Zobacz wyniki ankiety: Jesteś za?

Głosujących
86. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    68 79.07%
  • Nie

    18 20.93%
Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 39

Temat: Mikstury 1 poziomu w każdym mieście

  1. #1
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Kciuk w górę Mikstury 1 poziomu w każdym mieście

    Mikstury Życia 1 i Mikstury Many 1 powinny zostać wprowadzone do sklepu z miksturami w każdym mieście (obecnie nie są dostępne w Eliar i Devos).

    Kiedyś koniecznym było specjalne chodzenie do miasta z dostępem do tych mikstur i je kupować.
    Od czasu wprowadzenia współdzielonego depozytu przez całe konto wystarczy kupić mikstury inną postacią, włożyć je do depozytu i wyjąć postacią w mieście, w którym nie są dostępne.

    Kiedyś było sensowne, teraz jest zbędnym utrudnieniem.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 11-04-2018 o 11:23

  2. #2
    Nie, gra jest już wystarczająco zbyt prosta.

  3. #3
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kubaz Zobacz post
    Nie, gra jest już wystarczająco zbyt prosta.
    I co to niby jest za powód?

    To tylko marnowanie czasu, zbędne utrudnienie, wprowadzająca w zakłopotanie głupota, zbijający z tropu absurd, nonsens. Głupstwo, tere-fere, bujda na resorach.
    Marnowanie czasu, bo można przerzucić depozytem w kilka sekund, więc dlaczego nie wprowadzić tego do każdego miasta..?

  4. #4
    Ja bym bardziej chciała by te owoce/warzywa był tańsze od miksów lvl1 i odnawiały tyle samo. I nie było by chyba problemu by w każdym mieście stał jakiś stragan ;P

  5. #5
    Można w ogóle uczynić ofertę pani/pana od mikstur podobną do oferty Mistrza Areny.
    Gdyby tak było, osoba z 80 poziomem będąca akurat w Dilli mogłaby kupić na miejscu miksy życia 5, zamiast przerzucać je sobie depozytem z innego miasta (z drugiej strony Dilli jest specyficzną lokacją i być może taką powinno pozostać). Analogicznie w pozostałych miastach również można byłoby kupić wszystkie mikstury.

  6. #6
    Użytkownik
    Dołączył
    27-05-2012
    Postów
    402
    Oczywiście, że to zbędne, więc na NIE. Wystarczy kupić jednorazowo z 200k takich mikstur i masz ja tak zrobiłem 2 lata temu kupując bodajże po 500k many i życia i mam do teraz i jeszcze starczy na kolejny rok na luzie

  7. #7
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Oczywiście, że to zbędne, więc na NIE. Wystarczy kupić jednorazowo z 200k takich mikstur i masz ja tak zrobiłem 2 lata temu kupując bodajże po 500k many i życia i mam do teraz i jeszcze starczy na kolejny rok na luzie
    Powiedz to nowicjuszowi z taką samą ilością uśmieszków, żeby sobie kupił jednorazowo 200000000000 mikstur.

    Przypomnę tylko, że nie wszyscy w tej grze są top1 w złocie. Wiem, że może trudno w to uwierzyć, ale takie są realia.
    Nowicjuszów w tej grze jest znacznie więcej od doświadczonych graczy, a ta zmiana przyda się w głównej mierze właśnie nowicjuszom.

    Poza tym ty na 65 poziomie bijesz potwory na 50 poziom, więc to chyba logiczne, że wystarczy ci mikstur na dłużej..? No ale mogę się mylić.

  8. #8
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Jestem za, bowiem korzystam z nich najczęściej i pomimo, jak na mój budżet, "dużych" zakupów (po około 10k) i tak szybko się kończą. Depozyt tutaj niewiele zmienia, bo i tak muszę wracać postacią-biorcą do miasta, by wyciągnąć z depozytu.

    Ogólnie jestem za tym, żeby każdy "kolejny" sklepikarz posiadał asortyment z miasta poprzedniego + nowy, dla mnie mogłoby to być nawet w kwestii eq, zaklęć i zdolności. Bo w sumie, jeżeli zaszliśmy np. do Eliar, to byliśmy przecież w Urkaden, więc nie ma problemu wyprzedzania fabuły. Szczególnie, że czasami chce się "dokupić" jakąś zdolność i trzeba się po nią wracać.
    Bididididid!

  9. #9
    Użytkownik Avatar Lokithor
    Dołączył
    09-08-2013
    Postów
    210
    Albo zrobic mikstury dla całego konta

  10. #10
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Również uważam, że nie zaszkodzi, a może tylko pomóc.

    Do tego propozycja Krychy również na plus. Niektórzy nowi z różnych przyczyn nie mają zdolności Leczenie 1 będąc już w Eterni i bywa, że zdążą odejść z gry na wieki wieków zanim wyjaśnię im gdzie to kupić w Dilli

  11. #11
    Smoczy
    Konto usunięte
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    Powiedz to nowicjuszowi z taką samą ilością uśmieszków, żeby sobie kupił jednorazowo 200000000000 mikstur.

    Przypomnę tylko, że nie wszyscy w tej grze są top1 w złocie. Wiem, że może trudno w to uwierzyć, ale takie są realia.
    Nowicjuszów w tej grze jest znacznie więcej od doświadczonych graczy, a ta zmiana przyda się w głównej mierze właśnie nowicjuszom.

    Poza tym ty na 65 poziomie bijesz potwory na 50 poziom, więc to chyba logiczne, że wystarczy ci mikstur na dłużej..? No ale mogę się mylić.
    Bądźmy szczerzy, nie interesuje cie dobro innych tylko swoje własne. Trudno ci iść kupić do Eternii lub innego miasta z Devos .. wiec pod przykrywką pomocy innym chcesz sobie ułatwić gre. Jestem na nie, Kubaz ma racje ( Gra była by za prosta ).

  12. #12
    Cytat Napisał Smoczy Zobacz post
    Bądźmy szczerzy, nie interesuje cie dobro innych tylko swoje własne. Trudno ci iść kupić do Eternii lub innego miasta z Devos .. wiec pod przykrywką pomocy innym chcesz sobie ułatwić gre. Jestem na nie, Kubaz ma racje ( Gra była by za prosta ).
    A to nie jest tak z większością propozycji?

  13. #13
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Aha, ja nawet w to nie gram i nie spalam energii postacią z dostępem do Eliar/Devos i nie potrzebuję nadmiaru Mikstur Życia 1 i nie wiem dlaczego odpowiadam na takie żałosne prowokacje.

    Faktycznie wprowadzenie mikstur na 1 poziom ułatwi mi grę, wcale nie jestem w stanie kupić sobie nadmiaru tych mikstur i przerzucić ich depozytem. Geniusz.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Tatsumaru Zobacz post
    Oczywiście, że to zbędne, więc na NIE. Wystarczy kupić jednorazowo z 200k takich mikstur i masz ja tak zrobiłem 2 lata temu kupując bodajże po 500k many i życia i mam do teraz i jeszcze starczy na kolejny rok na luzie
    Skoro sobie kupiłeś nadmiar, to co za różnica dla ciebie, czy zostanie wprowadzone, czy nie..?

    Jak ci się skończą, to kupisz sobie je w najnowszym mieście i nie będzie potrzeby przelogowywania się kilka razy.

  14. #14
    Użytkownik
    Dołączył
    21-10-2012
    Postów
    134
    dobre to ,nieraz trzeba zapierdzielać do eterni po te miksy ,a czasami to wkurzające ,na tak

  15. #15
    Użytkownik
    Dołączył
    23-08-2014
    Postów
    1,313
    Cytat Napisał Kaczorrr Zobacz post
    dobre to ,nieraz trzeba zapierdzielać do eterni po te miksy ,a czasami to wkurzające ,na tak
    mozesz do urkaden, tam latwiej.

    W sumie dobra propozycja, przyda sie, duzo razy nie moge kupic i mam np. depo full to musze tracic to 10 eny na tepy

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •