Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: Piątek Trzynastego: Wiekowy Las

  1. #16
    Vale
    Konto usunięte
    a kto będzie ?

  2. #17
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Każdy kto przyjdzie. Nie mam pojęcia kto zaszczyci nas swoją obecnością.

    - - - - - - - - - -

    1. DEWASTATOR Leon Full
    2. Mefisto
    3. Spectator
    4. Nark
    5. Magician
    6. Dorek
    7. tyg
    8. Grażynaaaaa
    9. Yachu
    10. stolec
    11. Kaidan
    12. Dziadyga
    13. kordian
    14. Belnel
    15. balladynka
    16. Fannindel
    17. sebios
    18. Elrond Undómiel
    19. Danger
    20. Skrzydlaty Demon
    21. EneDueRabe
    22. Stalker
    23. PablloGod
    24. llelle



    Oto 24 osobowa lista ludzi którzy się pojawili w Piątek Trzynastego w magicznym miejscu zwanym Wiekowym Lasem, który wywołał wielką wojnę pomiędzy nimi wszystkimi. Jeden z nich otrzyma olbrzymią nagrodę w postaci:
    - 3 unikatowych sztuk ekwipunku
    - 3 cennych zwojów
    - 50000 G

    Loteria jest na godzinę 20:20 i wylosuje kto z nich wygra
    https://tibialottery.com/view/29934

    Edit: Wygrał Yachu i to on otrzyma nagrodę!

    - - - - - - - - - -

    Yachu otrzymał nagrodę.

    Świetna batalia, co chwilę się coś działo ani chwilę się nie nudziłem. 1/4 serwera przyszła do Wiekowego Lasu by walczyć i jeden z nich, Yachu, zdobył nagrodę. Jemu chyba się najbardziej należało, bo pojawił się w Wiekowym drugi po mnie i został do końca. Być może w przyszłości trzeba będzie to powtórzyć. Spodziewałem się że znacznie mniej ludzi przyjdzie do Wiekowego, ale chętnych na walki nie brakowało.

    Temat można chyba zamknąć.

    @down
    Zasady gry były jasne dla każdego kto przeczytał cały temat.
    Ostatnio edytowane przez DEWASTATOR Leon Full ; 13-04-2018 o 21:42

  3. #18
    Kim Chi
    Konto usunięte
    Zbanujcie go.

    Też byłem i mnie nie wpisał.
    https://mfo3.pl/r/bd5404b8d
    https://mfo3.pl/r/befdee6db

  4. #19
    Użytkownik Avatar ZXCV
    Dołączył
    18-04-2016
    Postów
    51
    Cytat Napisał Kim Chi Zobacz post
    mnie nie wpisał.
    I dobrze

  5. #20
    Użytkownik Avatar Dorek
    Dołączył
    01-09-2012
    Postów
    1,609
    Dlaczego Kim Chi nie został wpisany skoro nawet z nim walczyłeś więc masz 100% pewność że był? Rozumiem że losowanie ustawione bo nie wpisujesz ludzi których nie lubisz. Oszustwo i tyle.
    Ostatnio edytowane przez Dorek ; 13-04-2018 o 22:09

  6. #21
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Gdybym usuwał tych co nie lubię to by pół tej listy poleciało. Zwycięzce przed spotkaniem w Wiekowym miałem w ignorach jakbyś chciał wiedzieć.
    Przeczytaj cały temat i zrozumiesz dlaczego nie wpisałem Kima Chi.
    Ostatnio rozmawiałem z księdzem, który powiedział że mamy postępować zgodnie z własnym sumieniem. Więc ja w tej chwili powołuję się na własne sumienie i nie można mnie w żadnym wypadku zmuszać do postępowania wbrew niemu.

    Zamknijcie ten temat w końcu.

  7. #22
    Antybristlerka
    Konto usunięte
    Przeczytałem temat i dalej nie napisałeś dlaczego konkretnie wykluczyłeś gracza Kim Chi.

    - - - - - - - - - -

    I nie zamykajcie tematu póki się wszystko nie wyjaśni, bo ktoś tu nabroił i próbuje uciec.

  8. #23
    Użytkownik Avatar Julek
    Dołączył
    17-05-2013
    Postów
    72
    Propaganda.

    Leon praktycznie odkąd tu jestem chwali się przed graczami "Witajcie, tu wasz król dewastator" itp. To oczywiste że nagrodę otrzymała jedna z osób które myślą że samozwańczy król i globalopogromca ma rację, propaganda leona jest na dość wysokim poziomie "wiarygodności" dla nieświadomych graczy, a zarazem na bardzo niskim poziomie moralnym.

    W pierwotnej wersji tego posta Leon napisał "Oczywiście osoby które działają na szkodę gry nie mają szansy nic dostać".
    Według niego osoby działające na "szkodę gry" = działające na szkodę Leona. Także Kim Chi, który często gasi Leona (zresztą słusznie) jest w mniemaniu dewastatora osobą działającą na szkodę gry.

    Podobnie z resztą inteligentnych ludzi, którzy nie dali się nabrać na propagandę Leona, którzy uczestniczyli w evencie.

    Cytat Napisał Dorek Zobacz post
    Dlaczego Kim Chi nie został wpisany skoro nawet z nim walczyłeś więc masz 100% pewność że był? Rozumiem że losowanie ustawione bo nie wpisujesz ludzi których nie lubisz. Oszustwo i tyle.
    Cenzura. Leonowi nie jest wygodnie umieszczać przeciwnika na liście uczestniczących w jego evencie, więc go ocenzurował.
    Ostatnio edytowane przez Julek ; 13-04-2018 o 23:05

  9. #24
    DEWASTATOR Leon Full
    Konto usunięte
    Jeśli to było do mnie, to ja nie muszę nigdzie uciekać, powołuję się na własne sumienie, przeciw któremu nie wystąpię.
    Ale przepraszam bardzo, jak Hiter ze swojego konkursu mógł wykluczyć kilka osób tylko dlatego że to on sponsoruje to nikt nie protestował.
    Powód dlaczego wykluczyłem Kima jest wcześniej w temacie, jak ktoś nie może znaleźć to zapraszam na PW w grze.
    I nie ty decydujesz o zamknięciu tematu, tylko ja, gdyż jestem jego autorem. Mogę w każdej chwili poprosić o zamknięcie własnego tematu moderatora.

    - - - - - - - - - -

    Cytat Napisał Julek Zobacz post
    Propaganda.

    Leon praktycznie odkąd tu jestem chwali się przed graczami "Witajcie, tu wasz król dewastator" itp. To oczywiste że nagrodę otrzymała jedna z osób które myślą że samozwańczy król i globalopogromca ma rację, propaganda leona jest na dość wysokim poziomie "wiarygodności" dla nieświadomych graczy, a zarazem na bardzo niskim poziomie moralnym.

    W pierwotnej wersji tego posta Leon napisał "Oczywiście osoby które działają na szkodę gry nie mają szansy nic dostać".
    Według niego osoby działające na "szkodę gry" = działające na szkodę Leona. Także Kim Chi, który często gasi Leona (zresztą słusznie) jest w mniemaniu dewastatora osobą działającą na szkodę gry.

    Podobnie z resztą inteligentnych ludzi, którzy nie dali się nabrać na propagandę Leona, którzy uczestniczyli w evencie.



    Cenzura. Leonowi nie jest wygodnie umieszczać przeciwnika na liście uczestniczących w jego evencie, więc go ocenzurował.
    Wróć. Kim jest jedyną osobą którą wykluczyłem i zresztą słusznie. Nie wykluczałem nikogo więcej, bo gdybym wykluczał wszystkich z tej listy kogo nie szczególnie lubię, wyleciałaby połowa listy. Zwycięzca miał ignora przed eventem, a ja już to pisałem kilka postów wcześniej.

  10. #25
    Administrator Avatar Krycha
    Dołączył
    02-04-2011
    Postów
    4,378
    Była wcześniej umowa. Teraz mogę zamknąć temat.
    Bididididid!

  11. #26
    Redaktor Naczelny Avatar Hubiot
    Dołączył
    31-03-2011
    Postów
    2,605
    A ja od siebie dodam, że jeszcze jedna taka akcja z celowym wykluczeniem Kim Chi (bądź jakiegokolwiek innego gracza bez podania powodu) i masz zakaz tworzenia jakichkolwiek konkursów na forum. Nawet jeśli następne twoje konkursy będą poprawnie stworzone i tak będą zamykane bez żadnego ale.

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •