Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Propozycje na temat wzmocnienia różdżek

  1. #1
    Kim Chi
    Konto usunięte

    Propozycje na temat wzmocnienia różdżek

    Dlaczego wszystkie propozycje wzmocnienia różdżek są zamykane przez Jeahoka, który jak wiadomo nie tworzy tej gry, a jego posty wyglądają w taki sposób:
    Kod:
    Najlepiej uderzyć z tym do mopa
    Przykład takiej odpowiedzi:
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...l=1#post268303

    Kod:
    juz chyba nic nowego nie dojdzie, najlepiej by bylo pewnie uderzyć do mopa, jak tutaj zawita i postanowi to ruszyc to sie ruszy, jak nie to pewnie zostanie bez zmiany. mialem przerwę w graniu ale z tego co wyłapałem to przy obecnym kolejkowaniu i rozpraszajacy miecz nie jest za dobry
    Aha, czyli nie możemy składać propozycji na forum, bo zostaną zamknięte, a mamy spamować gościowi, który wszystko zleje, bo nawet w to nie gra i wchodzi tu raz na rok?

    Zamknął już dwa tematy bez podania żadnej przyczyny, oprócz takich w jednym temacie:
    1. miałem przerwę w graniu
    2. wypadałoby napisać z tym do mopa gdy tu wejdzie (no chyba od tego jest forum, żeby se przeczytał skoro tworzy tę grę?)
    3. inna broń już nie jest taka dobra, jak wcześniej (no i co to niby ma wspólnego z różdżką która jest beznadziejna i nikt jej nie używa i nie będzie? poza tym ten miecz nawet nie został osłabiony, a tylko stosowane taktyki używania go uległy zmianie ze względu na zmianę systemu kolejek)


    Nikt w tych tematach nie wypowiedział się na nie (no nie nikt, ale nikt nie podał jakichkolwiek sensownych argumentów przeciwko wprowadzeniu tych propozycji), a Jeahok postanawia zamykać tematy bez wyjaśnienia (nawet nie gra magiem, big surprise).

    Tutaj te zamknięte tematy:

    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...ka-Potępienia
    https://forum.mfo3.pl/showthread.php...owa-Różdżka

    - - - - - - - - - -

    Poza tym nawet administrator forum wypowiedział się w temacie o Mythrilowej Różdżce za wzmocnieniem jej twierdząc, że przewaga jest zbyt widoczna.

    Aha.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 06-04-2018 o 07:11

  2. #2
    Użytkownik Avatar Samael
    Dołączył
    23-01-2015
    Postów
    318
    Dla mnie to jest skandal. Nazwa:  1f612.png
Wyświetleń: 571
Rozmiar:  1.6 KB
    Ostatnio edytowane przez Samael ; 15-04-2018 o 00:36

  3. #3
    Co do rózgi potępienia -> wrzuciłam pomysł do rozważenia z tamtego tematu i stąd weszła ta zmiana z pasywką.
    Próbowałam z tym drugim tematem(żeby zbuffować tą rózgę) ale to z kolei nie przeszło.

  4. #4
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Cytat Napisał lilanna Zobacz post
    Co do rózgi potępienia -> wrzuciłam pomysł do rozważenia z tamtego tematu i stąd weszła ta zmiana z pasywką.
    Próbowałam z tym drugim tematem(żeby zbuffować tą rózgę) ale to z kolei nie przeszło.
    Nie mamy dostępu do twojej skrzynki z wiadomościami, ani do działu dla testerów, więc nie wiemy o czym piszesz z mopem.

    Od tego jest dział Propozycje, żeby składać propozycje, a nie od tego, żeby moderator (który nawet w to nie gra) zamykał tematy bez żadnego wyjaśnienia i przenosił je do działu z propozycjami odrzuconymi.

    Równie dobrze można wywalić ten dział, skoro tak to ma wyglądać.

  5. #5
    Ok, to napisze coś więcej.
    Mythrilowa: ciagnie się od lat, udzielały się osoby decyzyjne, mogące ją wprowadzić, ale mimo to opuścił/odrzuciły ten temat, od dłuższego czasu nie pojawiało się tam nic nowego od strony merytorycznej, a jedynie posty na które sam odpowiadałeś w stylu "przestań trollować"(co równie dobrze można uznac za trollowanie). Nie widziałem tam szansy na rozwinięcie wątku bardziej, a jedynie szanse na jakieś przepychanki, więc temat został zamknięty, ale nie odrzucony.

    Potępienia: sens zmiany znacznie bardziej wątpliwy od poprzedniej, wątek pojawił się na forum testowym i był jednoznacznie odrzucony/odroczony, a nawet jakby wrócił w przyszłości to wymagałby świeżego spojrzenia i uznałem, że nie warto go trzymać(treść zachowana w archiwum).

    Generalnie staram się nie oceniać samodzielnie propozycji(nie podejmuję finalnych decyzji), więc raczej nie usunąłem żadnego starannie przygotowanego i aktualnego tematu(a twoje zazwyczaj takie są, nie wynikając w ich słuszność), bo "jest niefajny", oprócz tego jedynie skrajnie słabe wątki trafiają do kosza, reszte zawsze można odkopać.

    I na koniec: temat wygląda na personalny atak, a nie widzę, żadnej prywatnej wiadomości od ciebie, czyli raczej słabo zależało ci na wyjaśnieniu tego i ewentualnym skorygowaniu potencjalnych błędów po mojej stronie. Myślę, że więcej osób na forum miałoby do mnie pretensje o używanie jedynie żółtych kartek na twojej osobie, niż do moderowania tematów.
    Ostatnio edytowane przez Jeahok ; 08-04-2018 o 12:42
    Co to ma być? Pytam, co to ma znaczyć? Tego wrogom nie można wybaczyć.

  6. #6
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Temat o Różdżce Potępienia to był już drugi z kolei mój temat w propozycjach zamknięty przez Ciebie bez żadnego sensownego wyjaśnienia, innych tematów stworzonych przez innych graczy w ten sposób nie zamykałeś.

    Gracze nie mają wglądu do działu testowego i do prywatnych wiadomości innych graczy, więc nie wiemy co lilanna pisze do mopeczka, ani nie wiemy o czym piszecie w tym dziale dla testerów.
    Poza tym skoro większość w tych tematach wypowiada się za, to widocznie coś jest na rzeczy i może administracje to by w jakiś sposób przekonało.

    Cytat Napisał Jeahok Zobacz post
    a jedynie posty na które sam odpowiadałeś w stylu "przestań trollować"(co równie dobrze można uznac za trollowanie). Nie widziałem tam szansy na rozwinięcie wątku bardziej, a jedynie szanse na jakieś przepychanki, więc temat został zamknięty, ale nie odrzucony.
    W temacie o Mythrilowej Różdżce gość (Yohi) perfidnie trollował pisząc głupoty o Odbiciu, nawet sam się do tego przyznał na shoutboxie, że celowo nabija sobie tam do stu postów, nawet to tam zacytowałem.
    King of death to samo - nigdy nie używał tej różdzki na dłuższą metę, a potrafił napisać:
    Kod:
    "łeeeee różdżka dobra używałam jej kiedyś na potworach które soluje 30 poziom i je zabijałam, nigdy nie użyłam jej na mini bossy z update devos, w bójkach i na igrzyskach ale różdżka dobra więc nic nie zmieniać"
    Poza tym jak czegoś takiego nie uznać za trollowanie? Tego, co napisał King of death i co sparafrazowałem u góry, albo postu musaraja, parafrazuję:
    Kod:
    "nie mam na to wpływu ale nie zostanie wprowadzona, więc możesz sprzedać wszystkie różdżki które zgromadziłeś tylko po to żeby je sprzedać gdy ich cena wzrośnie po wzmocnieniu (czyli to całe 0 różdżek które zgromadziłeś)".
    Albo post slenderbossa (obecnego testera):
    Kod:
    "dobry pomysł dodam 800 punktów w atak magiczny i będę zabijać wszystko na hita"
    I nie wiem co tam więcej miałem napisać i rozwijać, skoro wydaje mi się, że odniosłem się do wszystkiego, nawet do tych najbardziej bezsensownych argumentów.

    I w tamtych tematach nie pozostało nic innego, jak tylko odświeżać te propozycje, żeby ktoś w końcu zwrócił na nie uwagę. Tym bardziej, że nie było w nich ani jednego sensownego posta przeciwko i znaczna większość w ankiecie była za wprowadzeniem tego.

    A raczej nie jestem jedynym graczem który nie jest w stanie uwierzyć, że admini wchodzą w każdą propozycje co tydzień, albo nawet co miesiąc i zastanawiają się co z nimi dalej robić, skoro propozycja z Różdżką Potępienia (której zmiana nie wpływała na pvp w żaden sposób i której zmiana zajęła całe 5 minut) wisiała przez 3 lat bez zmian.
    Ostatnio edytowane przez Kim Chi ; 08-04-2018 o 22:49

  7. #7
    Użytkownik Avatar GoldenkoPL
    Dołączył
    28-02-2016
    Postów
    1,165
    Uważam, że Kim Chi ma całkowitą rację. I do tematów z różdżkami, jak i z zamykaniem jego tematów.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •