przypadkiem kupiłeś ten strój, gdy szansa na wybór tego samego stroju wynosiła 1/167, czyli 0.59880239521%?
    Odpowiedz wprost, zamiast ryczeć i odpisywać sarkastycznie. Ciekawi mnie po prostu, czy to był zwykły zbieg okoliczności, więc łaskawie odpowiedz na tamte pytania, skoro mówisz, że pod nikogo się nie podszywasz.

  2. #47
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    A ogólnie szansa na ustawienie sobie takiego nicku to 1/35^17, lol. Ten prawdziwy Antybristler ma powód by tak się nazywać, ty nie.

  3. #48
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał herbatoholik Zobacz post
    A ogólnie szansa na ustawienie sobie takiego nicku to 1/35^17, lol. Ten prawdziwy Antybristler ma powód by tak się nazywać, ty nie.
    Tak właściwie, to jest 70 znaków do wyboru, bo możliwość małych i dużych liter
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 23-04-2018 o 14:50

  4. #49
    Administrator
    Dołączył
    22-12-2010
    Postów
    16,727
    @Mapy/Nasciturus/Antybristler

    Do nicka masz prawo, chociaż i tutaj można mieć wątpliwości z uwagi na okoliczności i cel zajęcia tego nicka.
    Jednak już towarzyszące celowe działania mające na celu wprowadzenie w błąd, że jesteś tą samą osobą, do której nick należał wcześniej są całkowicie niedopuszczalne. Powstrzymaj się od tego natychmiast, albo będą konsekwencje. I nie, nie chcę słyszeć pokrętnych tłumaczeń z Twojej strony - jeśli takowe nastąpią to będzie dla mnie sygnał, żeby podjąć działania.

  5. #50
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Tomi podjął decyzję odn. sprawy i od siebie wymagam respektowania jej na forum.

    Jeżeli w przyszłości spór się "odnowi", to proszę o pisanie bezpośrednio do Tomiego.
    Bididididid!

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •