Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
86. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    68 79.07%
  • Nie

    18 20.93%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 39

Temat: Mikstury 1 poziomu w każdym mieście

  1. #16
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Odświeżam, wynik ankiety jest chyba jednoznaczny.

  2. #17
    musaraj
    Konto usunięte
    Na nie. Jak to będzie w przyszłości wyglądać? Do kupienia Mikstury 1, Mikstury 4, Mikstury 5, Mikstury 6? Coś zgrzyta. Do przyjęcia by było, gdyby wszystkie dotychczasowe mikstury się pojawiały u sklepikarza - ale to oznacza nieuchronne przepełnienie sklepików w przyszłych miastach. Nie bez powodu w pewnym momencie te mikstury 1 się nie pojawiły, prawda?

    Zresztą to jest gra w podejmowanie wyborów. Nie chcesz sobie chodzić do Urkaden czy Lange to sobie nie chodź, ale lecz się miksami 2. Cena wygody.

    Jak dla mnie oczywisty głos na Nie.

  3. #18
    Użytkownik Avatar Panda
    Dołączył
    19-11-2012
    Postów
    282
    Jeśli expisz gdzieś poza devos, obok kryształu to i tak po stracie miksów użyjesz go do teleportacji po zapasy. Jedynym minusem tego jest fakt że możesz się pomylić i zamiast do Urkadem tepniesz się do Devos i 5 eny w plecy.

    Wniosek
    Nie mam zdania/to nie jest jakiś wielki problem.

  4. #19
    tetrax
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Belnel Zobacz post
    Ja bym bardziej chciała by te owoce/warzywa był tańsze od miksów lvl1 i odnawiały tyle samo. I nie było by chyba problemu by w każdym mieście stał jakiś stragan ;P
    ^ this

  5. #20
    Believer
    Konto usunięte
    Na siłę możną by wprowadzić, ale to diametralnie nie zmienia GR? I gdzie jest opcja w Ankiecie nie mam zdania, bo pewnie dużo osób nie wiedziało co zrobić i dało tak.

  6. #21
    Użytkownik Avatar Enilam
    Dołączył
    13-10-2013
    Postów
    63
    Kategoryczne nie. Czy to jakiś wielki problem zakupić sobie 10000 życia 1 i nie wracać po sto razy do innego miasta. Jeszcze zepsuje to klimat gry. Biedniejsi handlarze w małych miastach sprzedają słabsze miksy a Ci bogatsi te mocne mikstury. Nie sprzedają tych słabszych ponieważ jest to dla nich mało opłacalne. Moja teoria

  7. #22
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Enilam Zobacz post
    Kategoryczne nie. Czy to jakiś wielki problem zakupić sobie 10000 życia 1 i nie wracać po sto razy do innego miasta. Jeszcze zepsuje to klimat gry. Biedniejsi handlarze w małych miastach sprzedają słabsze miksy a Ci bogatsi te mocne mikstury. Nie sprzedają tych słabszych ponieważ jest to dla nich mało opłacalne. Moja teoria
    Moja teoria jest taka że to są tylko NPC w grze
    Ale to tylko moje domysły

  8. #23
    XYSlayerYX
    Konto usunięte
    O mam 15 lvl a jakoś 1 mikstury zycia som mi bardzo zbędne a innym nie

  9. #24
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Cytat Napisał XYSlayerYX Zobacz post
    O mam 15 lvl a jakoś 1 mikstury zycia som mi bardzo zbędne a innym nie
    Większość graczy używa mikstur poziomu 1 do leczenia poza walką.

  10. #25
    Użytkownik
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    3,648
    Brak dostępu do "wcześniejszych" mikstur jest raczej natrętnym utrudnieniem, a osobiście uważam że utrudnienia winny być w przechodzeniu fabuły/pokonywaniu bossów a nie dziwny brak dostępu do mixów. Jak to admina nie przekona to już chyba nic.

  11. #26
    Ghostrick Oma
    Konto usunięte
    Cytat Napisał GoldenkoPL Zobacz post
    Większość graczy używa mikstur poziomu 1 do leczenia poza walką.
    przeciwnik ma przeczekanie można się leczyć no a gdyby nie to zawsze sie przydadzą gdynie mamy rrun mobek speedósw czy nawet osłon lub regenek to sie podleczy na paraliżu ale żadko pewnie a moja odpowiedź na te miksy to tak po co mam chodzić do eternii po miksy 10 eny trace i jeszcze teleport tam i tam i tam no to się opłaca oszczędze sobie 10 eny



    MOJA odpowiedź to? TAK
    z całą pewnością popieram to
    Ostatnio edytowane przez Ghostrick Oma ; 11-10-2018 o 18:44

  12. #27
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Odświeżam, przewaga głosów na tak mówi sama za siebie.

  13. #28
    Użytkownik Avatar Val Gaav
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    236
    Bardziej przydałoby się dodanie skryptu do guzika "wylecz" ,albo raczej jak postać ma się zachować automatycznie po walce , jest to bardzo irytujące że nadal trzeba to robić manualnie.W głównej mierze chodzi o opcje typu , chce ustawić czy postać ma użyć jednocześnie mix hp i mp czy tylko mp , ustawienie warunku tak jak w walce bo leczenie do pełna ma swoje wady ( np gdy mamy 93 mp to pełne leczenie zabierze nam 2 mix lv1 choć nie ma to sensu ) , nawet jakby to była opcja jednorazowa opcja premium to raczej bym kupił bo ten aspekt w grze najbardziej mi przeszkadza.

  14. #29
    Użytkownik Avatar king of fire
    Dołączył
    02-01-2019
    Postów
    82
    Za, mikstury życia 1 bardzo przydają sie na wyleczanie oraz na event wielkanocny, na uciekające jajo
    I ja dalej mikstur many 1 używam, ale chodze jak debil specjalnie do urkaden bo nie mam

  15. #30
    Bąblowiec pląsający
    Konto usunięte
    Cytat Napisał king of fire Zobacz post
    Za, mikstury życia 1 bardzo przydają sie na wyleczanie oraz na event wielkanocny, na uciekające jajo
    I ja dalej mikstur many 1 używam, ale chodze jak debil specjalnie do urkaden bo nie mam
    Kup na innej postaci i przełóż depozytem...

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •